400 tys. złotych dla bolesławieckiego szpitala

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 400 tys. złotych dla bolesławieckiego szpitala z funduszy europejskich.

• Ja (A81Giz), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Co z tego że jest kasa jak personel jest opryskliwy i pyskaty. Taka cała rejestracja na chirurgii

• anonim (A81Gpx), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (A81Giz) napisał(a):

Co z tego że jest kasa jak personel jest opryskliwy i pyskaty. Taka cała rejestracja na chirurgii

Z tą rejestracją to się zgodzę szczególnie jedna pyskata do wymiany

• Gienia (eltCFR), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Sam sprzęt nie ratuje życia, potrzeba jeszcze fachowego personelu. Lekarze przychodzący z oddziałów do zdarzeń, zamiast dyżurnych na SORze. Czas oczekiwania - makabra!!!

• Pytanie (AmRTSt), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Pieniądze z UE? Sprawdzajcie czy nie są wyimaginowane :-)

• xx (vZlZg), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Tylko tyle???????????? na taki szpital co to jest????????

• Klaudia (ANyAfF), 3 tygodnie temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Położnictwo i noworodki jestem bardzo zadowolona z pobytu i porodu szczególnie Pani ordynator Sz-Mor. I panie polozne i pielęgniarki bardzo mile, pomocne i serdeczne podczas porodu. Jak idziecie tam od razu z pretensjami to nie dziwie sie ze odppwiadaja tym samym! Dziekuje Wszytkim Paniom za wspaniałą opiekę będę zawsze milo wspominac swój pobyt tam:) slyszalam rozne opinie ale nie wierzyłam i nie przejmowalam sie sama chcialam sie przekonać i nie zawiodlam sie:) szanujcie ludzi a sami będziecie traktowani z szacunkiem.