BTS Elektros Bolesławiec vs Bielawianka Bielawa 0:3

Dyskusja dla wiadomości: BTS Elektros Bolesławiec vs Bielawianka Bielawa 0:3.


 • Tan (qf8Kd), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mecz totalnie bez historii.

 • olga (A81Gvg), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  warto coś zmienić.... trenera... skład... do przemyślenia !

 • ejk (AjWdjC), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam sie zmien. Chlopaki grają w zasadzie charytatywnie. Zobacz na budżety innych klubów z innych miast. Samo to ze są w II lidze jest sporym osiągnieciem. W innych mastach takich sportowców sie nosi na rekach a u nas gdzie są wladze miasta?

 • anonim (A81GtO), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Troche jest bałaganu na boisku to widać. W tym meczu ewidentnie zabrakło dobrej zagrywki i kończącego ataku z lewego skrzydła. Z drugiej strony dobrze funkcjonuje przyjęcie i obrona ale niestety za to punktów się otrzymuje.

 • Kibic (qf8Kd), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze funkcjonuje przyjęcie i obrona? Chyba byliśmy na innym meczu. Nasze chłopaki nie podbili chyba żadnego ataku przeciwników, nie nadążali w bloku, rozegranie było słabe na maksa.

 • anonim (AE7J3j), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kibic (qf8Kd) napisał(a):

  Dobrze funkcjonuje przyjęcie i obrona? Chyba byliśmy na innym meczu. Nasze chłopaki nie podbili chyba żadnego ataku przeciwników, nie nadążali w bloku, rozegranie było słabe na maksa.

  Przesadzasz, kilka potężnych ataków zostało wybronionych, klika bloków też było, więc chyba statystykiem nie mógłbyś zostać (nawet charytatywnym, bo byś tylko zaszkodził drużynom). Co do rozegrania były momenty lepsze i gorsze... Pozostaje mi życzyć BTS-owi lepszej gry w kolejnych spotkaniach, bo niestety ich rywale są bardzo wymagający, a kluby z dużo większymi budżetami i zawodnikami z "wyższej półki" (np. byłymi reprezentantami Polski). Zaznaczam jednak, że warto wspierać bolesławiecką siatkówkę, bo II liga to jest już jakieś wymierne wyzwanie sportowe!

 • anonim (AL0j8H), rok temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  taki jest sport !