Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys.

Dyskusja dla wiadomości: Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys..


 • - (ALxay5), 5 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  :-) - Miesięcznica w jednym miejscu, kilkaset osób do zabezpieczenia. Prywatna orkiestra w kilku tysiącach miejscowości !! Koszt eksploatacji radiowozów, koszt wypłaty wynagrodzeń tysiącom policjantów, koszty nadgodzin.Do tego zaangażowani Strażacy i inne służby państwowe, nadgodziny paliwo i inne koszty !! Może się okazać, że koszty akcji Policji, Starzy oraz pozostałych urzędników państwowych przerosną dochody z WOŚP !! Może jednak bardziej by się opłacało aby państwo przekazało te pieniądze szpitalom bezpośrednio :-) .

 • - (ALxay5), 5 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomniałem dodać, że Służba zdrowia musi wystawić dodatkowe karetki, dodatkowych ratowników medycznych dodatkowych lekarzy. Musi zapłacić tym wszystkim ludziom za nadgodziny !! Wszystko w ramach nabijania kasy prywatnej fundacji !! Ktoś podliczył te koszty ?? Może jednak państwo zamiast wydawać pieniądze na zabezpieczanie prywatnego interesu powinno przekazać te pieniądze bezpośrednio na szpitale ??

 • Moje (hjJp9), 4 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławieckie finały były organizowane od początku od roku 1992r.w Boku szefem była p. Jana Trawniczek. Odbywały się zawsze w holu kina FORUM. Szkoda, że o tym nie wspomnieliscie.

 • 1
 • 2