Zaśmiecił deskami ulicę Wybickiego, dostał mandat

Dyskusja dla wiadomości: Zaśmiecił deskami ulicę Wybickiego, dostał mandat.


 • anonim (AE7f64), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To już nie "zasyfił" tylko zaśmiecił. Dobra zmiana na istotnych? :D

 • KL Polen (ALxa4D), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Składował odpady czy przywieziono mu drewno na opał?
  Marzę o mandatach dla składujących węgiel pod budynkiem :)
  Mandat za zaśmiecenie chodnika węglem byłby jakąś nowością w tym smutnym jak p***a mieście

 • Anonim (qf8QF), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tam mieszkają ludzie (synuś z mamusią) którzy właśnie potrafią z byle czego i bez powodu zgłaszać wszystko na policję i na straż miejska siedzą tylko w oknie i obserwują każdego nagrywają na kamerę ale w końcu i przyjdzie pora na nich

 • Przecież to nasze podwórko i chyba ktoś przywiózł sobie drewno do podpalania w piecu, ale to nie leżało przy wejściu. Też mam zamiar kupić drewno i ciekawa jestem jak długo może leżeć zanim znajdzie się kogoś do znoszenia do piwnicy. Strach opał sprowadzać, bo z mandatem może być za drogo.

 • Niezbadane dokładnie są kosmos i głupota....Ci, jak ich tam zwał, "dzwoniący" mieszkają...przyjdzie pora i na nich zadzwonią....Pozdrawiam normalnych w Bolesławcu.

 • Goska (A81GLL), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale MZGK nie przyjmuje wszystkich śmieci....szkło nie takie a takie, gruz tylko czysciutki, regipsy nie, liscie owszem ale ile pani ma?, Steropian broń cię Boże nie....., No sorry ale gdzie to ludzie mają wywalać? Przecież jeśli ktoś im to przywozi to powinni to zutylizować a nie jeszcze kara grożą .... No bez przesady!