Śledztwo w sprawie ponadmilionowej kradzieży w Zakładach Ceramicznych

Dyskusja dla wiadomości: Śledztwo w sprawie ponadmilionowej kradzieży w Zakładach Ceramicznych.


 • PO CO (AkNpg5), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PISALEM I ZNIKLO.... DZIWNE..... BRAKI OD 2008RR A JEGO MOSC PAN STASIK W BIZNESIE NIE OD DZISIAJ I NIE OD WCZORAJ NIC NIE ZAUWAZYL...?CIEKAWE NA ILE WYDOI STAROSTWO...???

 • anonim (ANb6iq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno pierwszy milion trzeba ukraść :D

 • anonim (A81GJm), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy nie jest skandalem, że Stasik - były prezes Ceramiki, a teraz pierwszy podejrzany, a z pewnością odpowiedzialny za ewentualną milionową kradzież jest wybierany na starostę?

  Radni mają pomidory na oczach? To w Bolesławcu nie ma innych, na których nie spoczywa cień podejrzeń, ludzi? To musi być Stasik, o którym już Roman, jako jego szef, wypowiadał się z politowaniem, Stasik, który jako emeryt powinien ewentualnie pilnować swego prywatnego interesu, a nie dawać swą osobą powodów do podejrzeń o udział w wielkim złodziejstwie? Krótka ławka?

 • anonim (ANxOCL), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BRAVO TY!

 • Takitam (A81GN7), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Malarki uciekaly z ceramiki,szefostwo udawalo ze nie widzi,robiono kursy dla nowych malarek z urzedu pracy,kasiorke zgranial kto,jakies towatzystwo?a co laczylo towarzystwo z ceramika lub kto,tak tylko pytam:)

 • anonim (hjNVc), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • MIŚ (eltC24), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PAMIĘTAM PRACOWAŁEM 1992 ROKU W CERAMICE NR 2 TEŻ
  ZNIKNOŁ CAŁY PLAC TOWARU JAK SIĘ OKAZAŁO BYŁO DUŻO WYBRAKÓW W PIECU , DLATEGO ZESPOŁY MIAŁY PRODUKOWAĆ WÓZEK WIĘCEJ TOWARU NA ZMIANIE NA TZW /WYBRAKI LECZ ZESPOŁY BARDZO CZĘSTO NIE WYRABIAŁY NORMY A CO DOPIERO WÓZEK NA WYBRAKI ( A PAPIER WSZYSTKO PRZYJMIE )

 • ja (A7w5eN), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dobrze mówisz. Pewno było podobnie.Dużo braków, słtuków, papier przyjmie .
  Stary zakład,lipny program, albo wcale, wiekszość dokumentacji ręczna robota.. to co sie dziwić...Przecież tam zawsze było cienko . Teraz sie sadzą, bo zamknęli Nr.2 a kursy sprzyjają.