Kto został radnym miejskim? Mamy wyniki

Dyskusja dla wiadomości: Kto został radnym miejskim? Mamy wyniki.


 • e (euu4ZX), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a pan Filipowicz kandydowal?

 • Mieszkańcy miasta (ALlzWZ), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Proszę poszukać informacji u nas, jak wyglądało to "oddawanie" diety. Użyj Google. Mogę liczyć na to, że to zrobisz?

  A na pozostała część mojej prosby mogę na Pana liczyć panie redaktorze? Proszę rzetelnie i bardzo skrupulatnie rozliczyć kazdego radnego tak obiektywnie byłoby z Pana strony. Proszę o informację na portalu co jakiś czas ile interpelacji składa każdy z radnych. ...

 • Mieszkańcy miasta (ALlzWZ) napisał(a):

  A na pozostała część mojej prosby mogę na Pana liczyć panie redaktorze? Proszę rzetelnie i bardzo skrupulatnie rozliczyć kazdego radnego tak obiektywnie byłoby z Pana strony. Proszę o informację na portalu co jakiś czas ile interpelacji składa każdy z radnych. ...

  Proszę wkleić linka do informacji o tym, jak radny "rozdawał" swoją dietę, a ja się zastanowię nad Pana prośbą.

 • Mieszkańcy miasta (ALlzWZ), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ANUyGy) napisał(a):

  Ja mu pomogę znaleźć, bo nie mia chłop pewnie motywacji
  "Radny Dominik Chodyra obiecał przeznaczyć swoje diety na stypendia dla zdolnej młodzieży. Ale od półtora roku nie zgłaszają się chętni. Udało się mu więc wydać niecałe 11 z 52 tys. zł czteroletniego wynagrodzenia.[...]
  W sumie stypendium otrzymało 26 uczniów na łączną kwotę 10 900 złotych. Z diet radnego po odjęciu 2 200 zł (pieniądze przeznaczonej na pokrycie kosztów kampanii i wydatki organizacyjne) pozostało ok. 35 tys. zł. Nie wiadomo dlaczego przez cztery lata nie udało się tych pieniędzy rozdysponować ani Dominikowi Chodyrze, ani stowarzyszeniu „Klub Aloha”."
  http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/Ajm/leniwe-obietnice-radnego-chodyry

  A co jest winny temu Dominik Chodyra ze tak mało ludzi zgłosiło się do programu stypendium który utworzył? ????bardzo proszę wklejam link...niech wszyscy widzą. ..a redaktor mógłby być bardziej rzetelny i wiarygodny jakby sam od początku wkleil ten link ....także proszę o bieżące i na bieżąco informacje o pracy wszystkich radnych ale tak szczegółowo i rzetelnie redaktorze. ..czekam na artykuły o pracy radnych miasta bolesławiec. ...pozdrawiam

 • Zołza (qfqPK), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie kumam tego miasta... Gość oddawał swoją forsę - całą czy nie całą- w kontekście tych niepoważnych wywodów i tak nie ważne- bo i tak świetny pomysł- ze oddawal kasiorę młodzieży... To beeeee... bo co? Bo nie popiera jaśniepanującego? A gdy chciał oficjalnie przekazać stypendia młodzieży - na jakiejś tam szopce gali miejskiej czy tym podobnej- po to aby dzieci i rodzice byli dumni- ze mają zdolniachy pod dachem- to mimo wcześniejszej umowy i zaproszenia - jaśniepanujący nie zgodził się w ostatniej chwili - nie patrząc na to jak poczuli się rodzice i dzieci... A swoją drogą, który z pozostalych radnych takie stypendia również utworzyl? I generalnie o co w ogole chodzi? Gość wybrany głosem LUDU to chyba LUDU chciał gościa hmmm 8-O ????

 • Święta Prawda (ALxaY6), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  e (euu4ZX) napisał(a):

  a pan Filipowicz kandydowal?

  A Pan Filipowicz zostanie zrzucony ze swojego stanowiska, na jego miejsce zostanie namaszczony Kowalski, który już zaciera ręce. Kornel wróci do szkoły, chyba, że ma przygotowany gdzieś indziej ciepły stołeczek.

 • Misiek (hjJCu), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wkradł się Wam błąd. W okręgu 2 jest Dawid Sarbak, a nie Serbak.

 • mi (ALxJl2), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radny Wiącek też nie wykazał się aktywnością ale dietę nadal będzie przytulał.Może w końcu się uaktywni w działaniach na rzecz lokalnej społeczności?

 • ZK Polska (ALxcJ0), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To że radny oddawał swoją dietę ludziom to dobrze,
  ale czy o to chodzi w tym wszystkim ,że radnego ma nie być w pracy a dietę ma rozdawać?

 • Kolo (AE7haL), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Redaktorze o ilę pamiętam w czasie kampanii wyborczej 2014r. Pan radny Jabłoński obiecał oddać połowę diety potrzebującym/na cele społeczne, czy może Pan sprawdzić czy tak się stało ?
  Pozdrawiam

 • anonim (ALxaY6), 3 miesiące temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Filistyński - to jest jakaś totalna pomyłka, nie wspomnę o Pogodzie - skąd ten człowiek wypłynął, w dodatku kierownik ARiMRU w Bolesławcu. Porażka.

 • 1
 • 2