Stary Dworzec czyli kolejny park handlowy w Bolesławcu – zobacz wizualizację

Dyskusja dla wiadomości: Stary Dworzec czyli kolejny park handlowy w Bolesławcu – zobacz wizualizację.


 • Maja (A81GDk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A galeria city center jak Pawlak po" amykańsku"

 • Różyczka (VaZRU), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  jeszy (AresKs) napisał(a):

  Panie Bożu daj nam kolono biedronku

  Pewnie ccc będzie śmiechu warte!!!!!

 • null (AE7oYN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe ile czasu pracownicy firmy antan spędzili w fizycznym miejscu swojej pięknej wizualizacji? Ciekawe czy widzieli codzienne korki na chrobrego? Ciekawe czy musieli wyjechać z ulicy hutniczej lub staroszkolnej w lewo? Ciekawe czy zaobserwowali istnienie parkingu polfy i to gdzie parkują pracownicy dla których zabrakło miejsca? Ciekawe czy widzieli co musi robić kierowca tira dostarczającego paszę do biedyronki i co się wtedy dzieje? Ciekawe czy widzieli rozładunek tira w gazach technicznych. Ciekawe czy widzieli jak wycofują obcy tiracy którzy wjechali w hutniczą. Ciekawe czy w ogóle zauważyli że hutnicza to ślepa ulica.

 • anonim (AN0o2h), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na moje oko powinni też ująć wyjazd w stronę staroszkolnej w projekcie

 • typ (ALxay3), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze w kilku miejscach galerie wybuduja to korki w miescie na pewno beda mniejsze, to jest jakaś paranoja. Nie mozna zbudowac jednej wielkiej galerii w jednym miejscu ? piętrowej ?
  A potem sie zastanawiaja jak zlikwidowac tak duzy ruch na ulicach hmm...

 • Maryla (eltCF8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewne info Douglas,Apart,Empik,Smyk,H&M,TK-Maxx,Triumph każdy znajdzie coś dla siebie

 • schtadler (Are5ol), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tym kompleksie musi być miejsce dla pani z warzywniaka "na rogu", takiej kiszonej kapusty jak u niej w Bolesławcu nie uraczysz :-)

 • Ech (ALxJlg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  tamto miejsce nadawalo sie na jakis teren rekreacyjny a nie na kolejny pasaz handlowy w ktorym pewnie 80 % lokali beda zajmowaly sklepy ktore juz istnieja w naszym miescie.

 • ~*~ (1YjhC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eltCFR) napisał(a):

  PEPCO , CCC, KIK, MEDIA EXPERT, STOKROTKA, ROSMAN

  A Ciebie porypało z tym CCC?!

 • Cogito777 (AN0dtk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławianie, co się stało z waszą czujnością i waszą inteligencją?! Czy nie widzicie, że lokalna władza zbija polityczny kapitał na waszej prymitywnej namiętności, jaką jest uwielbienie łażenia po sklepach? Przecież prezydent i jego ekipa dają wam igrzyska dla ludu, w postaci kolejnych parków handlowych, a wy to bezkrytycznie akceptujecie i nie widzicie, że w ostatecznym rachunku one wszystkie staną wam kością w gardle. Nie dość że te sklepy oferują lichy towar, niskiej jakości, to jeszcze infrastruktura tych zbiorowisk handlowych woła o pomstę do nieba. Po pierwsze, lokalizacja sklepów w ciasnej zabudowie śródmiejskiej i związany z tym problem z parkingiem dla klientów i dostawą towarów, Po drugie, haniebny brak toalet (bo stojący pomiędzy PKSem a stacją paliw BP obs...ny toi-toi za nic nie da się uznać za cywilizowany przybytek użyteczności publicznej), a brak ten podyktowany jest chęcią zaoszczędzenia kosztów utrzymania, oczywiście. Następnie, kłania się sprawa zanieczyszczenia powietrza w mieście, spowodowana wzmożonym ruchem pojazdów klientów i logistyki. O innych szkodach dla lokalnych mieszkańców, np. wykańczanie drobnego handlu, już nie ma co wspominać. Ratusz i starostwo bezczelnie wykorzystują zasadę sprawowania władzy znaną już w starożytności, według której należy dać ludowi igrzyska, przymilić się mu, aby później zaskarbić sobie jego przychylność w wyborach. Ludzie, jak długo jeszcze będziemy dawać się sobą manipulować?

 • bida (AN0bx2), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kebab musi byc ha noi i poprosze jeszcze lodziarnie bo w rynku nie ma ani jednej aaa i jakis bank

 • anonim (AE7oWv), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast zrobić jakiś park do spokojnych spacerów, jakiś staw, kilka ławek, to znów postawią baraki i tym samym będą sugerować, że tylko na zakupach można spędzać wolny czas.

 • anonim (hj4dO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będzie apteka ?

 • kolo (evghsJ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec po raz kolejny nie zachwyca swoimi "galeriami" zamiast stworzyć prawdziwe centrum handlowe gdzie w jednym budynku znajdzie się sporo różnych sklepów, to robią baraki w których spotkamy sklepy które pewnie już mamy a w dodatku aby dostać się do sklepu obok trzeba wyjść z budynku. Nie nie jestem pesymistą ale przydała by się tu galeria/centrum handlowe z prawdziwego zdarzenia tj. w Legnicy czy Lubinie. Obiektów powstało parę ale żaden ciekawy.
  Mylę się ?

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo.