Czy sędziowie to karierowicze zależni politycznie? Sędzia Stępień ponuro o sądownictwie

Dyskusja dla wiadomości: Czy sędziowie to karierowicze zależni politycznie? Sędzia Stępień ponuro o sądownictwie.


 • io (AjWdjC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hipokryzja do kwadratu! A czymże byłoby wychodzenie na protesty sędziów obok polityków PO .N i KOD? Mądrzy sędziowie zachowali się roztropnie, bo nie okazali tym samym swoich sympatii politycznych. Stępień robi słuchaczom wodę z mózgu i dla tych co mają cokolwiek z logiką wspólnego widzą jego hipokryzję. Ten człowiek stając po stronie PO sam sobie zaprzeczył, a wg niego wolne sądy to te, które sprzyjają PO. Ale lemingi biją brawo....

 • ememem (AWxmYl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteś "io" tępy do kwadratu! Jacy politycy byli pod sądem w Bolesławcu? No jacy? Bzdury gadasz a zachowanie sędziów podczas zamachu na sądy tylko pokazało, że Stępień ma rację. Że sędziowie boją się o swoje posady, że system źle działa. Nie wiem, skąd się biorą tacy tępi ludzie jak ty!

 • io (AjWdjC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ememem (AWxmYl) napisał(a):

  Jesteś "io" tępy do kwadratu! Jacy politycy byli pod sądem w Bolesławcu? No jacy? Bzdury gadasz a zachowanie sędziów podczas zamachu na sądy tylko pokazało, że Stępień ma rację. Że sędziowie boją się o swoje posady, że system źle działa. Nie wiem, skąd się biorą tacy tępi ludzie jak ty!

  Ja wiem, że w świetle braku argumentów tłuszcza reaguje agresją, ale mimo to, skup się. Obejrzyj zdjęcia spod sądu, to zobaczysz kilku działaczy PO równiez tych, obecnych na spotkaniu ze magistrem Stępniem.

 • anonim (A7w4ky), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak "ze magistrem" to na 100% piuary.

 • dobry jest :) (A81Gmk), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli tym samym przyznał się do tego jak wyglądała jego kariera. Hipokryzja! Brawo panie "niezależny" sedzio.

 • POL (ANbpuK), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  skoro mgr stępień był ambitny powinien zostać na uczelni zrobić profesurę i kształcić tak aby nie było w nadzwyczajnej kaście sędziów pokroju Milewskiego.

 • arek (ANy95N), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto nigdy nie miał możliwości poznać mechanizmów w sądownictwie nie powinien się wypowiadać w tym temacie! W Polsce reżimy dbały, żeby sądzili "właściwi" ludzie. Po 1989 roku powoli poprawiało się. Niestety przyszedł PiS i wszystko zniszczył. Teraz jest zasada mierny ale wierny!

 • anonim (ANuBaG), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepszy przykład na HIPOKRYZJĘ obozu władzy i takich miernot ,które tutaj coś wypisują jest Pan Piotrowicz z sejmowej komisji sprawiedliwości (przewodniczący).Ten człowiek wydawał wyroki na działaczy SOLIDARNOŚCI. Z takich sprawiedliwych składa się Prawo i Sprawiedliwość pod wodzostwem Pana Kaczyńskiego.

 • anonim (ANUT3C), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten portalik jest KODziarski?

 • loki (A81GEI), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zdj. ilustruje definicję hipokryty?

 • ja (e3afos), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  hipokryzja do kwadratu. Dlaczego ten gosciu mówi o tym teraz dopiero, a wczesniej godził sie z tym systemem i orzekał. Pewnie dlatego że sam jest politycznie uzależniony. Ja sie za sądy wzieli to nagle wypełzaja sedziowie i sie wypowiadaja. Ale przez lata cicho.

 • anonim (ekh5py), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba być naiwnym aby postawić takie pytanie "Czy sędziowie to karierowicze zależni politycznie?" Od zawsze tak było, jest i będzie! Zaproszony mgr jest tego dobitnym przykładem, a teraz się budzi jako uciśniony. Zaprzanic i nic więcej.

 • panpaweł (dRjUAl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  skrajnie uPOlityczniony wyjątkowy przedstawiciel wyjątkowej kasty nadzorców nad poddanym ludem III RP w imieniu IV Rzeszy