Ogrodnik kiedyś o Papie Glinoludzie: Nowak nie kocha Bolesławca!

Dyskusja dla wiadomości: Ogrodnik kiedyś o Papie Glinoludzie: Nowak nie kocha Bolesławca!.


 • Pamięć (AqIQJE), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie tylko istotne pamiętają, ludzie też pamiętają jak Ogrodnik "kochał" Nowaka a Nowak Ogrodnika. Ta ich teraz "współpraca" jest śmieszna i straszna.

 • anonim (A81Gv0), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żałosne

 • PiS Bolesławiec (ePTf4a), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Ogrodnik to jest Pana pomysł na kampanię? Co chce pan z tym Nowakiem z Platformy robić? Żałosne

 • Olo (e5ATbZ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W sumie to Ogrodnik miał wtedy rację skoro Nowak chce od naszego miasta 45 kawałków, a od obcych miast bierze tylko 5. Czy Nowak kocha Bolesławiec? Czy żądanie 45 kawałków to wyraz miłości?

 • Smutek (At4sSf), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za czasy nastały że Nowak, Mozil i Makłowicz stają w szranki z kandydatem PiS na prezydenta miasta żeby zaatakować nową imprezę. Gadają trzy po trzy o niby plagiacie ale to bzdura nikt nie może zabronić komuś innemu malowania się gliną. Widać że Mozli z Makłowiczem i Nowakiem chcą rozwalić imprezę a kandydat PiS chce wypłynąć przy ich okazji. Co za czasy.

 • anonim (A81Gam), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "pisowski kandydat"
  Wy macie jako istotne jaki kolwiek szacunek do drugiego człowieka? Rozumiem że jest on dla Was zagrożeniem bo jego elektorat ma większą przewagę ale przestancie już jątrzyc i uprawiać te nienawiść, co ciągle się w TVNiemcy ogląda. Proszę się ogarnąć, zgadzam się jednak co do tego że gliną show to dobry pomysł dla Bolesławca i powinna się odbyć bez względu na poglądy polityczne.

 • Pisowski kandydat nie oznacza przecież gorszy, głupszy. lepszy, mądrzejszy. To po prostu funkcjonujące określenie, tak jak lewicowy, platformerski itd.

 • Marta (Mała) (emnssQ), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja lubię Pana Nowaka i podobała mi się Gliniada. Ale też jestem zła że od kiedy ją przejął to przestał robić w Bolesławcu a zaczął sprzedawać innym. Dobrze że będzie Glinashow a nasze miasto będzie znowu sławne z gliny!

 • Marcin (euaXjT), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Boguś Boguś sam sobie jesteś winny Trzeba było robić gliniadę a nie odpuszczać rodzinne miasto. WIem ze pieniądze się licza ale naprawdę nie trzeba było odpuszczać naszego miasta. Niestety to związanie się z PiS i Ogrodnikiem zle wróży na przyszłość . Wiem ze on teraz majętny jest i zapłaci dużo z ceramiki którą rządzi, ale nie można wsyzskiego przeliczać na pieniądze.

  Marcin

 • Piotr (VaCMl), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Marcin (euaXjT) napisał(a):

  Boguś Boguś sam sobie jesteś winny Trzeba było robić gliniadę a nie odpuszczać rodzinne miasto. WIem ze pieniądze się licza ale naprawdę nie trzeba było odpuszczać naszego miasta. Niestety to związanie się z PiS i Ogrodnikiem zle wróży na przyszłość . Wiem ze on teraz majętny jest i zapłaci dużo z ceramiki którą rządzi, ale nie można wsyzskiego przeliczać na pieniądze.

  Marcin

  Boguś ,Boguś dawałem Ci 3 tyś .dołożył byś od siebie ze 40 tysi i mieli byśmy gliniadę w Bolcu .Nie można wsyzkiego przeliczać na pieniądze.

  Piotr.

 • P (ALlzno), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bogdan zaczyna się gubić...
  Taki antyklerykalista i antypisowiec wykorzystuje w tym spocie "antyplagiatowym" poparcie lokalnego lidera PIS, kandydata w wyborach samorządowych. Pomaga "dobrej zmianie" w wyborach?? No, ale za kaske którą dostał od ZC cos jest winien - nawet promocję osoby kandydata...
  Drugi kandydat - MM - tu każda okazja jest dobra żeby się pokazać. plagiat, słonie, Impulsmiasta. Na fejsie nawet beduini z Egiptu przepowiadają że bolesławiec będzie znowu miał swoje słonie,.. Żenada. Brawo Boguś!!! Zapomniałeś jak drzwi PP były dla Pana M zamknięte?
  W temacie Mozila i Makłowicza - oni nie znają realiów powstania i funkcjonowania gliniady - zareagowali emocjonalnie na wersje BN jakoby chciano mu ukraść JEGO Gliniadę. Tak jak by zrobił każdy artysta.
  Ale dziwne, że były prezes VS - Krzysiek Krzeminski udaje że nie pamieta o tym jak i przez kogo była na początku finansowana i jakimi kwotami. I kto ją organizował.
  Fajny artykuł z 2010 - może Krzysiek np przypomni kto finansował TRZYDNIOWY festiwal Gliniada 2010
  http://podroze.onet.pl/dolny-slask-swieto-ceramiki-w-boleslawcu/ytnge?utm_source=podroze_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ust&utm_v=2

 • :) (AN0TIp), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oboje reprezentują dno...

 • Piotr (VaCMl) napisał(a):

  Boguś ,Boguś dawałem Ci 3 tyś .dołożył byś od siebie ze 40 tysi i mieli byśmy gliniadę w Bolcu .Nie można wsyzkiego przeliczać na pieniądze.

  Piotr.

  Oj, jakie kłamstwo, powtarzane za kimś. Poniżej kopia oficjalnego pisma z maja tego roku, w którym miejski BOK-MCC deklaruje pomoc pieniężną w wysokości 20 tys. zł. Poza tym miała być jak w ubiegłych latach pomoc niepieniężna w rodzaju sprzątania, wody, umywalek itp. Wiem, nie pasuje to do głoszonej tezy, że "wszystko za własne pieniądze", ale prawda z dokumentów jest inna i warto ją poznać.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • ani (qfHir), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kupa czasu na odpowiedź.

 • Krasnal (e7mpaf), 7 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ożesz ku..wa. Nowak chodził i gadał że miasto złamanego paznokcia nie chce mu dać a tu okazuje się że 20 patyków mu dawali i w tym roku dają!!