BTS Elektros Bolesławiec vs AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 1:3

Dyskusja dla wiadomości: BTS Elektros vs AZS UZ Zielona Góra: „Elektryczni” bez punktu w ostatnim meczu tego roku.


 • Kibic (e3aI79), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez sensu, bez pomysłu, bez trenera! Czas kończyć bo w Bolesławcu nigdy nie będzie sportu.

 • Dr (vZxEL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu?. Cholewcia ...

 • anonim (ALlzWh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu jest potrzebnych konkretny trener a nie nauczyciel w-f!!!!! Na rozgrywki szkolne to może wystarcza ale na II ligę widać nie. Brak pomysłu na grę, brak schematów, tylko skrzydło i skrzydło masakra. Tak się gra w lidze rekreacyjnej a nie w li lidze. Panie Prezesie czas podjąć wkoncu męska decyzję.

 • anonim (As6ufh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram w całości poprzedni wpis. Najsłabszy mecz.
  Panie prezesie decyzja !!!!!!!

 • Żeli papą (AL0jDT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W przyszłym roku będzie lepiej, nie ma co się łamać.

 • anonim (eltC24), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  już wcześniej były komentarze że stanie przy linii z założonymi rękoma nic nie daje, ta myśl szkoleniowa wystarcza do gimnazjum

 • Już boli (ANuPRD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już boli ciągłe patrzenie jak chłopaki męczą się na boisku. Zielona Góra to żaden szczyt siatkarskiego rzemiosła. Grali normalną, zwykłą siatkówkę, powiedziałbym nawet, że taką sobie. Niestety schematyczne granie "pod górę" na skrzydła, co jest efektem słabego przyjęcia zespołu powoduje, że przeciwnicy naszych siatkarzy nawet przy skromnym własnym arsenale zagrań siatkarskich potrafili odwrócić losy spotkania i po przegranym 1 secie wygrali 3 kolejne w tym ostatni wcale gładko.
  Przykro patrzeć na to jak nasi zawodnicy ze zwieszonymi głowami po raz kolejny schodzą z boiska. Zasłużyli na więcej. Chyba czas przyszedł na zmiany i zatrudnienie sztabu trenerskiego który zna się na rzeczy. Jest przecież w Bolesławcu świetny niegdyś siatkarz Bogusław Mienculewicz, który na siatkówce "zęby zjadł" i zna się na rzeczy. Naszym zawodnikom potrzeba świeżego spojrzenia i świeżej krwi bo ewidentnie męczą się w każdym meczu aż przykro patrzeć. Jest chwila przerwy, można się zastanowić co dalej i jak poukładać teraz ten zespół.
  Życzę naszym zawodnikom z BTS wszystkiego co najlepsze i głowy do góry!

 • anonim (qfFXE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetnym to był zawodnikiem. Nie ma co tego faktu kwestionować. Jednak jako trener nic nie pokazał.

 • Kibic (As6ufh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście jako trener wielkich sukcesów nie odniósł ale chociaż było widać jego zaangażowanie, myśl taktyczną i przemyślane zmiany zawodników podczas meczy. A teraz nie wiem kto tam stoi koło ławki. Statysta? Wf-ista? Bo napewno nie trener który potrafi zmotywować zespół. Wygląda to tak jakby nasi chłopcy po każdym czasie wychodzili bardziej zdołowani.

 • Kibic (ANuPRD), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A macie kogoś lepszego?
  Jakaś zmiana jest konieczna. Bo inaczej zmarnujemy potencjał tych chłopaków.

 • Kibic (eltCFv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto wyszkolił tych chlopaków, 3/4 obecnego zespołu to, zawodnicy TOP Bolesławiec, którzy jako junorzy zajeli III miejsce w województwie, a seniorów poprowadził do II ligii.

 • anonim (qfFcf), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I co zrobił w tej II lidze? Spadli z hukiem tak samo jak weszli. Porównaj sobie składy obu ekip. Tej obecnej i poprzedniej. Obecna drużyna jest jedną z młodszych w lidze. Nabiera doświadczenia i wiele jeszcze przed nimi. II liga za TOPu to stara armia zaciężna, która swoje dobre lata już dawno miała za sobą, a młodych było tylko dwóch: Baran i Kozłowski. Co do ścisłości, to nie wszyscy byli gracze TOP grający w BTS "wyszli" spod jego ręki. Co do obecnego trenera to też może się pochwalić sukcesem. Mistrzostwo Dolnego Śląska Juniorek, przy którym III miejsce chłopaków wygląda blado. To jest pierwszy sezon w tych rozgrywkach i nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

 • anonim (As6ufh), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trener - jeden się rozbiera drugi wchodzi w trudnych chwilach nie wie co zrobić

 • anonim (A81GN8), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proponuję pana Medyńskiego. Doświadczony jako trener z wynikami, który ma pojęcie o siatkówce.

 • J.CH (ANbpuK), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do wszystkich specjalistów kanapowych w dziedzinie siatkówki- dajmy dograć sezon do końca drużynie i sztabowi- najważniejsze to jest utrzymać się w drugiej lidze, po będzie weryfikacja. Wszystkiego dobrego BTS

 • 1
 • 2