Prawie 200 osób czci 7 rocznicę katastrofy pod tablicą smoleńską

Dyskusja dla wiadomości: Prawie 200 osób czci 7 rocznicę katastrofy pod tablicą smoleńską.


  • anty pis anty kler (A7blBl), 2017-04-11 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pis to marnotrawstwo czasu i pieniędzy i antypolskie działania.

  • anonim (evRifY), 2017-04-11 08:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anty pis anty kler (A7blBl) napisał(a):

    pis to marnotrawstwo czasu i pieniędzy i antypolskie działania.

    W TVN - zagranicznej telewizji polskojęzycznej usłyszałeś? No to masz rację, takie myślenie jest w interesie zagranicy, bo za PiS nie mogą robić na Polsce i Polakach kokosów, urwało się.

  • anonim (AN0jbg), 2017-04-11 08:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawie,robi wielką różnicę.Wydaje mi się,że to ściema.Ciekawe kto liczył ludzi,policja czy ratusz.

  • Ka (qfFj5), 2017-04-11 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co to w ogóle za nagłówek, dobrze że już dawno nie śledzę tej strony. Dobrze, że ludzie pamiętają o tej katastrofie i upamiętniają rocznicę, a Wy tylko piszecie swoje głupoty;-) pozdro

  • ANTY PIS (A7blBl), 2017-04-11 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pis szczególnie zaszkodził armii i wizerunkowi Polski.

    pis to zaraza szkodząca Polsce. Dzieląca Polaków, szkodząca bardzo interesom kraju i szczególnie obronności. Wydająca bezmyślnie nasze ciężkie pieniądze. Psująca szczególnie wizerunek Polski.

    pis to propagandowa antypolska zakłamana głupota zmieniająca fakty i religię.
    pis położy gospodarkę i armię i możemy się zwijać jako Naród i nikt tego nie zdoła posprzątać.

    Pis wycinką drzew walczy ze smogiem.

    kaczyński nie ma prawa jazdy, nie umie obsłużyć smaftfona, tableta, laptopa, nie umie mądrze rządzić i przemawiać, nie potrafi się ubrać, ma kozy w nosie, nie ma konta i o niczym nic nie wie i nic nie potrafi. Żyje za nasze pieniądze. Kłamie i dzieli Polaków. Na swoją ochronę przeznaczył miliony w 2016 roku.

  • ANTY PIS (A7blBl), 2017-04-11 12:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (evRifY) napisał(a):

    W TVN - zagranicznej telewizji polskojęzycznej usłyszałeś? No to masz rację, takie myślenie jest w interesie zagranicy, bo za PiS nie mogą robić na Polsce i Polakach kokosów, urwało się.

    za to ty robisz pisowskie kokosy głupoty

  • San Escobar (AE7OCD), 2017-04-12 09:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Większość Polaków nie potrafi wymienić więcej niż 5 z 96 osób które zginęły w wypadku lotniczym do Smoleńska. Wniosek jest jasny i sami go sobie wyciągnijcie.

  • didi (dRjyRS), 2017-04-12 10:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co maja emeryci do roboty i garstka fanów ...cudują i mnożą kolejne absurdalne teorie a żadna nie trzyma sie kupy i nie przetrwała czasu ..tyle w temacie . Zawsze to bedzie pożywka dla zwolenników Misiewicza i jego Pana .

  • ANTY PIS (AE7OCD), 2017-04-12 10:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  • Ja (AjWdjC), 2017-04-12 14:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziwna rzecz, mam prawo posadzić drzewo a nie mam prawa go za kilka lat wyciąć... Takiej demokracji chcecie ?
    Moje drzewo, MOJA SPRAWA :D

  • anonim (A7w4ky), 2017-04-12 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (AjWdjC) napisał(a):

    Dziwna rzecz, mam prawo posadzić drzewo a nie mam prawa go za kilka lat wyciąć... Takiej demokracji chcecie ?
    Moje drzewo, MOJA SPRAWA :D

    Posadź sobie "choinkę".

  • 1
  • 2

Reklama