Oświadczenie Zarządu Powiatu Bolesławieckiego ws. szkoły specjalnej

Dyskusja dla wiadomości: Oświadczenie Zarządu Powiatu Bolesławieckiego ws. szkoły specjalnej.


 • Anonim (A81GNU), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie relacja z sesji?! Tam wypowiedziano duzo dalej idące deklaracje. A tym oświadczeniem to można najwyżej w piecu rozpalić.

 • Anonim (ej7LXW), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Haniszewski zejdz Pan z tej sceny politycznej i się nie ośmieszaj.O co Pan walczy i dla kogo?Pan skonczyl PSL w naszym Powiecie.I poniesie Pan za to ogromne konsekwencje.Pan nie ma o niczym zielonego pojecja.Nie będziemy tolerować takiego MATOLA!!!

 • Anonim (AjWdjC), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze, ze mu napisali :)

 • Anonim (e3aIk5), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Mikołajczyk z PSL daj głos !

 • Anonim (A7w5c1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co ma kasa na droge, do rozbudowy [ budowy, remontu] szkoły specjalnej. Chyba że kasa na szkołe specjalną ulotniła się.Trzeba się śpieszyć bo nowy zarząd będzie ją szukał.Jesili zostajesz politykiem i bieżesz za to kase to ponosisz odpowiedzialność przed społecznością która ci zaufała. Ani krzykiem ani chamstwem ani prywatą -tylko uczciwośćom na to zaufanie zapracujesz. OBYWATEL-57.

 • Anonim (A81GtL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak u nas narzekają na powiat...to ja zapraszam do Lwówka

 • Anonim (ANyoRm), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  gdzie Chwojnicki, odpowiedzialny za sprawy osób niepełnosprawnych? Jest etatowym członkiem zarządu. Co zrobił i jak zarobił na swoją posadę?

 • Anonim (AjWoVh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widziałam skrót sesji w lokalnej telewizji. Pal licho z poziomem merytorycznym ale prezentacja koncepcji była na poziomie szkoły podstawowej. Czy nie było jakiegoś architekta,który na odpowiednim poziomie przedstawiłby wizualizację koncepcji? Czy ten pan w okularach (nie wiem kto to jest?) musiał siedzieć za stołem prezydialnym i dukać . Gdzie jest szef promocji powiatu? Czy stanowisko zarządu musiał czytać z kartki wicestarosta? Totalna amatorka. Obraz nędzy i rozpaczy. Normalnie wstyd.

 • Anonim (hj5Nx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drodzy internauci proszę Was o jedno a mianowicie o poparcie Nas rodziców dzieci niepełnosprawnych. Nam chodzi tylko o to żeby nie przenosić szkoły specjalnej do placówki szkoły masowej. Nasze dzieci też rozumieją kiedy są wyszydzane lub jak ktoś się z nich wyśmiewa. Szkołę mamy obiecywaną już od kilkunastu lat. Wiem, że jest nas niewielu i te kilkaset ( 100 może 200) głosów nie wpłynie na wynik następnych wyborów dlatego z naszym zdaniem nikt się nie liczy ale przy Waszej pomocy może się uda. Szkoła specjalna to temat śliski i nie wygodny dla władzy w naszym powiecie...

 • Anonim (A81GkY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy koalicja zamierza cos zrobic z faktycznym brakiem starosty? Ja rozumiem, ze chory ale powiat nie moze byc tak zarządzany...

 • Anonim (qfqD2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drodzy rodzice chcialam was poinformowac ze likwiduja gimnazjum na Bielskiej i tam moga przeniesc szkole specjalna

 • Anonim (eltCFL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (qfqD2) napisał(a):

  Drodzy rodzice chcialam was poinformowac ze likwiduja gimnazjum na Bielskiej i tam moga przeniesc szkole specjalna

  GS3 to szkoła dla 800 dzieci. Dzieci w szkole specjalnej jest 130. Czy ktoś zwariował? Kto będzie utrzymywał ten moloch?

 • Anonim (ekhL6n), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Parodia jakaś ten powiat. W wrześniu czuję, że będą mieli ciepło. Wkurw wśród rodziców szkoły specjalnej sięgnął zenitu. Będzie dym, telewizje, strajki i blokady. Widać tylko to działa na tych z PO PSL i SLD (vide Budowlanka). Jak nie szanują tego, że jesteśmy pokorni to może uszanują naszą złość.