Zamknięty układ, czyli to, co w bolcu istotne

Dyskusja dla wiadomości: Zamknięty układ, czyli to, co w bolcu istotne.


 • anonim (A81GNA), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażyna napisała prawdę a wy wszyscy co piszecie te głupoty opamietajcie się i zacznijcie myśleć na kogo głosować bo wybory już blisko obecny prezydent jest dobry bardzo dużo zrobił dla Bolesławca i innych nie znających się na niczym nam nie potrzeba jeżeli trzeba kogoś wymienić to towarzystwo radnych z poważaniem mieszkaniec pięknego Bolesławca

 • COACH (AE7TdA), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AjWdjg) napisał(a):

  A Tobie będzie wstyd jak w trybie wyborczym czyli w 24 godz. od złożenia zawiadomienia na zarejestrowanego kandydata na prezydenta, poznamy twoje imię i nazwisko... Będzie trochę wstyd a i PCK się wzbogaci. Ja bym na miejscu p. Maciej to zgłosił. "Są gorsi bo nic nie umieją i pałają żądzą zemsty" bo będziesz musiał to udowodnić. Wierzę że potrafisz.

  Nie strasz bo się "zesrasz "... Jeszce się do koryta nie dorwaleś, a już próbujesz rządzić?
  Taka to będzie zmiana z Jana na Cybana... W trybie wyborczym itd.
  Pajace!
  Trzeba było walczyć o samorząd w latach 90, gdzie tu wszystko odłogiem leżało, a nie teraz, na gotowe i odwalone pod krawat, się pchać po to aby własną niewiedzą i pychą wszystko rozp.... jak stadninę np. w Janowie i jeszcze z deficytu (bo budżet zawsze taki jest) becikowe i parkingi obiecywać. To wszystko mają ludzie z ulicy zapewnić którymi kandydat swoje listy wypełnił...

 • Major Golonko (eQMKUJ), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Więc sytuacja jest taka. Włączyłem relację ze spotkania z Maciejem. Któraś tam minuta - facet omawia jak się rozprawi z jakimiś zarządami, kierownikami, prezesami. Panie! Weź Pan się ogarnij! Chce nam Pan wmówić, że jak by Pan, nie daj Bóg, zaczął rządzić czymkolwiek, to będzie Pan zatrudniał nie swoich zaufanych ludzi, tylko przypadkową bandę z tzw. konkursów? Władza ma działać tak, że Pan wygrywa wybory i wprowadza do rządzenia ludzi, których nam wcześniej przedstawił i do których ma zaufanie. "Porozmawiajmy o Bolesławcu"? Ja mogę rozmawiać o Bolesławcu z ziomkami przy piwku. Kandydat na prezydenta ma zaprezentować konkretną wizję rozwoju miasta!
  Czysta amatorszczyzna + tania demagogia.

 • anonim (ANUfw0), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Światopoglądowo dzielą mnie od pani Hanaf lata świetlne (ona w lewo, ja w prawo), ale tutaj się nią zgadzam. Jak nie ten układ, będzie inny. Każdy chce tylko dorwać się do koryta i zanurzyć ryj w karmie. Reszta to ściema dla ludu.

 • Olga (ekhVcA), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miastem powinien zarządzać ktoś, kto się na zarządzaniu zna: profesjonalista-menadżer. Powinien znać się na finansach, potrafić dobierać wyspecjalizowaną kadrę i zarządzać ludźmi. Powinien wiedzieć co miasto (i jego mieszkańcy)ma, czego potrzebuje dla lepszego życia i rozwoju oraz jak można to sfinansować.
  Tymczasem wiele słów o przyjaźni, mało konkretów.
  Ludzie w obu "obozach" bez kwalifikacji do gospodarowania tak dużymi zasobami, jakie ma Miasto.
  Znamy tych ludzi, mieszkamy tu przecież od lat. Wiemy kim są, gdzie pracują i jacy są.
  Jeżeli tak świetnie wiedzą i potrafią rządzić miastem, dlaczego dziś zajmują podrzędne zwykle stanowiska, bez wpływu na strategię ich pracodawców?
  Dzisiejsi dygnitarze: dziś kierownik tej spółki miejskiej, jutro innej - w zupełnie innej branży. Kierownik działu takiego, jutro zupełnie innego. Na wszystkim się znają?
  A może nie znają się na niczym, oprócz wyścigu do koryta?
  A może nic ich nie obchodzi MIASTO i jego MIESZKAŃCY?
  Żaden z kandydatów nie przedstawił konkretów swojego planu.
  Bo tego planu nie ma.

