Drożej na Termach. Wiemy dlaczego

Dyskusja dla wiadomości: Drożej na Termach. Wiemy dlaczego.


 • anonim (evRifY), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Korekta cenowa" o 100% :) Taka tam korekta mała. Dobre, panie radny kierowniku :)

 • aneta (eltCFF), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korzystałam z tego obiektu regularnie wraz z rodziną , niestety teraz muszę zrezygnować gdyż nie mieszkam w Bolesławcu tylko w gminie Warta Bol. Te ceny to z kosmosu!!!

 • olga (AL0j8K), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dramat wypowiedź.... ten pan nigdy nie prowadził biznesu i dlatego tak mamy.

 • poza miasta (qf8Tz), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańcy powiatu to niby gorsi chore to dyskryminacja

 • anonim (eltCFF), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje bywaliśmy często na Termach ale jesteśmy z poza Bolesławca i nie mamy zamiaru sponsorować mieszkańcom tańszych biletów.Z tymi kartami też wyborny pomysł mówicie o wzroście kosztów utrzymania a sami je sztucznie tworzycie . Chyba ci co to wymyślili walnęli się w głowę na sylwestra i jeszcze chodzą w szoku .A co na to lekarza,e i ekonomiści Pozdro zadowoleni z powiatu

 • anonim (evKuXC), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podwyżki o 100% ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nam pensje, emerytury, renty i zasiłki od 2017 roku jakoś nie wzrosły o 100%.
  Szanowny Panie Dyrektorze, my suweren uprzejmie prosimy o przedstawienie szczegółowych wyliczeń (przychody, koszty, dochód), które w następstwie spowodowały tak drastyczne podwyżki w naszych Termach (bo wyremontowane za NASZE podatki). Słuchamy:

 • anonim (hjJom), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dać mu poprowadzić prywatny biznes na własny rachunek i odpowiedzialność. Wtedy będzie odpowiedź czy się nadaje do zarządzania.

 • aneta (eltCFF), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda , że zawsze cierpią na tym rodziny. Nie rozumiem co znaczy dla mieszkańców Bolesławca zniżki! Ja rozliczam się w Bolesławieckim US , mieszkam w powiecie Bolesławic i mam płacić dużo drożej!!!! Ten co to wymyślił niech się w głowę puknie!

 • anonim (dpqNfD), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo tu nie o kasę chodzi tylko o to by się wieśniaki po obiekcie nie pałętały. Bo pieniądze to teraz będą raczej mniejsze niż większe. Bolesławianie nie sądzę by zaczęli szturmować obiekt skoro dla nich cena pozostaje na niezmienionym poziomie. Dodatkowo trzeba chodzić i załatwiać jakieś karty mieszkańca. To połowa sobie odpuści. Zamiejscowi czuja się jakby z buta w twarz dostali i nawet jak dyrekcja pójdzie po rozum do głowy i odwoła te podwyżki, to ich w Termach już nie zobaczy.
  Ale nic to, miasto bogate to dołoży do deficytowego obiektu, który zaręczam, że po tych zmianach, efektywności ekonomicznej nie poprawi.

 • anonim (hqZeM), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto otacza się murem finansowym murem obronnym przed turystami i ludźmi z powiatu.Czy Jaźwiec robił jakąkolwiek symulację finansową przed podjęciem decyzji ?

 • anonim (A4dvwg), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda ze tak robicie.czesto tam bywalismy z cala rodziną (nie jestesmy mieszkancami boleslawca) ale przyjezdzajac szlismy do kina na zakupy i placilem za parking.wniosek jest taki ze zostawialismy w boleslawcu pieniadze.ostalnio czytalem ze dla przyjezdnych parkingi tez maja byc drozsze niz dla mieszkancow.czy to celowa dyskriminacja?no ale coz w okolicach sa jeszcze inne miasta.a w boleslawcu mniej przyjezdnych i mniej pieniędzy.wstyd mi ze miasto tak postepuje.(kiedys bylem mieszkancem Bolesławca).

 • realista (e3anRE), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  .A tak zapytam czemu nie wprowadził pan tych podwyżek przed wyborami?Co tak podrożało przez te para miesięcy od wyborów ?Przed wyborami nie mówiliście ze będą podwyżki.Kolejny raz kochani mieszkańcy zostaliście wydymani przez obecna władzę.A to może być wasz wice prezydent.Chociaż to tylko czarny scenariusz dla naszego miasta ze ktoś taki mógłby być vice.

 • anonim (hjJMh), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koryto w końcu skończy się a Pan Łukasz jest tyle wart dla Pana Romana, co jego głos w radzie. Jednym słowem, Pan Łukasz bez Pana Romana jest nikim i nie ma nic do gadania. Pan Roman zrobił mu krzywdę promując go w mieście, bo jak skończy się kadencja Pana Romana (a to w końcu nastąpi), to Pan Roman będzie już ustawiony a Pan Łukasz zostanie z przysłowiową ręką w nocniku... Bez doświadczenia, bez kompetencji (bo w Termach ani tego ani tego nie nabędzie), i bez referencji do nowej pracy bo każdy przedsiębiorca, który wie jak Pan Łukasz zarządza termami, do pracy go nie przyjmie. Ja od 20 lat z mniejszymi bądź większymi sukcesami prowadzę własną działalność i wiem z doświadczenia, że gdybym robił tak jak Pan Łukasz do po roku byłbym pod kreską a po dwóch latach ganiałby mnie Komornik. Nieudolne działania Pana Łukasza, jego błędy, oraz wynagrodzenie, mają finansowe wsparcie z pieniędzy podatników, których mając teraz za idiotów, jeszcze bardziej próbuje się w Termach kroić... W prywatnej działalności Pan Łukasz byłby już bankrutem, już dawno! Szkoda że przed wyborami nie było mowy o tych "drobnych korektach cen", wielka szkoda!

 • Oaf (hjJLy), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten radny pożal się Boże Krakowiaczek słabe ma pojęcie

 • Tytus (Are5ol), 4 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wsadźcie sobie głęboko tą kartę bol€sławianina i przeproście za nią okolicznych mieszkańców.