Przeniesienie Gimnazjum że Słowackiego na Bielska

 • Matylda (vZIx3), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Martwię się moje dziecko ma się przenieś na Bielska bo reforma i nasz Pań prezydent już ma odrazu plany . A co do rodziców i dzieci nie ważne. My nie chcemy tego tylko nas się nie słucha . Nie przygotowali szkoły na Bielskiej pod względem niepełnosprawnych sprawnych dzieci a chcą od września przenieść nasze dzieci . Protestujcie rodzice . W środę rada. Zagłosuje za przeniesieniem naszych dzieci . Podstawówka pwyniesie się z Bankowej . A tam szkoła specjalna wkoncu znaleźli możliwość zwolnienis pałacyku. Tylko kosztem naszych dzieci i one są dla rady nieważne..

 • anonim (A7w4ky), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Matylda, tego nie da się czytać.

 • Kamil (vZIx9), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać że ktoś to pisał zdesperowany i bezradny . Zmiany idą ludzie w naszym mieście się boją sprzeciwić . Nie umieją tego zrobić. Reforma reforma ale dlaczego tak szybko to się dzieje unas są jeszcze dwa lata i czemu niedac wygasnac temu tworowi.

 • ula (AjWdjC), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ich ostatnia kadencja i nie zależy im na rozmowie z rodzicami.

 • Kamil (wo959), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trzeba dobrze ich zapamiętać i przypomnieć to wszystko co złego dla ludzi uradzili. Szkoda że teraz nie pomyślą o dzieciach,ktore są podstawą naszej przyszłości. Mogli by spokojnie pozwolić dziecia skończyć szkole.

 • mak (A81G5j), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to po co na nich głosowaliście? bo dali kiełbasę i plastykowy kubek piwa na dniach ceramiki?

 • Obywatel (ANUTps), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To co dzieje się z Naszymi dziećmi oraz ich miejscami nauki to tylko realizacja DOBREJ ZMIANY PiS .Na polecenie Pani Minister Oświaty przenosi się Nasze dzieci z jednego budynku do drugiego ,to wszystko jest ujęte w reformie szkolnictwa, w powrocie do ośmioklasowej szkoły podstawowej.O tym należy pamiętać ,który miłośnik kotów te zmiany dla naszych dzieci przygotował i wprowadza w życie.

 • anonim (AN0Pn9), 2 dni temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobra zmiana dokonana przez PIS. Mam tylko jedną uwagę nie pozdrawiam tych którzy są z PO I KOD szkoda mojej śliny.

 • Kamil (vZIxZ), wczoraj Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zmiany tak tylko metody nie. Ta błyskawiczna rewolucja w naszym mieście jest zastanawiająca. Rada Miejska większości jest za prezydentem a kto jest za mieszkańcami i za naszym dobrem i samopoczuciem. Nasze dzieci widzą i koduja sobie w głowie jak im gotują najbliższy czas.

 • Damian (vZIxZ), wczoraj Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem oburzony tym że chce jak najlepiej dla swego dziecka a tu robi się coś co powoduje stres i duży niepokój mojego i wielu innych rodziców. Jak będą mogli patrzeć w oczy ci radni którzy zagłosują za tym by przenieść nasze dzieci do innego gimnazjum. Jeden w sklepie sprzedaje drugi ma przychodnie inny w kościele służy i co oni są w śród nas i będą . A robia coś co powoduje że mamy dla nich niechęć.

 • -k (wo9Z8), ok. 16 godzin temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy znajomi mówimy co dalej czy nasi Radni co zrobią czy nie pomyślą o naszych dzieciach czy tylko o tym by zrealizować czyjesc propozycji uderzające w dobro innych.

 • Rafal (vZxO8), ok. 5 godzin temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedno mnie ciekawi to że unas w mieście ludzie nie mogą zrozumieć że każde zmiany z punktu drobne uderzą w większą liczbę ludzi. Ta reforma szkolnictwa dotyczy większość. Dzieci które przenoszą się z jednej szkoły do długiej rodziców to powoduje zdenerwowanie. Niech nikt mi nie powie że nie. Pozatym zwolnienia nauczycieli tym samym zubożenie rodzin. Nie wszystko zrobią jak piszą i niech nie liczą że będzie tak super.