Kierowca tira ostrzega przed złodziejami paliwa. Ukradli 200 litrów oleju

Dyskusja dla wiadomości: Kierowca tira ostrzega przed złodziejami paliwa. Ukradli 200 litrów oleju.


  • Kierowca. (qduSw), 2019-01-30 09:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    '' Bądź czujny podczas pauzy'' Najlepiej nie spać tylko pilnować żeby nikt nie ukradł paliwa. A policji najlepiej wszystko podać na tacy. Cała rzeczywistość w naszym kraju.

  • zainteresowany (eltC24), 2019-01-30 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    czy to mógł być ford focus kombi?

  • Malkon (ALxJBu), 2019-01-30 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Policja radzi, żebyśmy byli czujni, mieli oczy wokół głowy, złodziej czycha wszędzie. W mieszkaniu; nie masz alarmu, nie masz kamer śpij pod drzwiami. lub pod oknem. Gdzie my żyjemy?

  • Łysy Piotrek (hjc5R), 2019-01-30 11:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważajcie na dziwki na parkingach! Paliwa co prawda nie kradną, ale można złapać od nich przeróżne świństwa! Ja na ten przykład przytargałem do domu wszy łonowe, potocznie zwane mendami. Nie dość że swędziało jak diabli, to już jestem po rozwodzie...

  • Gienek (eltC24), 2019-01-30 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Łysy Piotrek (hjc5R) napisał(a):

    Uważajcie na dziwki na parkingach! Paliwa co prawda nie kradną, ale można złapać od nich przeróżne świństwa! Ja na ten przykład przytargałem do domu wszy łonowe, potocznie zwane mendami. Nie dość że swędziało jak diabli, to już jestem po rozwodzie...

    Piotrek ty nie przez wszy jesteś po rozwodzie. Czy nie sąsiad ci turlał starą ?...

  • TD (eltC8U), 2019-01-30 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Piotrek strasznie lubi dziwki, lubił też chlanie, co tydzień poganiał do aleksa z siostrzeńcem, żonie wciskał że i dzie auto naprawiać, teraz trzeba zbierać kasę na spłatę, hehehe, łysy głupek

  • anonim (qfFr8), 2019-01-30 14:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aleś mu dowalil.

Reklama