Fryzjerka, która bierze kasę za nic

 • Anonim (A81fCS), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam salonu fryzjerskiego Sensuelle Katarzyna Sobczak mieszczącego się przy dworcu PKS nad drogerią natura!!! Szkoda zarówno pieniędzy, włosów jak również czasu. W zeszły tygodniu byłam u pani Katarzyny umówić się osobiście, więc widziała moje włosy. Chciałam sombre i wyceniła mi je na 130 zł. Wczoraj od samego wejścia do salonu, była nie miła, cokolwiek się zapytałam, pokazałam zdjęcie, to nic się nie da. Zaznaczyła, że była na szkoleniach i że się zna, że wie co robi i że będzie ładnie. Farbę nakładała mi ponad godzinę na odrosty. Po ponad 2h wyszłam od niej z przyciemnionymi (prawie czarnymi) odrostami, uboższa o 150 zł. A i podobno 10 złi opuściła. A sombre jak nie było, tak nie ma

 • wiem co czujesz. Ostatnio też wybrałam sie do pewnej stylistki jak sie określiła i za ombre na samych końcówkach ( może 3 cm) wzięła 150 zł. Obiecała że wyjdzie cudo a wyszło ale chyba z mojego portfela. Wszystkie te fryzjerki uważają się za gwiazdy a gdy przychodzi co do czego to nie potrafią prostego cięcia zrobić.

 • Anonim (A81TfT), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie ja jako grafik też sobie nie pozwalam na pomyłki z resztą u mnie nie istnieją słowa NIE DA SIĘ. Jestem coraz bardziej wkurzona, że mam czarne odrosty na średnim blondzie. Teraz kombinuje jak choć trochę wypłukać kolor. Uważam, że pieniądze droga nie chodzą szczególnie jak ma się malutkie dziecko. Nie raz sama farbowałam włosy i nigdy sobie ich tak nie zepsułam jak mi wczoeaj pani Katarzyna.

 • Anonim (qfwNN), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam wrażenie, że komentarze powyższe /szczególnie Gość A81fCS/ są bardzo tendencyjne, nawet nieprawdopodobne, wydaje się, że żadna z tych pań się nie myli a może są to opinie konkurencji?.. po prostu...!

 • Anonim (AHdMg7), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciała sombre a wyszło sombrero, ole!

 • Anonim (vkVPU), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odwiedziłam kilka saloników fryzjerskich w poszukiwaniu dobrej fryzjerki i nic...moje włosy nie są podatne na jakieś fryzury,była jedna Pani ,która podjęła ryzyko i udało się .Salon mieścił się wówczas na piętrze krytych basenów iks lat temu.Trafiłam też w innym saloniku na młodą fryzjerkę-uczennicę może,dobrze obcięła włosy,potem kolor nie był odpowiedni zaoferowała odcienie własnego pomysłu i wyszło wspaniale.Pracownicy zakładu byli zaskoczeni świetnym efektem.Byłam pod wrażeniem.w tym ostatnim już nigdy nie spotkałam tej Pani.

 • Anonim (vZluf), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja chciałam ostatnio "na pazia" a wyszłam ulizana jak Crystyna Ronaldo

 • Anonim (A81bbq), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konkurencją żadną nie jestem. Poza tym przyjechałam do Bolesławca na wakacje i skoro mam możliwość zestawienia dziecka po opieką babci, to chciałam zrobić coś dla siebie. Jak ktoś wyżej napisał wyszło mi na głowie sombrero. Sądzę i pani która jako druga napisała komentarz też nie jest z konkurencji, bo w swojej wypowiedzi nie wskazuje konkretnego salonu jak ja

 • Warszawa (qfFKy), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Salon bardzo dobry a Pani Katarzyna jedna z lepszych w Bolesławcu. Bardzo polecam.

 • Stary siwy dziad (AE7oty), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przyłączę się do komentarzy fryzjerów w mieście bez liku ale bardzo mało dobrych ale jedną pochwale - salon koło Kebaba na ul. Zgorzeleckiej ..szczególnie młodą blond, wysoką fryzjerkę . Po odwiedzeniu kilku salonów tam mnie przypasowało jest OK . Pozdrawiam ekipę salonu .

 • Madzia (ANuiPR), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co sądzicie o salonie L’Oréal Professionnel w galerii City Center ?

 • anonim (ekh4dN), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Madzia (ANuiPR) napisał(a):

  A co sądzicie o salonie L’Oréal Professionnel w galerii City Center ?

  Jaka galeria taki salon.

 • anonim (AE7o5J), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedno wiem na pewno: trzeba iść i samemu się przekonać. Opinie, poprzez gusta są różne. To, co dla jednego będzie na poziomie, dla drugiego będzie nie do przyjęcia.
  Mało brakowało, a poszłabym z polecenia znajomej do jednego z salonów. Ona mnie wyprzedziła, przyszła się pochwalić, a ja bez zastanowienia wypaliłam: sama się strzygłaś? Na szczęście była tak zadowolona z efektu, że moje słowa poszły w niepamięć. Ale naprawdę, wyglądała, jakby to, co miała na głowie było efektem jej pracy przed lustrem.

 • anonim (edyZSE), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ekh4dN) napisał(a):

  Jaka galeria taki salon.

  baaa duuummm tssssss

 • Olga (ekh5Wl), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Każdą usługę można złożyć reklamację. Miało być jasne jest czarne, więc reklamacja jest zasadna.

 • 1
 • 2