Ponad 150 rowerzystów na rowerowej rundce z powiatem

Dyskusja dla wiadomości: Około 200 rowerzystów na rowerowej rundce z powiatem.


  • Wyrazy szacunku i współczucia dla policjantów zabezpieczających, zapewne "na własna prośbę" , całą tę idiotyczną imprezkę.....Chce wiara pojeździć ? Proszę bardzo !! Chłopaki, stale, silni+zwarci+gotowi !! Kto wymyśla takie idiotyzmy?? Niech organizator imprezki załatwi odpłatnie porządkowych na czas przejazdu całej tej braci pedałkowo-rowerkowej!! POLICJA NIE JEST, KONSTYTUCYJNIE, OD ZABEZPIECZANIA TYCH POJ..KOPANYCH IMPREZ !! Czy ktokolwiek, z decydentów, przeczyta to co właśnie napisałem?? Czy przeczyta ze zrozumieniem??

  • anonim (ANUfQA), 2019-06-02 20:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ranczo Piotrowski jest w Bolesławicach :) Tak się tylko wydaje, że to Dobra

  • wowo (eltCFw), 2019-06-03 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    kazimierz6591 napisał(a):

    Wyrazy szacunku i współczucia dla policjantów zabezpieczających, zapewne "na własna prośbę" , całą tę idiotyczną imprezkę.....Chce wiara pojeździć ? Proszę bardzo !! Chłopaki, stale, silni+zwarci+gotowi !! Kto wymyśla takie idiotyzmy?? Niech organizator imprezki załatwi odpłatnie porządkowych na czas przejazdu całej tej braci pedałkowo-rowerkowej!! POLICJA NIE JEST, KONSTYTUCYJNIE, OD ZABEZPIECZANIA TYCH POJ..KOPANYCH IMPREZ !! Czy ktokolwiek, z decydentów, przeczyta to co właśnie napisałem?? Czy przeczyta ze zrozumieniem??

    Smutne jest to co piszesz. Nie byłeś, nie widziałeś a zabierasz głos. Obrażasz setki ludzi, którzy wzięli udział w RUNDCE ROWEROWEJ. Obrażasz również wszystkich tych, którzy nad nią pracowali. Jeżeli do tej pory nie zrobiłeś nic pożytecznego dla ludzi to najlepiej ZAMILKNIJ.

  • Adam (ALlaT2), 2019-06-03 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witam.wszystkich byłem uczestnikiem wraz moją dziewczyną, na tym rajdzie i nasuwa się pytanie gdzie jest jakaś reakcja zdiecia z trasy MTB zanim dojechaliśmy na ranczo.Krutki film z początku rajdu i cięcie dopiero wznowienie nagrywanie w samej bramie na ranczo i nie wszystkich ujęli uczestników rajdu na trasie były dzwony kolizjie dzieci cierpimy z wysiłku dobrze że były jakieś przerwy to był rajd dla dorosłych wyczynowców duże tempo dlaczego nikt nie robił zdiecu z samej trasy jak dla mnie i mojej kobiety rajd się udał ale te dzieci bez opieki brak organizacji....I tyle....

  • Też uczestnik (Are5ol), 2019-06-03 12:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Adam (ALlaT2) napisał(a):

    Witam.wszystkich byłem uczestnikiem wraz moją dziewczyną, na tym rajdzie i nasuwa się pytanie gdzie jest jakaś reakcja zdiecia z trasy MTB zanim dojechaliśmy na ranczo.Krutki film z początku rajdu i cięcie dopiero wznowienie nagrywanie w samej bramie na ranczo i nie wszystkich ujęli uczestników rajdu na trasie były dzwony kolizjie dzieci cierpimy z wysiłku dobrze że były jakieś przerwy to był rajd dla dorosłych wyczynowców duże tempo dlaczego nikt nie robił zdiecu z samej trasy jak dla mnie i mojej kobiety rajd się udał ale te dzieci bez opieki brak organizacji....I tyle....

    Panie Adamie, widzę słonko troszeczkę wczoraj przygrzało i nie może Pan nawet poprawnie zdań ułożyć ,jakie dzieci bez opieki tam jechały ? Przecież każdy mógł jechać swoim tempem to nie był wyścig,trasa była oznaczona dodatkowo rajd zamykały osoby z obsługi.

  • Adam (qnQfj), 2019-06-03 13:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co zabolało Pana co napisałem musiał Pan mi dopisać że nie umiem pisać że źle zdania składam, jechałem tam i widziałem co się działo....więcej nie pojedziemy z wami...

  • Rowerzystka (qnQfx), 2019-06-03 20:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Krutki :)

Reklama