Sprawdzamy szczerość Impulsu: czy ich radna zrezygnuje z pracy w BOK-MCC?

Dyskusja dla wiadomości: Sprawdzamy szczerość Impulsu: czy ich radna zrezygnuje z pracy w BOK-MCC?.


 • anonim (hjJLz), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nie zadowolony (qfw17) napisał(a):

  Ciekawe kto pozyska fundusze z EU, albo zorganizuję jakąś imprezę bez pani BOJKO??? To jest filar tej instytucji!!!

  Ludzie dadzą radę, nie ona jedna i ostatnia,może czas na kogoś bardziej kreatywnego,Pa pa Iwona Bojko

 • anonim (hjJLz), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego została zdegradowana? Nagroda to nie była, knuła na firmę w której pracuję to spadła ze stołka

 • ja (eltCFV), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Radku, to logika Impulsu, nie nasza. Impuls chciał, by radni nie pracowali w miejskich czy powiatowych instytucjach. Nie robili podziału na radnych opozycji czy władzy. Po prostu byli za tym, by nie łączyć mandatu radnego z pracą w jednostce samorządowej. Gdy wszyscy mówili, że to głupi pomysł, demagogiczny i pod publiczkę, to przekonywali że nie. Rzeczywistość jednak bywa przewrotna i oto ich własna radna ma mandat i pracuje w miejskiej jednostce. W dodatku, jak ktoś napisał, jest jej filarem, zajmuje się ogromnymi pieniedzmi unijnymi na projekty i ma dużą pensję. Można więc nazwać jej stanowisko wysokim.

  Reasumując. Pomysł Impulsu był pod publiczkę, żeby tylko zyskać wyborców.

  Panie Krzysztofie.
  Czytanie ze zrozumieniem programu Pana Małkowskiego nie boli. Pani Iwona Bojko nie piastuje wysokiego stanowiska. Proszę wreszcie przestać jak koń drążyć temat, bo to zaczyna być żenujące. Żaden z Pani Bojko dyrektor czy prezes. Mało takich w obecnej radzie miasta?! Czep się Pan tym osób. Tych osób jest znacznie więcej, wśród nich szukaj sensacji. Żenada coraz większa na. Pan to chorągiewka na wierze...

 • ja (eltCFV), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  portalik romanowy

 • anonim (hjJKq), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Małkowski wygrał wybory? A chyba pisał o realizacji swojego programu i nie zatrudnianiu radnych na wysokich stanowiskach w miejskich jednostkach. Nie dość że Bojko takiego stanowiska nie ma, to przecież nie startowała z obozu Romana. Kto tu czego nie rozumie? Złośliwość zwykła względem tej kobiety i manipulacje. Jakie to małe.

 • Ala (ArCyhm), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  ja (eltCFV) napisał(a):

  portalik romanowy

  Dokładnie.

 • Gaga (d9y5WA), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A skąd wiecie jaką pobiera pensję? RODO Boku nie dotyczy? Liczcie swoją pensje.. Aha, i nie jestem z Impulsu ☺️.

 • anonim (qf8HT), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W takim razie rozgonić to towarzystwo, jeżeli tam ludzie niewiele mają wspólnego z projektami artystycznymi i są degradowani jak w wojsku, ale nie.... tak się nie da. O niektórych miejscach pracy mówi się, że jest więcej protegowanych niż wolnych etatów. Jedni drugim zazdroszczą ciepłej posadki i wysokiej pensji, a to oznacza, że tam się nie pracuje, tylko grzeje tyłki. Rodziny się rozrastają, w każdej miejskiej firmie po 1-2 osoby. Brakuje już miejsc, więc się gryzą.

 • anonim (dpqNfJ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkańcy miasta (hjcdU) napisał(a):

  Tez uważam inni radni powinni za jej przykładem odejść również ze spółek miejskich. ....radni z poprzedniej kadencji ustawili się w spółkach miejskich. ...od lat tak jest w Bolesławcu ....i proszę istotne o szczegółowe dane jak to wygląda teraz który radny jest w spółce miejskiej zatrudniony. ...

  Inni radni nie mieli zapisu w swoim programie ze łączenie stanowiska w spółce miejskiej ze stanowiskiem radnego jest czymś nagannym. Radnych rozliczamy z realizacji ich programu. Tak więc nie muszą rezygnować ze swoich stanowisk w spółkach, bo nie mieli tego w swoich hasłach wyborczych.
  Inaczej się ma rzecz z radną z Impulsu. Ona stała pod sztandarem likwidacji "patologii".
  Została wygrana wymachując tym sztandarem. I co? Nagle "patologia" przestała kłuć w oczy?

 • Marzena (ArpX2d), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJLz) napisał(a):

  A dlaczego została zdegradowana? Nagroda to nie była, knuła na firmę w której pracuję to spadła ze stołka

  Knuła i pewnie dalej knuje. Tacy ludzie się nie zmieniają...

 • ja (eltCFV), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dno i metr mułu. moderują i publikują tylko to co im pasuje, to się chyba nazywa wypalenie zawodowe.

 • jak zwykle ja (eltCFV), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dokładnie, co za bzdury! i jeszcze raz... czepił się człek impulsu. Czytanie ze zrozumieniem programu Pana Małkowskiego nie boli. Pani Iwona Bojko nie piastuje wysokiego stanowiska. Proszę wreszcie przestać jak koń drążyć temat, bo to zaczyna być żenujące. Żaden z Pani Bojko dyrektor, czy prezes. Mało takich w obecnej radzie miasta?! Czep się Pan tych osób, skoro taki rzetelny jesteś, skoro tworzysz jakąś dziwaczną sondę. Tych osób jest znacznie więcej, już dla przykładu zostały wcześniej przytoczone te konkretne nazwiska i wśród nich szukaj Pan sensacji. Żenada coraz większa. Pan to chorągiewka na wietrze, jak dobrze wieje, to idziecie... jakim prawem podbijacie sobie oglądalność kosztem sondażu o jednej osobie, kto wam dał takie prawo, żeby w takiej formie zamieszczać o kimś jakieś domysły wymuszając opinię ludzi! Zrozumiałym byłoby jeśli w przypadku BOK chodziłoby o Panią Lijewską, mimo, iż osobiście nie mam nic przeciwko tej Pani, tyle tylko, że to nie chodziło o wysokie stanowiska!!! a to istota sprawy. Co za brednie i bicie piany

 • anonim (hjJLQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skąd port.al ma wiedzę o strukturze wynagrodzenia tej Pani? Co na to ochrona danych, Pani dyrektor?

 • Maciej Małkowski w wywiadzie dla TVP Wrocław podał jako przykład radnego przewodniczącego komisji rewizyjnej. Chodzi o Leszka Chudzika. Pracuje on w ZEC na SZEREGOWYM stanowisku. Nie jest kierownikiem, dyrektorem, jego stanowisko nie jest wysokie. Jednak Małkowski właśnie jego podał za przedstawiciela tego złego układu, który należy zmienić. Sytuacja z panią Bojko prawie ta sama, poza różnicą, że jest od Małkowskiego.

  Postulat Impulsu powinien, moim zdaniem, brzmieć tak: radni nie mogą łączyć mandatu z pracą w miejskiej firmie, chyba że są z Impulsu. Byłoby prawdziwie, bez hipokryzji.

 • anonim (hjJLQ), 6 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To źle Pan słuchał. Maków.ski w TVP mówi o Chudziku że jako pracownik ZEC jest szefem komisji rewizyjnej. Znowu manipulacja.