Syf w Dolinie Bobru

 • wrrr

 • Od kiedy to określenie "syf" jest określeniem medialnym brudu, nieporządku? To jest skrót od nazwy choroby wenerycznej. Myślę, że to określenie jest nie na miejscu i jego użycie w tak profesjonalnej redakcji , jako tytuł nie świadczy o profesjonalizmie autora tytułu. Tak to mówią w dialogach między sobą małolaty, a nie poważni redaktorzy. Jak dla mnie użycie tego określenia jako tytułu to wstyd i prostactwo .

 • Bardzo medialny tytuł tego artykułu... Nic dodać, nic ująć.

 • Gość A5HjgR napisał(a):

  Od kiedy to określenie "syf" jest określeniem medialnym brudu, nieporządku? To jest skrót od nazwy choroby wenerycznej. Myślę, że to określenie jest nie na miejscu i jego użycie w tak profesjonalnej redakcji , jako tytuł nie świadczy o profesjonalizmie autora tytułu. Tak to mówią w dialogach między sobą małolaty, a nie poważni redaktorzy. Jak dla mnie użycie tego określenia jako tytułu to wstyd i prostactwo .

  Ktoś, kto pisze, jak używać słów, a nie umie stawiać przecinków, jest mało wiarygodny. Wróć do gimnazjum.

 • Mocne słowa , proste słowa , tylko to dziś dociera do społeczeństwa. Gdyby artykuł miał nazwę " Spory nieporządek w Dolinie Bobru" zrobił by wrażenie ??? pewnie nie !!! Niestety często aby dotrzeć do ludzi z przekazem musimy zejść do tego samego poziomu. Inteligentni ludzie zdecydowanie rzadziej wyrzucają śmieci do lasu, rowu itp. wiec ten artykuł za pewne ma na celu wywołać oburzenie , począwszy od samego tytułu. Brawo redakcja. Zero tolerancji dla SYFiarzy !!!

 • Tytuł fatalny. Panie KG , czy dążenie do jak najwiąkszej liczby odsłon ,nakazuje zniżanie się do poziomu bulwarówki?

 • A dlaczego nic nie piszecie o karaniu brudasów? Dlaczego ich monitoring nie wyłapuje? A może monitoring jestem nastawiony tylko na psie kupy? Mam propozycję grafiku dla strażników: tydzień ścigają psie kupy a tydzień śmieciarzy. Normę mandatów wyrobią :)

 • Dobrze ze podnosicie temat nieporządku ale to nie jedyne miejsce. Droga z Bolesławca do Kliczkowa to wielki śmietnik butelek,kubków z Orlena po kawie i ogólnie worki foliowe,płyty rygipsowe etc. nie mam pojęciakto wyrzuca smieci przez oknko auta ale na 100% ma zaległosci w wychowaniu

 • Witam serdecznie,
  Nawiązując do tego tematu "śmiesznego" Moim zdaniem pisanie o Naszej Ścieżce Bobrowej, że jest brudna i zaśmiecona - nie zgadzam się z tym. Biegam po niej bardzo często i naprawdę od jakiegoś czasu jest porządek. Robienie zdjęć nie mających faktu z tym odniesieniem mija się z celem i jest efektem szukania sztucznej sensacji. Pozdrawiam Weronika

 • Bałagan oj balagan -zacznijmy od siebie dbać o czystość i ekologię

 • Gość ANIZtF napisał(a):

  Witam serdecznie,
  Nawiązując do tego tematu "śmiesznego" Moim zdaniem pisanie o Naszej Ścieżce Bobrowej, że jest brudna i zaśmiecona - nie zgadzam się z tym. Biegam po niej bardzo często i naprawdę od jakiegoś czasu jest porządek. Robienie zdjęć nie mających faktu z tym odniesieniem mija się z celem i jest efektem szukania sztucznej sensacji. Pozdrawiam Weronika

  Proszę o wyjaśnienie co to znaczy "Robić zdjęcia nie mające faktu z tym odniesieniem", bo to jest w jakimś języku, ma jakieś litery, ale sensu nie ma. A fakty to syf nad Bobrem i w jego okolicach.

 • zapraszam za parking płatny na Wańjkowicza,między Ammą a BRW!!!!poszłam z psem tam ostatnio:) brrrrr
  strach się bać!!!zróbcie i tam zdjęcia....

 • Przecież w tych okolicach nie ma smietnikow!

 • Dlaczego Pan Dyrektor Kowalczyk ma sprzatac smieci.Jak to się ma Rekreacji i Sportu w miescie którym się zajmuje.Smieci i odchody po psach w całym miescie i na jego peryferiach powinni sprzatac Radni.To przecież oni sa utrzymywani z podatkow wplywajacych do kasy miasta,za psy tez.Niech wrescie wiedza za co biora diety.Straznik Miejski nie jest w stanie tego tematu ruszyc,bo jest ich za mało.Niby jesteśmy najczyściejszym Ciemnogrodem w Polsce.A tu się okazuje ,ze ktoś Strazy Miejskiej podlozyl SWINIE.I szuka winnych.A gdzie boleslawieckie PSY maja się zalatwiac????Może we Lwowku Slaskim albo w Weglincu!!!!Oczywiście mogą ale trzeba im wykupić bilety miesięczne.

 • Gerard; zamiast robić zdjęcia weź wór i posprzątaj a nie będziesz wydzwaniał kto to ma posprzątać . Śmieszni jesteście ...

 • 1
 • 2