Kolizja autobusu z citroenem. Sprawca z 250-zł mandatem

Dyskusja dla wiadomości: Kolizja autobusu z citroenem. Sprawca z 250-zł mandatem.


  • 1 (An2znW), 2019-03-15 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten czytelnik to pewno policjant? Ktoś się chyba zagalopował.

  • ech... (whB8A), 2019-03-15 16:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przejeżdżam przez to skrzyżowanie co dziennie . Kierowcy autobusów w tym miejscu czują się uprzywilejowani , często się wpychają . A później 40/h obwodnicą do ronda pod Kruszynem . Najgorzej z rana , jak wiezie się dzieci do szkoły , a później samemu do pracy . Jeżdżą jakby prowadzili strajk .

  • anonim (qfHqA), 2019-03-15 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem kierowcą autobusu a na tym skrzyżowaniu wjechać to trzeba się wpychać bo nikt nas nie puszcza a na petle musimy na czas dojechać.A kierowca z Citroëna jakby jechał wolniej to by nie było kolizji.

  • anonim (A81brO), 2019-03-15 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zamiast kasę przeznaczać na bzdety i nagrody dla kolesi to powinni obiecywane od dawna rondo zbudować.Podobnie na dolnych mlynach

  • anonim (qfFPv), 2019-03-15 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A81brO) napisał(a):

    Zamiast kasę przeznaczać na bzdety i nagrody dla kolesi to powinni obiecywane od dawna rondo zbudować.Podobnie na dolnych mlynach

    Tak wszędzie tr,Eva dać rondo stos świateł i progi zasłaniające i korkować miasto bo debile nie potrafią jeździć albo nie mają kultury żeby wpuścić czasem kogoś "większego " . Najlepiej dać ronda na wszystkich skrzyżowaniach w mieście a na każdym przejściu dla pieszych dać światła .

  • Zawodowy Kierowca autobusu (hjcMu), 2019-03-15 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na tym skrzyżowaniu juz dawno powinno powstać. ....rondo. ...skrzyżowanie jest bardzo obciazone ruchem. ..strefa ekonomiczna. ..dużo zakładów pracy. ..powoduje bardzo duży ruch. ..i wariactwo drogowe. ..pośpiech....nadmierna prędkość.... tam jest nagminnie przekraczana prędkość na obwodnicy w obu kierunkach. ..nikt tam nie jedzie 50 km/h....a że na drogach coraz więcej buraków którzy nie wiedzą co to jest kultura jazdy. ..to przypomnę tym burakom ze to ze jesteś na głównej to nie oznacza ze nie możesz puścić parę aut stojących w korku....chamstwo i buractwo powoduje korki. ...i egoizm. ..ja ja ja jestem na głównej i ja tu rządze......

  • kierowca (A1W2uo), 2019-03-15 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tam są przewidziane światła. Ronda nie będzie przez tory kolejowe. Natomiast rondo będzie na krzyżówce koło wiaduktu.

  • Reklama

  • anonim (AN0Ywe), 2019-03-15 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (qfFPv) napisał(a):

    Tak wszędzie tr,Eva dać rondo stos świateł i progi zasłaniające i korkować miasto bo debile nie potrafią jeździć albo nie mają kultury żeby wpuścić czasem kogoś "większego " . Najlepiej dać ronda na wszystkich skrzyżowaniach w mieście a na każdym przejściu dla pieszych dać światła .

    Tylko głupkom z tirów i szczylom z BMW przeszkadzają ronda.
    Jedni potrafią jeździć tylko na wprost a drudzy nie mogą przejechać ronda 140km/h.(chociaż niektórzy próbowali)

  • Bc (eltCF1), 2019-03-15 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ech... (whB8A) napisał(a):

    Przejeżdżam przez to skrzyżowanie co dziennie . Kierowcy autobusów w tym miejscu czują się uprzywilejowani , często się wpychają . A później 40/h obwodnicą do ronda pod Kruszynem . Najgorzej z rana , jak wiezie się dzieci do szkoły , a później samemu do pracy . Jeżdżą jakby prowadzili strajk .

    Pomyśl troszeczkę, kierowca autobusu też wiezie czyjeś dzieci! To nie osobówka że odrazu ma 100km na liczniku! I skoro go widzisz to chyba tobie jest łatwiej go wpuścić do ruchu troszkę kultury by sie przydało.

  • abc (ANygsI), 2019-03-15 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Tylko głupkom z tirów i szczylom z BMW przeszkadzają ronda.
    Jedni potrafią jeździć tylko na wprost a drudzy nie mogą przejechać ronda 140km/h.(chociaż niektórzy próbowali)"
    Zastanów się co piszesz i nie obrażaj kierowców ciężarówek. Ja im osobiście współczuje przerbiać tak ciasne ronda szczególnie długim zestawem czy gabarytem. Pozdrawiam kierowców ciężarówek

  • Proponowałem, sporo czasu minęło, zbudowanie kulodromu - wzór zabawki dla dzieci....I nikt mnie Qurrosawa nie słucha!!

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • Sebo (A7wxJm), 2019-03-16 03:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawda jest taka że kierowcy autobusów to święte krowy tak jak Taksówkarze im wszystko i wszędzie można Co drugi kierowca słuchawki w uszach kierownica Królowie dróg

  • Michał (vZMxV), 2019-03-16 09:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    akurat kolizja miala miejsce podczas dojazdu na petle, poza tym liniowo autobusy nie jezdza obwodnica od Modlowej do ronda na Kruszyn.

  • anonim (vZxw1), 2019-03-16 10:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chociaż ma słuchawki w uszach nie tak jak ty telefon przy uchu i stwarzasz zagrożenie.

  • Edek (qfHNr), 2019-03-17 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cóż to za piękny bus z piecami?

Reklama