Osobówka ścięła latarnię na Wojska Polskiego. Dwie osoby ranne

Dyskusja dla wiadomości: Osobówka ścięła latarnię na Wojska Polskiego. Dwie osoby ranne.


 • fiki (AE7ott), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma dnia żeby jakiś cymbał nie spowodował kolizji czy wypadł z drogi a za te 200 zł mandatu to oni się śmieją ...i gdzie ten wielki rząd ..Dobra zmiana co okrakiem wycofała się już ze wszystkiego, może kierowcy wspomogą budżet porządnymi karami i będzie dla niepełnosprawnych i tak z 5 tysięcy za takie coś ...łamanie latarni , prędkość i głupotę na jezdni .

 • yo (ekhqWQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  napij się Meliski i pomysl zdarza się z wypocin wniosek że masz tylko rower 5 tysięcy mandat hii od strat jest ubezpieczenie ważne że nic poważnego nikomu się nie stało ja też jestem kierowcą nawet zawodowym i twierdzę że zarzekała się żaba błota fakt droga prosta i sucha ale niestety bywa

 • anonim (qf8d5), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fiki ma rację. Nie ma dnia żeby barany nie wymusili lub tak jak ten wylądował na latarni.I super .niech tacy uważają bo jak tak będą jeździć to kiedyś wyląduja o wiele wyżej niz latarnie .

 • Xyz (A81W1Z), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Allle urwał...

 • Albatros333 (AN0Wm7), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie kierowca gapił się w telefon podczas jazdy. Nie ma dnia, żebym nie widział kierującego patafiana z telefonem w łapie. Właśnie pół godziny temu widziałem taką jedną za kółkiem, co pokonywała zakręt gapiąc się w smartfona, a dalej zjeżdżając ok pół metra poza oś jezdni.

 • anonim (ALxa0f), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miszcz kierownicy,

 • Z (qf8eE), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za auto? Ktoś poznaje jakiej firmy?