Marznący pacjenci pod przychodnią

 • Mieszkaniec Bolesławca (ANUYyZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  My pacjenci przychodni doktora Żuka przy ul.Karola Miarki prosimy o umożliwienie oczekiwania na zarejestrowanie do lekarza w pomieszczeniach przychodni.W okresie jesienno-zimowym oczekiwanie na zimnie i mrozie nie należy do przyjemności.Pacjenci chcąc zarejestrować się do wybranego lekarza często czekają od godziny 5 rano.Jest pytanie dlaczego?Ilość miejsc do wybranych lekarzy jest bardzo mała i to jest przyczyna.Rejestracja czynna jest od godz.7,30 . Doktorze Żuk prosimy o rozwiązanie naszego problemu. Pacjenci.

 • anonim (dpqNfD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Ilość miejsc do wybranych lekarzy jest bardzo mała i to jest przyczyna."
  Jest jeszcze jedna przyczyna. Dniówka lekarza ma 24 godziny. W tym czasie trzeba jeszcze zmieścić wypoczynek, jedzenie, naukę (bo medycyna wciąż idzie do przodu).
  Można by się też zastanowić nad sklonowaniem wybranego lekarza, wtedy kolejka byłaby 2 razy mniejsza. Można też skrócić czas wizyty do 5 min. Tylko kto chciałby być leczony w takim tempie?
  Pretensji o to ze są kolejki do "wybranego lekarza" nie ma co mieć. Trzeba z tym jakoś żyć. A że każą czekać na dworze? Jak wpuszczą do środka o 5 rano to trzeba będzie komuś zapłacić za otwarcie przychodni. A i tak podejrzewam że kolejni zdesperowani przyjdą stać już od trzeciej.
  Ja gdy nie jestem w formie by polować na miejsce u ulubionego lekarza po prostu idę do innego. Nikt niestety ulubionego lekarza nie sklonuje i sam nie miał bym śmiałości kazać mu pracować np 12 godzin.

 • anonim (dpqNfD), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Doba, nie dniówka

 • anonim (ANUYyZ), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowieku -jeśli tak można Cię nazwać- nikt nie ma pretensji do lekarzy o ich czas pracy ,jeśli czytasz ze zrozumieniem powinieneś zobaczyć sedno tematu.Pracownicy przychodni przychodzą przed godziną 7 i nawet te 30 minut w cieple jest wielkim udogodnieniem dla zmarzniętego pacjenta .Przyjdzie jeszcze czas na Ciebie.Jak zmarzniesz to wyzdrowiejesz mając 70 lat.

 • może (AN0GmF), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może to jest wstępna selekcja.
  NFZ będzie płacił tylko za najsilniejsze osobniki?

 • pacjent (A5EZfY), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też tam chodzę wraz z rodziną. Ale do głowy by mi nawet nie wpadło, żeby od 5 koczować pod budynkiem. Zawsze przychodzę chwilę przed otwarciem i nigdy nie byłem odprawiony z kwitkiem. Jak ktoś wyżej napisał czasem trzeba się tylko do innego lekarza zapisać, gdy mój ulubiony ma komplet. Ot i cała niedogodność.
  Ludzie sami sobie życie komplikują, a potem narzekają.

 • anonim (AE7hyu), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie wyszli z komuny a komuna nie wyszła z ludzi. Jak stali w kolejkach za PRL-u tak i dalej to uwielbiają. A jeszcze podpowiem, że jest w Bolcu taka przychodnia gdzie lekarze (dobrzy lekarze!) czekają na pacjenta a nie odwrotnie. Ale jak komuś nie chce się popytać czy też na nowo wypełnić deklarację, to niech sobie marznie w oczekiwaniu na "swojego dochtora". xd

 • MartaE (ekhpQy), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A nie można wcześniej zapisać się telefonicznie?

 • anonim (AE7YW8), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  MartaE (ekhpQy) napisał(a):

  A nie można wcześniej zapisać się telefonicznie?

  telefonicznie ,hhhhhaaaaahhhhaaaa

 • anonim (ekh5XC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tej przychodni jak i wielu innych problem tkwi w złej organizacji, przychodnia przy ul. Dolne Młyny obsługuje pacjentów na bieżąco, możliwość rejestracji przez telefon i internet ułatwia wszystkim życie. Jaki pan taki kram. Dużo zdrówka wszystkim życzę.

 • anonim (qfD57), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem tej przychodni to katastrofalna organizacja i przyjmowanie deklaracji od tylu pacjentów ilu się da wiedząc ze nie wyrabiają się z obecnymi. Mimo JEDNEGO godnego polecenia pediatra przychodnia to porażka!

 • ZK Polska (ALxcQQ), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli wam się nie podoba ta przychodnia to czemu się do innej nie przepiszecie?
  Emeryci chyba dalej wierzą w "swój rejon" jak za PRLu

 • anonim (qfFeY), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chory i starszy człowiek idzie tam, gdzie najbliżej domu, kiedy jest słaby i źle się czuje. Proste jak drut.

 • Iza (ArerKJ), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  6 lat temu się stamtąd wypisałam w momencie gdy po raz drugi powiedziano mi, że mogę przyjść z gorączkującym dzieckiem dopiero na następny dzień. Przepisałam się na Starzyńskiego gdzie praktycznie z chorym dzieckiem wchodzę z marszu( co drugi pacjent-chore dziecko). I jestem tu bardzo zadowolona,a Panie pielęgniarki znają wszystkie dzieci po imieniu

 • anonim (euu5MM), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qfFeY) napisał(a):

  Chory i starszy człowiek idzie tam, gdzie najbliżej domu, kiedy jest słaby i źle się czuje. Proste jak drut.

  Ale od stania na mrozie od 5-tej rano to się pewnie lepiej poczuje. xd

 • 1
 • 2