Bartek Klimkowski, matematyk z Oxpressu, Nauczycielem na Medal 2017 r.

Dyskusja dla wiadomości: Bartek Klimkowski, matematyk z Oxpressu, Nauczycielem na Medal 2017 r..

• Nika (eltCFR), 2 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Jędrzej... ale cię skrzywdzili... zastanów się cztery razy, zanim cokolwiek napiszesz albo powiesz. Może ktoś się wstydzi za ciebie...:(((

• Jędrzej (qf8b6), 2 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Nika (eltCFR) napisał(a):

Jędrzej... ale cię skrzywdzili... zastanów się cztery razy, zanim cokolwiek napiszesz albo powiesz. Może ktoś się wstydzi za ciebie...:(((

Nie masz argumentów ani nic mądrego do powiedzenia, to wy....jdź stąd, ja swoje powiedziałem, tego się trzymam twardo i nikt w moim otoczeniu się tego, co ja mówię nie wstydzi, bo to nie ich sprawa, aaa jeszcze coś! Pokazałem moje komentarze nawet znajomym i się w pełni zgodzili, a ty zamiast załamywaniem prawdy zajmij się czymś pożytecznym. Bez powodu tych gorszych nauczycieli nie bronisz, bo pewnie znasz takich, albo sam/sama takim jesteś, więc spożytkuj to, co napisałem w sposób mądry, a nie mnie atakujesz. Skrzywdzili mnie, tak? Bo mam inne (w przeciwieństwie do twojego) uzasadnione zdanie? W sumie jakby to przemyśleć, to czuję się pokrzywdzony. Pokrzywdzony, że to z moich pieniędzy idą podatki na między innymi wynagrodzenia dla tego barachła, które nie wykonuje swojej pracy należycie. Nauczyciele tracą w tych czasach autorytet, szczególnie przez takich zje...nych idiotów, których w poprzednich komentarzach opisywałem... takiemu pajacowi to nie powierzyłbym nawet potrzymania latarki, czy klucza trzynastki (którego pewnie nawet nie potrafi użyć, a swój brak umiejętności obsłużenia się tym kluczem uzupełnia skrajnie nieprzydatną "wiedzą", którą to taki pożal się Boże "nauczyciel" nieudolnie próbuje wtłoczyć w młode mózgi), więc zamiast mnie atakować, przeczytaj te komentarze ze zrozumieniem... nie wiem, czy pozdrawiam.

• Jędrzej (qf8b6), 2 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jędrzej (qf8b6) napisał(a):

Nie masz argumentów ani nic mądrego do powiedzenia, to wy....jdź stąd, ja swoje powiedziałem, tego się trzymam twardo i nikt w moim otoczeniu się tego, co ja mówię nie wstydzi, bo to nie ich sprawa, aaa jeszcze coś! Pokazałem moje komentarze nawet znajomym i się w pełni zgodzili, a ty zamiast załamywaniem prawdy zajmij się czymś pożytecznym. Bez powodu tych gorszych nauczycieli nie bronisz, bo pewnie znasz takich, albo sam/sama takim jesteś, więc spożytkuj to, co napisałem w sposób mądry, a nie mnie atakujesz. Skrzywdzili mnie, tak? Bo mam inne (w przeciwieństwie do twojego) uzasadnione zdanie? W sumie jakby to przemyśleć, to czuję się pokrzywdzony. Pokrzywdzony, że to z moich pieniędzy idą podatki na między innymi wynagrodzenia dla tego barachła, które nie wykonuje swojej pracy należycie. Nauczyciele tracą w tych czasach autorytet, szczególnie przez takich zje...nych idiotów, których w poprzednich komentarzach opisywałem... takiemu pajacowi to nie powierzyłbym nawet potrzymania latarki, czy klucza trzynastki (którego pewnie nawet nie potrafi użyć, a swój brak umiejętności obsłużenia się tym kluczem uzupełnia skrajnie nieprzydatną "wiedzą", którą to taki pożal się Boże "nauczyciel" nieudolnie próbuje wtłoczyć w młode mózgi), więc zamiast mnie atakować, przeczytaj te komentarze ze zrozumieniem... nie wiem, czy pozdrawiam.

PS. Żeby nie było uprzedzeń, piszę ponownie bo i tak macie w d...pach i nie czytacie starszych komentarzy, żeby co niektórzy z was broń Boże nie pomyśleli, że pisałem o nauczycielach takich, jak pan Bartosz: Panu Bartoszowi gratuluję nagrody i jedyne, czego mogę życzyć obywatelom to więcej takich nauczycieli jak ten pan, a "nauczyciele" opisani przeze mnie we wcześniejszych komentarzach, są zupełną odwrotnością do pana Bartka, który myślę, że zasłużył na tę nagrodę po tym, jakie podejście ma do uczniów i zamiłowanie do swojej pracy, a NAUCZYCIELE NIECH BIORĄ Z NIEGO PRZYKŁAD!

• Nika (eltCFR), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Amen, Jędrzeju. Bierz przykład. ZWŁASZCZA W KWESTII KULTURY SŁOWA... :)

• Jędrzej (qfwbH), tydzień temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Nika (eltCFR) napisał(a):

Amen, Jędrzeju. Bierz przykład. ZWŁASZCZA W KWESTII KULTURY SŁOWA... :)

Ja tam wolę mieć jakieś argumenty w rękawie niż zgrywać "kulturalnego", bo inaczej się nie potraficie wybronić, wy zlewaczone i systemowe motłochy.

• KaZiK (AN0T5J), wczoraj Cytuj Zgłoś nadużycie

Jędzrzej po co taka spina? Temat jest związany z sukcesem nauczyciela a ty demoralizujesz czytelników JACY TO NAUCZYCIELE NIE SĄ NIE POWINNO SIĘ ICH PONIŻAĆ.Przynajmniej to jest moje zdanie. No ale pewnie człowiek ,,z argumentami'' wie lepiej jak powinno traktować się nauczycieli.

• 1
  • 2