Bluesowa uczta w Galerii Concordia

Dyskusja dla wiadomości: Bluesowa uczta w Galerii Concordia.


 • Bylo FANTASTYCZNIE i....naprawde BLUESOWO...Jakby czas zatrzymal sie w miejscu...Chlopaki dali rade....Ba...sa jak STARE DOBRE WINO :)....Maciek,Salwer,Andrzej,Laka....(chapeau bas) chlopaki wielkie....SZA PO BA.........ja chce taki koncercik raz jeszcze :)))))))))))))))))))))))))))))

 • I o to chodzi! Wielki dzięki dla Maćka i Chłopaków, że coś takiego zorganizowali :) Dawno już się tak nie bawiłem, oby więcej takich koncercików. Whisky w wersji chłopaków z ferajny po prostu zwaliła z nóg, niech żałuje ten kto nie był. Wielkie dzięki!

 • Anonim (ANGt0T), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ileż radości dał mi ten koncert! Naprawdę czuć było klimat minionych lat gdzie blues przetaczał się przez Bolesławiec z wielkim hukiem a ludzie dawali poczucie, że miasto jeszcze nie umarło. Gratuluję pomysłodawcom i mam nadzieję, że szybko powtórzą tą imprezę! Ja i moja ekipa zapewnia 100%-ową gotowość!

 • Anonim (A7brwB), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielkie gratulacje chłopaki! Ciesze się, że i, blues" zawitał do Concordii. Mam nadzieję, ze w przyszłym roku to powtórzymy!

 • To prawda atmosfera była rewelacyjna:-)Niestety w tym miejscu nachodzi mnie smutna konstatacja:Dlaczego Przyjaciołom Concordi udaje sie wszystko co wymyślą, a ratuszowi będący na " etatach w kulturze" spieprzą wiekszośc rzeczy za które sie wezmą ? :-)A przecież wystarczy tylko nie przeszkadzać i słuchać co mówia mądrzejsi :-)

 • Anonim (eB0Fc9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam sie atmosfera byla taka jaka byla. Malomiasteczkowa. Sam koncert-cieniutki. Poziom dla samozachwycajacych sie intelektualnie ludzi. Prowincja. I to bardzo gleboka. Tu nie bylo w czym przeszkadzac. Zachwyt byl z powodu, ze to sie odbywalo w takiej "sceneri". Tajemniczej i innej. Poziom pasujacy do potrzeb intelektualnych prownicjalnych konsumatorow kultury.

 • To dobrze, że zostałam w norce i słuchałam BB Kinga :-).

 • Anonim (AE7hsD), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja załuje ze nie byłam :( ale za rok nieodpuszcze :) pozdro wielkie dla chłopakow z ferajny :).

 • No pewnie jak nie ma sztucznych ogni i tysięcy fanów, na scenie zabraknie wiśniewskiego to nie ma zabawy! Atmosfera była super sam koncert niepowtarzalny a blusik jak zawsze w takim wykonaniu porywający! Ale niektórzy potrafią tylko narzekać i leczyć swoje kompleksy na forum. Bolesławiec jest, był i będzie prowincja i nikt i nic tego nie zmieni! Wiec pisanie oczywistych rzeczy jest po prosu bezsensu. Co do BB Kinga to on grywał pewnie w dziwniejszych miejscach i dla mniejszej publiki, pewnie mu to nie przeszkadzało :) Blues mieszka tam gdzie są ludzie chcący go słuchać. . Pewnie ciężki znów będzie dzień, głód i chłód obudziły mnie w zastaw dałem jedyne palto które nosiłem przez tyle lat, zimno mi i forsy brak. Ale nie jest źle o nie! Pozdr dla grajków i słuchających :).

 • Jak Pisałem "nie chcą zrobic to co chcemy ?Róbmy sami! A prezydent niech siedzi i słucha Tercetu :-) i lipnych przemówień.

 • Olo, to się tak mówi - wezmy i zróbcie, jak nie siedzisz w tzw. kulturze( a nie siedzisz ani Ty, ani ja), to co mamy zrobić... Do Wrocławia pojechać najwyżej :-).

 • BRAWO. ~_. B-c. 217. X. X. 78. 2009-06-13, 20: 51. Następny nizadowolony, tylko krytyką zaznaczysz swoje istnienie Koncert -wysoki poziom- BRAWO panowie, tak częsciej.

 • Anonim (eB0Fc9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma co sie zachwycac. Nie ludzmy sie. W boleslawcu nigdy nie bedzie wysokiej kultury. To nie ten wymiar miasta, nie ten wymiar zapotrzebowania na kulture. Tu beda zawsze surrogaty Kultury. A takie wydarzenia jak w Concordii, to bedzie zawsze zapyziala lipa o aspiracjach wysokiej kultury.

 • ~_ gdybyś zabrzdąkał na gitarze, to też "zapyziala lipa o aspiracjach wysokiej kultury"tak? czy nazwiesz to jeszcze inaczej Nia zrozumiesz dżwiekow gitary bo niegrasz Ja niezrozumiem ciebie bo gram I my wszyscy bogatsi o talent nieżle się bawilismy -. Napisz co robisz najlepiej - ponarzekam na "surrogaty Kultury " Żartowałem nie bedę cię krytykowal - tym sie różnimy!