Kolejny atak złodziei, tym razem w Czernej. Szukało ich ok. 30 czujnych mieszkańców

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny atak złodziei, tym razem w Czernej. Szukało ich ok. 30 czujnych mieszkańców.


 • Łukasz (AE7urg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I bardzo dobrze. Mi się wydaje, że bez tego się nie obejdzie. Ludzie muszą wziąść sprawy w swoje ręce. Popieram w 100% !!!! Życzę powodzenia i udanych łowów.

 • anonim (AE7eti), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Złodzieje i tak zrobią,złodziej was pilnuje.złodziej jest bardziej ceańszy

 • anonim (ANUZmz), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo. Dobrze, że mieszkańcy się skrzyknęli. Mam nadzieję, że wspólnie złapiecie tych złodziei!!

 • MartaE (A81Iud), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie w tym czasie była policja? Dlaczego to nie policja ścigała przestępców? Czy obywatel w tym kraju musi wszystko robić sam? Przestępcy mogli być niebezpieczni. Dlaczego obywatel ma się narażać?

 • anonim (qfqRu), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak ludzie sami nie złapią to na policje nie ma co liczyć Policja wie ze to są cwaniaki boi się o swoje tyłki dlatego działa tak jak działa. Czyli nie działa

 • Mieszkaniec (e3aWV1), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po raz kolejny prostujemy tekst artykułu: włamań od początku roku w gminie Nowogrodziec było nie kilka a już kilkadziesiąt! Metody włamywaczy są takie same: rozwiercenie okna lub drzwi balkonowych. Mieszkańcy zazwyczaj śpią w swoich łózkach nie budząc się. W niektórych domach były psy, które nie reagowały! Łupami złodziei padają pieniądze i biżuteria.

 • anonim (ANUTro), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  MartaE (A81Iud) napisał(a):

  A gdzie w tym czasie była policja? Dlaczego to nie policja ścigała przestępców? Czy obywatel w tym kraju musi wszystko robić sam? Przestępcy mogli być niebezpieczni. Dlaczego obywatel ma się narażać?

  Bo policjant za 2.5 tyś. swojego karku nie będzie nadstawiał.

 • anonim (ANUTro), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W samej Czernej było ok. 5-6 włamań. Proszę zapytać ile zgłoszeń policja nie przyjęła, bo włamanie było nieudolne, złodzieje zostali spłoszeni przez domowników. Takie zdarzenie również powinno być przyjęte, bo usiłowanie również podlega karze. Po Czernej przyszła kolej na kolejne wioski. I tak włamania powtarzały się kilkukrotnie w Wykrotach, Zagajniku, Gieraltowie, Milikowie. Wg mnie to ta sama grupa. Ich działania wyglądają podobnie, a kosmetyczne zmiany wynikają z dynamicznego przebiegu zdarzenia i innego zaplanowania. Poza tym jaka jest szansa żeby w jednym czasie o podobnym charakterze popełniane były przestępstwa przez 2 grupy?

 • Policja To Nieudaczniki (VaZaL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańcom gminy Nowogrodziec życzę udanych łowów na tych bachorów matek k#rew i ojców alfonsów, robią coś, czego nie potrafi policja, między innymi na którą płacimy niestety wszyscy podatki, a gdyby była możliwość odhaczenia sobie czegoś, na co nie chcemy przeznaczać naszych podatków, z pewnością skreśliłbym policję z białej listy.

 • anonim (A7w4j8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  źle że zamieszczacie ten temat, to będzie ostrzeżenie dła złodziejów, teraz będą wiedzieć gdzie omijać teren i przeniosą się tam gdzie nie ma patroli obywatelskich, taki temat powinien powstać jakby dorwali drani ci ludzie, dobra pułapka to taka której nie widać.

 • OLO (ALxayr), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Policja na co czeka ze ludzie zlapia zlodzieja i w kajdankach odprowadza do komisariatu?Bardzo dobrze ze ludzie sie sami wzieli za tych dziadow z lepkimi raczkami,

 • ja (ANGuia), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę że jak będą się włamywać to lepiej dzwonić na straż pożarną jest bardziej skuteczniejsza

 • anonim (A7w5cf), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieje, że jakiś złodziej wpadnie w ich ręce i będzie samosąd.

 • anonim (qfqRu), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niby policja kilku złapała. I co .nie potrafią dojść do reszty bandy .Przycisneli by tych złapanych żeby wyspie wali nazwiska adresy reszty kompanów i po sprawie .Ale to nie nasi policjanci. Tak działali by policjanci ci z telewizji /policjanci i policjantki/ Widać ze zeczywistość jest zupełnie inna .Ludzie radzcie sobie sami

 • ewa (qfFOl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUTro) napisał(a):

  Bo policjant za 2.5 tyś. swojego karku nie będzie nadstawiał.

  Ale jak dojdzie do samosądu to policja pierwsza przyjedzie i co wtedy po czyjej stronie będzie prawo ????

 • 1
 • 2