Miasto zapłaci za remont powiatowego chodnika przy ul. Dolne Młyny

Dyskusja dla wiadomości: Miasto zapłaci za remont powiatowego chodnika przy ul. Dolne Młyny.


 • Anonim (e3aWcv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak już jesteśmy na Dolnych Młynach, to ciekawe kiedy ruszy remont ulicy mostowej. ( w zarządzie Powiatu). Jak coś się dzieje na wyjeździe na Zgorzelec to tą drogą jadą wszyscy. Może wreszcie ktoś pomyśli o bezpieczeństwie jest to chyba jedyna droga "ucieczki" z jakby coś się działo w tej części miasta. Robi się w powiecie jakieś dróżki lokalne, bo dołożył wójt a chyba najważniejsza droga dla powiatu (most) stoi odłogiem od lat.
  Pani Krzyszczak powinna się martwić takim zdjęciem, jakie zamieszczono na Bolcu? No i w tekście jest delikatnie rzecz biorąc mała nieścisłość dotycząca programu stypendialnego, to chyba ukłon w stronę SLD?

 • Anonim (AHCQVg), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chodnik OK. ma być bezpiecznie. A co z kawałkiem drogi powiatowej na Dolnych Młynach?? Można koło urwać. Dziura na dziurze,a przed nami jesień i zima. I sprawa drzew które również zagrażają bezpieczeństwu podczas burz. Może ktoś odpowie na te pytania.

 • Anonim (ANyWoi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe, kiedy zostanie zrobiony chodnik na Alei Wojska Polskiego?

 • Anonim (e3aWRB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli powiat ma to w głębokim poważaniu, to może miasto i wesprze remont tragicznego chodnika przy ul. Ogrodowej (ostatecznie bliżej ratusza)? Dla tych, którzy nie daj Boże ulegną urazowi, powieszono na lampie tabliczkę, kto odpowiada za tak fatalny stan trotuaru oraz całej ulicy! Co na to starostwo?!

 • Anonim (ArevQq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pal licho drogę rowerową, ale te drzewa to mogą w moim mniemaniu spokojnie wycinać. Zero widoczności...

 • Anonim (As6ufn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A drogę na dolnych młynach kiedy zrobią tylko kleją w te dziury co roku

 • Anonim (e3aGpY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  miasto jest cwane ciągnie podatek od nieruchomości od firm ale drogi czy chodnika przy której są firmy już nie zrobi bo to powiatowe