Rada Miasta uhonorowała byłych szefów bolesławieckiej policji

Dyskusja dla wiadomości: Rada Miasta uhonorowała byłych szefów bolesławieckiej policji.


 • anonim (eltC24), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podziękować ????? Żart roku.

 • anonim (AE7bTS), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Nowy szef bolesławieckiej policji powiedział m.in., że najważniejszym zadaniem będzie dlań budowa nowej siedziby policji."
  Dotąd sądziłem, że najważniejszym zadaniem policji jest dbać o bezpieczeństwo ludzi. Czyżby coś się zmieniło? xd

 • ssss (eltCFS), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dariusz Borski: – Odchodzę w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Żarty takie czy pan w to wieży? Co pan zrobil by zylo sie lepiej i bezpieczniej w powiecie? Policjanci tez panu dziekuja za wsparcie ze mogli na pana liczyc. Był pan im pomocny. Pewnie niezapomną tego

 • Aaaa (vZI7O), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Serio to jest żart roku....

 • Policjant (ANUydH), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byli już Komendanci to potrafili tylko skutecznie rzucać kłody pod nogi podwładnym i utrudniać ich pracę.

 • anonim (A7w4Eq), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No nie wierzę to co czytam zniszczyli całe struktury policji. Bezradność, brak pomysłu na zarządzanie największy spadek wykrytych spraw. Wszystkie mierniki na ostatnim lub na przedostatnim miejscu. I za to jeszcze dostaje fanfary. Wstydu nie mają od roku powtarzał nie ma pomysłu na żarzenie i jeszcze wielkie od miasta zaszczyty - no to jest żenada.

 • psikus(eodkra0) (AmRxY7), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram przedmówców. Kpiną jest dziękowanie tym, którzy odeszli za coś, czego nie zrobili, którzy jako rządzący wypadli słabo, bardzo słabo. Jeden z tych panów ponoć się dziwi i żali, że go podwładni nie szanowali. Prawdą jest to, że nie szanowali bo i za co mieli go szanować.

 • anonim (eltC24), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie szanowali bo sami nie byli szanowani. Tak to jest, że karma wraca a teraz nie ma komu ręki podać a ludzie będą pluć na ulicy.

 • rrr (eltCFS), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oni reki nawet sobie by nie podali Za bardzo sie bali! Jeden tylko sprawdzal czystos butów a drugi bał sie wyjsc z biura. Asekuranci. Wiecej słów by mozba użyć ale nie warto Z całą pewnością Honoru nie mieli.

 • anonim (hjc4b), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eltC24) napisał(a):

  Nie szanowali bo sami nie byli szanowani. Tak to jest, że karma wraca a teraz nie ma komu ręki podać a ludzie będą pluć na ulicy.

  Oj karma wraca, wiesz to po sobie jak na twój widok ludzie plują, a jak masz coś do mnie to było mi to w oczy powiedzieć a nie chować się
  za klawiaturom i tyłki obrabiać od kolegów z pracy zacząć po sąsiadów, taki to jesteś katolik, niema jak pies na psa donosi i ujada.

 • zzzzzz (ALxaIL), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miałem się nie wtrącać ale dopowiem. Jak większość próśb rozpatruje się negatywnie robiąc w ten sposób na złość podwładnym to proszę się nie dziwić, że takie podziękowania . Był Pan świetnym naczelnikiem, ludzie mieli o Panu dobre zdanie ale ostatnie dwa lata "Komendantowania" wszystko zepsuły. Komu potrzebny "Król", który unika kontaktu z podwładnymi i nie wsłuchuje się w ich potrzeby ??

 • Jan (ANb6zQ), 2 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uhonorowani???Chyba za te wysadzone bankomaty hahaha.