Rusza budowa hotelu na Popiełuszki. Inwestor wyciął 19 drzew

Dyskusja dla wiadomości: Wycięli 19 drzew na Popiełuszki. Rusza budowa hotelu.


 • anonim (V26HZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  -- (ALxa0s) napisał(a):

  Mieliśmy hotel "Piast" to politycy wypowiadali się, że nie potrzeba nam hotelu w centrum miasta, przerobili go na galerie handlową. Teraz ci sami politycy budują nam hotel !

  Brawo, masz racje! Zgadzam sie z twoja wypowiedzia.
  W szybkim tempie miejska swita rozbierala Hotel Piast i stawiala Galerie w ktorej jest jedynie kawiarnia, miesny i apteka, reszta to jakies nieporozumienie. Kto na ten cyrk wyraza zgode by stare zabytkowe miasto "upiekniac" dziadowska architektura!

  Trzeba miec naprawde pojecie o zagospodarowaniu przestrzennym, by godzic sie na szkalowanie tego co najpiekniejsze w tym miescie, HISTORYCZNEJ PRZESZLOSCI.

  Co z dziura na Zgorzeleckiej! Antoni Deberny sie w grobie przewraca!
  Mial piekny parking,sluzacy kierowcom, to go przegoniono, szykanowano az czlowiek zmarl. Co mamy dzisiej? Syf i smietnisko w jednym a winnego nie widac.

 • anonim (AjWdjg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Fajna" pamiątka KLOC będzie po Romanie... mógl się z tym wstrzymac i dać decyzję nowemu prezydentowi.

 • anonim (AE7Ybk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to jego lokata na przyszłość

 • Mieszkaniwc (euIsXj), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każde normalnie zarządzane miasto ucieka od takich „kwiatków” w centrum. Szczególnie jak ma taką możliwość. Raczej w centrum lokalizuje się tereny zielone i w miarę możliwości rekreacyjne w postaci parków. Niestety dziury finansowe trzeba jakoś latać szczególnie jeśli betony nie są wybudowane pod oknami latających! Wybierzmy wreszcie mądrze!!! Pokażmy że możemy decydować o swoich miejscach zamieszkania i odpoczynku.