Bo co to tak naprawdę jest miłość

 • Anonim (AtPyng), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym tak naprawdę jest miłość dwojga ludzi...

 • Anonim (AtPxat), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach a kończy na d... e.

 • Anonim (AtPyng), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To stare i wyświechtane powiedzenie... A tak naprawdę jak to jest?

 • Anonim (AtPxat), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do J napisz bardziej oryginalne!

 • Anonim (AtPyng), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co masz na myśli pisząc bardziej orginalnie? Bo to co napisałaś wcześniej to określiłabym tylko jako prosty sexs.

 • J opowiem Ci pewne zdarzenie " Jeden człowiek kiedyś modląc sie na kolanach w zaciszu rozmawiał z Bogiem . Przeglądali wspólnie lata które sie "przetoczyły" .Były chwile w których przybywało , były radosne , sukcesu , szczęścia , kariery itp..Ale dziękując Jemu człek w pamięci ma też zapisane chwile słabości , biedy , trosk i ciężaru życia .Nie chcąc tego dusić w sobie , powiedział " Panie to wygląda jak droga po pustyni kiedy było dobrze widzę dwa ślady stup idące obok siebie , ale kiedy to wszystko mnie dopadło to mnie zostawiałeś bo ślady męczarni są jedne !? Dlaczego? " Nie synku , nie zostawiłem ciebie , w tych chwilach to ja ciebie niosłem .I to są moje ślady" Sam tego doświadczyłem więc bajek Ci "J" nie piszę , ale dla mnie to jest miłość.

 • Miłość jest wtedy gdy po 35 latach małżeństwa potrafisz powiedzieć kocham Cię i w odpowiedzi otrzymujesz a ja Ciebie.

 • Miłość to ból powiedział zając jeża ściskając :-).

 • Anonim (AE7IMO), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kochaj i bądź kochany! Kiedy nie ma miłości wszystko inne traci sens! Hymn o miłości Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką możliwą wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. " 1 Kor 13, 1-13.

 • Anonim (AN0W11), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miłość to choroba zakazna przenoszona drogą płciową :-).

 • Dobry temat dla młodych ludzi - niestety niektórzy nie dorośli /ci od jeża i choroby oraz siostry. Z/.

 • Anonim (ArCqbF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miłość... hm nie raz jej pragniemy a czasami uciekamy od niej, ale jest tak wspaniała że... normalnie brak mi słów... miłość jest po prostu potrzebna każdemu.