Będzie chodnik z Bolesławca do Łazisk?

Dyskusja dla wiadomości: Będzie chodnik z Bolesławca do Łazisk?.


 • Edek (hjNtS), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To będzie czy nie będzie bo jak nie to nie będę głosował na romana

 • Bolesławianin (AmRT6m), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli zrobią po ukończeniu budowy ronda (i pewnie obwodnicy). No i dobrze. Ten chodnik jest tam potrzebny tak samo jak ścieżka rowerowa.

 • mieszkaniec Bolesławca (AsFEDV), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  powinna być ścieżka rowerowa !!!!

 • B (A81GFs), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  mieszkaniec Bolesławca (AsFEDV) napisał(a):

  powinna być ścieżka rowerowa !!!!

  Jak zrobią chodnik to zrobią i ścieżkę dla rowerów.

 • zwykły człowiek (ANb3J0), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech zrobią ścieżkę dla urzędników. W jedną stronę. Donikąd.

 • Zizi (AN0T5y), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po roku bedzoe wyglądał jak ten w Otoku czy Rakowicach....chaszcze na metr.

 • Spoko (A81Gzq), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko niech zrobią ten chodnik i ścieżkę taka zaje...stą z prawdziwego zdarzenia na miarę cywilizowanego kraju państwa żeby to służyło np. oddzielona od drogi pasem zieleni szeroką i o super gładkiej nawierzchni można by wtedy latać dla sportu i relaksu np na rolkach itp. Spacer czy inne takie i bezpiecznie pieszy by sie czuł jakby szedl 3m od zapier..cych tirów etc.. Bo ja zawsze jak jade np z Kruszyna albo z Nowogrodzca to sobie myślę że ci co to wymyslają takie chodniki ch..we przy takiej ruchliwej drodze to raczej piechtą na jame nie pociskają uważam że ustawowo powinien chodnik przy takich drogach być oddzielony conajmniej 1.5m pasem trawy a ci co pierdzą w stołki jakby też korzystali z tych wszystkich chodników budynków państwowych i innych niedoje..k poczuli to na własnej dupie to by się spieli i zaczeli projektować jak Pan Bóg przykazał ..to jest ogólno polskie takie.. ..jak pada deszcz też o kant dupy rozbic to bo idziesz i te auta co przypie..ja to robia podmuch wiatru z ta woda. I to wszystko na ciebie i jeszcze prawie kazdy ch..j musi wjechac w kałużę żeby ciebie ochlapać a jakby była trawka to było by o niebo lepiej. I jeszcze wku..wia mnie jak buduje sie taki jakis chodnik i po paru latach zarasta trawa itd. Itp ..bo przecież to ludzie z wiochy chodzą tym chodnikiem to po co go utrzymać w stanie 100% funkcjonalności hmm? .. "Grzechem jest nie liczyć się z drugim Człowiekiem. .." wszyzscy egoiści i chamy pier...ta się. ..

 • ala (e3aGO2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ścieżki rowerowe w całym powiecie to wielka bzdura. Jak coś zrobią to tylko dla picu. Jazda po tym czasem jest niebezpieczna. Ciągle brakuje szerszych i łączonych koncepcji budowania dróg rowerowych. Nasi urzędnicy winni pojechac na jakies szkolenia zeby wogole mieli wyobraznie jak to robić. W niektorych powiatach jazda wieczorem po sciezkach to sama przyjemnoesc, bo są pomalowane odblaskowymu farbami a na dodatek oswietlone. U nas nawet nie mowi się o prawidłowym łączeniu dróg. Kazdy robi na swój strój.

 • Mirszkaniec (A81Gk6), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potrzebny chodnik. Dojście do i z nowego osiedla Kresów II RP, na działki czy do Łazisk. Jestem za.