Będzie hotel Ibis w Bolesławcu. Rusza budowa

Dyskusja dla wiadomości: Będzie hotel Ibis w Bolesławcu. Rusza budowa.


 • Malkon (ALxa92), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wśród komentujących nie brakuje "geniuszy Karpat". To co chcą inni stworzyć nie tworzą z pieniędzy podatników a tym samym pieniędzy niektórych komentatorów. "Mądralom" radzę pojechać do np. Jawora, gdzie oprócz tego, że Mercedes buduje fabrykę odnosi się wrażenie, że czas zatrzymał się tam w 1989 roku. Teren gdzie powstanie nowy obiekt jeszcze na początku lat siedemdziasiątych minionego wieku był zabudowany zabudową "ciągłą" - stał tam ciąg kamienic, zaczynający się od wieżowca UM do wieżowców przy Bielskiej tj. do miejsca gdzie kiedyś była rozlewnia napojów i piekarnia Kubiaka, którego syn był popularnym bolesławieckim bokserem wagi ciężkiej, ze wspaniałym pieczywem.

 • Do Malkon (qfHdc), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszesz tak bo nie mieszkasz w okolicy budowy. Ciekaw jestem czy byłbyś zadowolony jeśli Tobie pod oknami wystawilibyśmy betonowy bunkier!? Chcesz się zamienić „geniuszu Karkonoszy”? Włodarze miasta dobrze wiedzieli kiedy rozpocząć budowę, której otwarcie przed wyborami zabrałoby sporo głosów co niektórym. A teraz możemy ich tylko w d...e posmyrać.!

 • xx (AE7oua), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (evggAX) napisał(a):

  na szczęście Ty nieuku nie decydujesz

  A skod wiesz może mam jakiś tam swój głos. To więc się nie wypowiadaj.

 • Kierowca (ekh5Bb), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda mi tylko mieszkańców. Widać że nikt z podejmujących ta decyzję nie mieszka przy ul. Asnyka, bo w innym przypadku by do tego nie dopuścił. Szkoda bo teren miał.... miał swój urok.

 • Mieszkaniec (qfHdc), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To Wam powiem jeszcze w sekrecie, że jest w planach zmiana organizacji ruchu przy ulicy Asnyka :) to dopiero będzie zabawa :)

 • xyz (AE7XFf), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ibis to sieciówka hoteli,idealnie by pasował na dawnym dworcu wschodnim.W Krakowie czy Wrocławiu hotele te są umiejscowione z dala od centrum.Hotel jest potrzebny w Bolesławcu.Jednak lokalizacja, jak widać po wpisach,nie jest dobra i trudno się z tym nie zgodzić.Jeśli portal jest tak doskonale poinformowany to proszę podać gdzie będzie lodowisko.Miłośnicy jazdy na łyżwach pewnie zostaną przegonieni na obrzeża miasta.

 • !@#$ (whQkb), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Budowanie hotelu w tym miejscu to czysty kretynizm!Teraz to już wogole nie będzie gdzie zaparkować w obrębie rynku. Ten hotel jest potrzebny jak umarłemu kadzidło!

 • anonim (ekh5Ta), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i stado malkontentów się wypowiedziało, co by nie zrobili w tym mieście to i tak żle , jak i przy innych inwestycjach .

 • Ja (elKrw1), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hotel w tym miejscu jest niepotrzebny! Nie chcemy go!

 • anonim (AresqH), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  xx (AE7oua) napisał(a):

  Ten hotel wogule nie jest potrzebny jeszcze w takim miejscu :-(

  Dlaczego ine jest potrzebny ? Własnie , że jest potrzebny i to bardzo

 • Facepalm (hjc9L), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak widzę komentarze tych starych pierdzieli, którzy z sentymentem wspominają ten plac to powiem wam, że ten plac to żadna rewelacja, po za tym był kiedyś zabudowany kamienicami i nawet był tam kiedyś urząd bodajże skarbowy. Zieleni i tak mamy mnóstwo w Bolesławcu więc skończcie miągwić, bo gdyby tacy jak wy tutaj zarządzali to nasze hrabstwo wyglądało by nadal jak na przełomie lat 80/90. Podejrzewam, że plac ten służy waszym psom za toaletę dlatego taki jazgot. Najlepiej niech nie będzie niczego bando Kononowiczy.

 • mieszkaniec bolesławca (euu4Gq), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a nie można było koło Orki wybudować coś związanego z kulturą i rekreacją? tylko hotel? I dla kogo ten hotel? To niech chociaż właściciel hotelu zadba o pięką zieleń koło budynku żeby przyjemnie było tamtędy przechodzić

 • Mm (A81G1e), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BRAWO!!! JAK GŁOSOWALIŚCIE NA WYBORACH , TAK TERAZ BĘDZIECIE MIELI PIĘKNE MIASTO ROMANÓW :-)

 • 1
 • 2