 • anonim (whBSf), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81GNA) napisał(a):

  Pani Grażyna napisała prawdę a wy wszyscy co piszecie te głupoty opamietajcie się i zacznijcie myśleć na kogo głosować bo wybory już blisko obecny prezydent jest dobry bardzo dużo zrobił dla Bolesławca i innych nie znających się na niczym nam nie potrzeba jeżeli trzeba kogoś wymienić to towarzystwo radnych z poważaniem mieszkaniec pięknego Bolesławca

  tak jest....lepszy swoj wrog niz nowy, obcy....do czego oni sa zdolni? co jeszcze mozna ukrasc? tylko prezio dwojga imion! juz wiemy na co go stac....krzywdy nie zrobi...

 • Olga (ekhVcA), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście, MIASTO wypiękniało i rozwinęło się gospodarczo.
  Aktualnie ilość nowych obywateli ze wschodu i ich przywileje mnie przeraża.
  Samowolka budowlana i zmiany planów zagospodarowania przestrzennego również.
  Podobnie jak wymiana rur kanalizacji burzowej na mniejsze, pomimo przyłączania kolejnych budynków wielorodzinnych - co powoduje zalania i podtopienia nawet przy stosunkowo niedużych opadach.

  Jednak dziwi mnie poparcie prezydenta miasta dla starosty i wójta. Przecież to nie ta liga.
  (Oczywiście wiem dlaczego tak jest-w sensie politycznym).

 • anonim (A81Gki), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miarą sraczki jaka panuje w układzie zamkniętym jest wylewany tu hejt na p. Macieja. Tylko pogratulować panie Macieju, to świadczy o Pana sile. Sam Pan widzi innych nie atakują. ☺️ Powodzenia.

 • 14.01. (ANUyCd), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł sponsorowany

 • irek (AE7XtH), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  bolecnauta (A81IeT) napisał(a):

  Pani Grazyna ma racje, dziekujemy my mieszkańcy Bolesławca. w mieście nie jest nam potrzebny kolejny nowy polityk który bedzie wchodził w układy, jestem za! Jestem też za tym aby nigdy nie zmieniac prezydenta niech sobie tam funkcjonuje w układzie mam to gdzies, jak nas okradaja to niech juz to robia znani nam a nie ktos obcy, mam zawsze niesmak jak okrada mnie ze złudzeń nieznany mi polityk. Hmm a może to wogóle nie ma znaczenia po co nowe stare lepsze nie trzeba sie bać!

  Najgłupsza głupota jaką tu czytałem

 • anonim (qfqqC), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obrabianie du.y ze strony tej pani .Wstyd

 • anonim (AjWdjg), 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do autorki: z reguły widzimy w drugim człowieku to, co sami mamy w sobie. To tak dla refleksji głębszej.

 • grażyna, 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALxJQ3) napisał(a):

  Taka argumentacja autorki, gdyby ją potraktować poważnie, skłania do o mijania lokali wyborczych 21 października.

  Dlaczego omijać :) Głosować na tych, którzy nam odpowiadają z pełną świadomością, kogo wybieramy i co nam to przyniesie, a nie wierzyć w ideały, których nie ma.

 • grażyna, 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81G72) napisał(a):

  Uuu, niezła panika w ratuszu musi być. :) Takie filmiki, akurat tu, robią kandydatowi dobrze. Komuś puszczają nerwy :)
  p. Maciej powinien podarować bombonierkę.

  Nie oczekuję, to facet bez klasy. Nie umie przyjąć krytyki.

 • grażyna, 5 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE7f6a) napisał(a):

  Pani Grażyno, no mozna panią znienawidzic, taka prawda w oczy?!?! Kiedy wkolo norod pelen wiary i nadziei? Ze jutro bedzie tak jak chcemy? Ze wstanie nowy piekny dzien?
  Do rodokow: nie wstanie. Na wybory pojda Ci co pojda a reszta bedzie miec w d...e, albo zrobi na złość albo sie nie miesza. Jedyny fajny czas to przed wyborami kiedy sie oddaje chodnik obiecany przy poprzednich wyborach itp.Zapomnijcie takze o likwidacji SM , ktos sie chce zlozyc?
  Grazyna masz rację, startuje sie po władzę, po kasę, po lepsze zycie.
  I moja ulubiona fraszka Sztaudyngera na koniec
  Mistyk wystygł
  Wynik-cynik

  Pozdrawiam serdecznie :) No, można mnie znienawidzić, niektórzy to nawet mocne mają do mnie uczucie w tym obszarze. Dobrego dnia.