Wypadek na skrzyżowaniu Wróblewskiego i Dolnych Młynów

Dyskusja dla wiadomości: Wypadek na skrzyżowaniu Wróblewskiego i Dolnych Młynów.


 • Bc (hjJgq), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Znafca dróg (Ak5uDP) napisał(a):

  Dlaczego? Ano dlatego, że 90% kierowców jadących ul. Dolne Młyny na wprost przez to skrzyżowanie w kierunku wiaduktu, nie wie co znaczy poziomy i pionowy znak STOP.
  To potem są tam takie zdarzenia.

  Zgadzam się. A może by tak jeszcze kamerke na tym skrzyżowaniu zamontować ?

 • anonim (vZlrE), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Znafca dróg (Ak5uDP) napisał(a):

  Dlaczego? Ano dlatego, że 90% kierowców jadących ul. Dolne Młyny na wprost przez to skrzyżowanie w kierunku wiaduktu, nie wie co znaczy poziomy i pionowy znak STOP.
  To potem są tam takie zdarzenia.

  a jakie to ma znaczenie w tym przypadku? bo sprawca to raczej z innej strony nadjezdzal....a ja ten stop uwazam za bezsensowny i tam nie staje jak nie musze..

 • Mieszkańcy miasta (ALlzWZ), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pośpiech i gapiostwo od cala przyczyna kolizji na tym skrzyżowaniu. ...a że korkuje się to skrzyżowanie to jest przyczyna skrecajacych w lewo na tym skrzyżowaniu. ...oni blokują to skrzyżowanie. ...wystarczy jeden skręcajacy w lewo i wszyscy stoją przez niego. ....bardzo długo. ...uważam że na tym skrzyżowaniu juz dawno powinien pojawic się zakaz skrętu w lewo....albo niech w końcu powstanie rondo!!!!!! Ruch w godzinach szczytu jest tak duży ze rondo jest najlepszym rozwiązaniem! !!tak jak i na Modłowej - Polna tez rondo miało powstać! !!

 • bogo (AE7oDA), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  rondo tam zrobic i bedzie okiiii

 • anonim (AE7oRb), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Albatros333 (euIs9y) napisał(a):

  Rondo owszem, dobry i sprawdzony pomysł, ale pod warunkiem, że z jednym pasem ruchu. Tylko takie proste rondo zapewnia minimalną ilość kolizji, jeśli w ogóle. Natomiast rondo dwupasmowe z pewnością spowoduje problemy, biorąc pod uwagę brak podstawowych umiejętności naszych kierowców. Dobrym rozwiązaniem byłoby rondo turbinowe z wysepkowymi (wystającymi nad powierzchnię drogi) oddzielaczami pasów ruchu.

  i fosą

 • Jjjjj (AqvGmu), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brak sygnalizacji świetlnej. Po drugie powinny być założone progi zwalniając bo za raz za zakrętem wjeżdżając w dolne młyny znajduje się przedszkole a kawałek dalej szkoła dla bezpieczeństwa pojazdów oraz pieszych juz dawno to powinno być zrobione. Ale widocznie rząd ma to gdzieś bezpieczeństwo swoich mieszkańców!!!!! Ile lat już tam są te wypatruje i ile prób było o sygnalizację świetlna i jest jakiś rezultat???? Ja go nie widzę do dziś, widzę tylko większą liczbę ofiar w tym miejscu!!!!!!

 • 1
 • 2