Rusza budowa hotelu na Popiełuszki. Inwestor wyciął 19 drzew

Dyskusja dla wiadomości: Wycięli 19 drzew na Popiełuszki. Rusza budowa hotelu.


 • eviu (AE7h0M), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za robotę niech się weźmie ten czytelnik a nie zajmuje monitoringiem okolicznym z okna ...ludzie są okropni .

 • anonim (whBak), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potrzebny ten hotel jak psu piąta noga.

 • Mee (qfpzv), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (whBak) napisał(a):

  Potrzebny ten hotel jak psu piąta noga.

  W Bolesławcu brakuje dużego hotelu gdy jest święto ceramiki, gdy przyjeżdżają inwestorzy oraz gdy przyjeżdżały delegacje z innych miast i państw. W tamtym miejscu i tam było mało drzew i nie było ono jakoś szczególnie atrakcyjne, więc lepiej zabudować ten teren.

 • anonim (euXjUl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale widzę że konfesjonały jeszcze stoją. Wyborcy do spowiedzi

 • anonim (ALxaID), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  mam nadzieje że ci co przyczynili sie do zniszczenia tego placu znikną z historii tego miasta tak szybko jak i te drzewa.

 • anonim (V26HZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mee (qfpzv) napisał(a):

  W Bolesławcu brakuje dużego hotelu gdy jest święto ceramiki, gdy przyjeżdżają inwestorzy oraz gdy przyjeżdżały delegacje z innych miast i państw. W tamtym miejscu i tam było mało drzew i nie było ono jakoś szczególnie atrakcyjne, więc lepiej zabudować ten teren.

  Jak Prezydent chcial sobie hotel postawic i zrobic wszystkim na zlosc, to napewno nie wtym miejscu! To juz lepiej bylo postawic go w samym rynku. Tam gdzie kiedys byla knajpa, czyli tam gdzie obecnie sie cos kopie, tuz przy kosciole Jaroszewicza!
  Druga mozliwosc, to PLAC Skandalu na Zgorzeleckiej!

  Orka tez "przyplynela" nie w to miejsce! Tragedia! Miasto do tego "saka" doklada zamiast na nim zarabiac! Ten Plac Popieluszki to najdrozsze miejsce w centrum miasta! To sie trzyma na wszelkiego rodzaju imprezy i wystepy miejskie oraz maly park. Dzieki barakom handlowym, ktore miasto pozwolilo budowac, Rynek w Bolcu umiera. Dwie-trzy knajpki, ratusz, kosciol, fontanna i pustka. W Rynku brak zycia i ruchu handlowego za wyjatkiem Sw Ceramiki i Dni Boleslawca.

  O bardzo potrzebnym pietrowym parkingu juz nie pisze. Chodniki zawalone samochodami,przejsc z wozkiem nie mozna, gorzej jak w Pakistanie.

 • Monika (ArCSPr), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hotel w Bolesławcu na pewno się przyda, brakuje miejsc. Jest dużo przyjezdnych gości, dużo gości z firm i są dni , że brakuje miejsc noclegowych w całym mieście. Wiem to , bo pracuję w hotelu. Jestem jednak przeciwna miejscu, w którym powstanie. Współczuje ludziom, którzy mieszkają w centrum. Blok przy bloku, budynek przy budynku. Szkoda tego placu i zieleni dla hotelu.

 • XYZ (A7w5hU), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna inwestycja bez parkingu. Galeria w centrum bez parkingu,Centrum edukacyjne -bez parkingu, Kinoteatr z wymuszonym parkingiem ,który jest pl.Piłsudskiego /bez szacunku dla marszałka/.Betonowa pustynia ,gdzie kiedyś miasto słyneło z liczych parków,i miejsc,do chwilowego odpoczynku w cieniu drzew,tak teraz porażka. Boli mnie to jako bolesławianina który ostatnimi laty patrzy tylko na wycinki. Powstała galeria "stara mleczarnia" przez okres budowy nie wycięto drzew-.A po otwarciu wycieto w mig 30 świerków ,które były na trasie. Można było co drugie ,żeby było przejrzyściej .A gdzie tam.Szkoda tego miasta.

 • anonim (AE7Ijj), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Postawcie jeszcze Hotele,Galerie w parku na Sądowej i parku Waryńskiego po co zieleń w Bolesławcu.co za idiotyczny pomysł żeby postawić tam hotel.Nie mogli tego zrobić na terenach starego dworca wschodniego ??

 • anonim (AN0f19), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ja nie wiem gdzie teraz karuzel postawio w BŚC, chyba u Piarów będą musieli, hehehe

 • anonim (e3aWBR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tai g..wniany hotel te hotele sie stawia przy parkingach na obrzeżach miast a nie w centrum

 • Albatros333 (AN0C0e), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, czy wy wiecie co to jest korupcja urzędnicza? Komu i za co daje się łapówki?

 • Tom (vZIkw), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No w końcu normalny hotel będzie w mieście, a nie jakiś A'la pensjonat, jakich w Boleslawcu pełno a żaden z nich tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. AccorHotels to naprawdę dobra sieć hoteli, często korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Nowy hotel napewno poprawi atrakcyjność miasta.

 • haha (ALxahp), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech budują, będzie gdzie się kokosić ;-)

 • Era (AN0ZBN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przy dzisiejszej technologii nie wycina się drzew ,tylko przesadza.Wycieli 19 dużych drzew ,a wsadzą nowe ,małe...Żenada i bezmyślność.Hotel może i jest potrzebny, ale nie w takim miejscu!