Busy Autolini nie zatrzymują się na przystankach

 • Anonim (AN0ryT), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Busy Autolini nie zatrzymują się na przystankach autobusowych chociaż że stoją, czekają machają ludzie do kierowcy aby się zatrzymał ale bus nie był przeładowany były wolne miejsca siedzące mimo to kierowca sie nie zatrzymał a ja ponad godzine spoźniłam się do pracy SKANDAL.

 • Anonim (A54mjd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tia?

 • Anonim (AE7hwM), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie kierowca miał jaskrę lub kataraktę ;-) A tak poważnie to jest strona tych linii i podane są telefony. :-) Pozdrawiam :-).

 • Podejrzewam ,że to wszystko przez kobiecą modę:-)Jest jeszcze stosunkowo ciepło i kierowcy Autolinii błędnie interpretują widok pasażerek w kozakach do pół uda , miniowkach i różowych obcisłych sweterkach podrygujących w rytm muzyki z mp3 i gestem ręki próbujących zatrzymać busa...:-).

 • Anonim (AN0oKF), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czego ty oczekujesz od autolini? W mierzwinie nawet prąd zawraca.

 • Anonim (AN0tEs), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do xx ty jesteś z bolesławca to ci łatwo powiedzieć ale ludzie dojeżdzający mają ciężko.2008-11-14, 18:03Do stary satyr: człowieku, nie jestem żadną małolatą w spódniczce co ty wogóle wież o rzyciu? Pracuję już ponad 40lat i miej trochę szacunku dla dorosłych chyba że cię rodzice tego nie nauczyli.2008-11-14, 18:06Do fan r"urzy": tak to prawda że jest strona auto linii ale nie można na niej dać skargi ani nic takiego.

 • Anonim (AkmaTd), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowca z wykrot pracujacy w autoliniach nie zabiera nawet mieszkanców swojej miejscowości to co tu dziwic sie ze po drodze nie zabiera ludzi stojacych na przystanku. Wogole jest bardzo chamski i nie uprzejmy.