Poczęstował małoletnią narkotykami, ukradł biżuterię wartą 150 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Poczęstował małoletnią narkotykami, ukradł biżuterię wartą 150 tys. zł.


  • Zzz (qfHNS), 2017-05-04 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Biżuteria za 150 tys . No to na bogato ludzie żyją

  • anonim (qfFgB), 2017-05-04 16:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lepiej napiszcie w jakiej firmie tak dużo się zarabia, żeby aż tak się zbogacić. Biżuteria chyba nie po dziadkach, bo za komuny takiego bogactwa nie było. Po pradziadkach też chyba nie, bo ci co mieli przed wojną, to stracili w czasie wojny i po.

  • iwa (AE7fx7), 2017-05-04 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    nie ważne skąd biżuteria chcieli to mieli jak ich stac było a młody dobrze wiedział gdzie isc

  • anonim (AE782I), 2017-05-04 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cholera, ja mam tylko zegarek z wakacji od murzyna za 15 Euro . A ludzie w domach mają takie rzeczy :)

  • .. (A81GiR), 2017-05-04 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Żeby to co zostało napisane było prawdą. A czemu nie jest dopisane że dziewczyna codziennie wypisywala po kilka razy że ma rzeczy do oddania w zamian? Że oddawala wszystko za narkotyki? To już jest nie istotne? "Poczestowal małoletnia narkotykiem " hahaha . Na siłę jej napewno dawał ,a ona biedna taka nie chciała;) Kara to powinna spotkać ją, bo to ona okradala rodziców wynosząc rzeczy z domu ;)

  • anonim (qfHuF), 2017-05-04 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak to bywa, kiedy dziewczynka koleguje się z dorosłym mężczyzną.

  • dejv (A7btKL), 2017-05-04 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    sandra S. bo o niej mowa to osoba ktora wyprzedawala wszystkie rzeczy za piko, a nawet dawała :)

  • Reklama

  • Pele (ANbpuK), 2017-05-04 22:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co dawała?

  • Ja (A81GrN), 2017-05-05 06:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co za [...] ciągle zazdroszczą i rozliczają innych ile mają kasy i innych dóbr. Żal dupe ściska to rusz swoim [...] łbem i zmień swój stan posiadania. Zobaczysz [...], że można uczciwie zarobić nawet w tym kraju i czesto właśnie na takich płaczących [...] i pieniaczach, co myślą, że 100 czy 200 tysięcy to majątek. Ważne byś nie zapomniał o swoich bliskich, szczególnie dzieciach bo inaczej będa cpać i dawać [...] wszystkim.

  • Maczeta (A7w5DB), 2017-05-05 08:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    .. (A81GiR) napisał(a):

    Żeby to co zostało napisane było prawdą. A czemu nie jest dopisane że dziewczyna codziennie wypisywala po kilka razy że ma rzeczy do oddania w zamian? Że oddawala wszystko za narkotyki? To już jest nie istotne? "Poczestowal małoletnia narkotykiem " hahaha . Na siłę jej napewno dawał ,a ona biedna taka nie chciała;) Kara to powinna spotkać ją, bo to ona okradala rodziców wynosząc rzeczy z domu ;)

    sama tego gówna nie znalazła , ktoś jej to "pokazał" . Ręce obcinać , dierom tego syfu i to bez sądu i znieczulenia .

  • anonim (hj492), 2017-05-05 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    .. (A81GiR) napisał(a):

    Żeby to co zostało napisane było prawdą. A czemu nie jest dopisane że dziewczyna codziennie wypisywala po kilka razy że ma rzeczy do oddania w zamian? Że oddawala wszystko za narkotyki? To już jest nie istotne? "Poczestowal małoletnia narkotykiem " hahaha . Na siłę jej napewno dawał ,a ona biedna taka nie chciała;) Kara to powinna spotkać ją, bo to ona okradala rodziców wynosząc rzeczy z domu ;)

    Jak tak się martwisz o kolegę, to lepiej kup mu sześciopak kremu nivea, przyda mu się .

    Była kiedyś taka piosenka "a na imię było mu, Beata " :)

  • anonim (hj4d9), 2017-05-05 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Będzie "poka sowę, poka" :)

  • anonim (qfwDH), 2017-05-05 09:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale kogoś rzuciło pytanie o to, gdzie można tak dużo zarabiać. Czy to powód do takiej wściekłości? Przecież dla większości to normalne, że całe życie uczciwie pracują ruszając mózgiem i rękami, nie mający nałogów, a jednak nie mają zgromadzonych takich dóbr. No, może jedynie ci, którzy dostali po wojnie gospodarstwa po Niemcach i sprzedawali ziemię po kawałku, ułatwili start swoim dzieciom. Ten wyzywający ruszaniem głową chyba nie zarobił, za bardzo agresywny.

  • Łuki (vZISW), 2017-05-05 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To ludzie z Bolesławca ?

  • anonim (qf85D), 2017-05-05 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ja ruszam głową aż mi się zakwasy porobiły ale brakuje mi na życie.udcziwą pracą nikt się tak niedorobi

  • 1
  • 2

Reklama