Pożegnanie Ks. Józefa Gołębiowskiego

 • Anonim (eltCFH), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziś właśnie była z tego tytułu msza św. Szkoda tylko , że szkoła na J. Pawła nie potrafiła tego zrobić i pożegnać księdza z dziećmi na terenie szkoły . A był na miejscu . No cóż , ta szkoła słynie tylko z wychwalania siebie i nauczycieli na różnych uroczystościach . Więcej czasu na koniec roku poświęca się dla nauczycieli i dyrekcji szkoły a nie uczniom . To zawsze temat drugorzędny w tej szkole . Tak było i teraz , tak dyrekcja była zajęta sobą , że zapomniała o takim drobnym szczególe .

 • Anonim (AHdMg7), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to jest J. Pawła? Więcej szacunku dla świętego Jana Pawła II - ty katoliku od siedmiu boleści!

 • Anonim (A7w5WV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niby dlaczego szkola ma sie ,,mieszac,, w kabaret Golebiewskiego ? kim ON jest,byl? ksiadz czy polityk ? chyba jeddnym i drugim .gdyz komentarze na temat pilityki to ..konik,, ksiedza ....

 • Anonim (e3abbQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z jakiej racji szkoła miała się zająć pożegnaniem księdza? Przeciez szkoła jest świecka.

 • Anonim (ALlzZo), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  (e3abbQ) napisał(a):

  Z jakiej racji szkoła miała się zająć pożegnaniem księdza? Przeciez szkoła jest świecka.

  to w szkole niema księdza na etacie?

 • Anonim (A7w5WV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AE4sH1), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym wlasciwie zaslużył się dla miasta ks.Golębiowski poza dość paskudnymi kazaniami i jątrzeniem ludzi .Zamiast głoszenia słowa Bożego i nawoływania swoich parafian do wzajemnego szacunku i tolerancji poglądów nażźucał swoje jako jedynie słuszne .Z tego co slyszę w parafii niewielu będzie za nim tęskniło .

 • Anonim (eQ8ZEa), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Informuję Państwa, że w szkole odbyło się pożegnanie księdza J.Gołębiowskiego dnia 24 czerwca 2016 r. o godzinie 8.15. podczas apelu zakończenia roku szkolnego. Ksiądz wygłosił kazanie skierowane do dzieci, pracowników szkoły i rodziców, po czym podziękowano za długoletnią współpracę i wręczono kwiaty. Pracownik szkoły

 • Anonim (A7w5FY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Owszem odbyło sie i jak zwykle najwiecej czasu w tym kazaniu ksiądz poświecił własnej osobie co było nie na miejscu ,to było zakończenie roku szkolnego pożegnanie odbyło sie krótko i na temat i tak ma byc ,jak tak bardzo chciałby ktoś podziękować i pożegnać księdza wie gdzie iść ,śmiało .