BTS nie dał rady liderowi

Dyskusja dla wiadomości: BTS Elektros nie dał rady liderowi.


 • Anonim (A7wzKs), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uùuuuuu jak nam przykro!!!!!! Chłopcy jeszcze musicie się dużo dużo uczyć!!!!! Druga liga psssssssss. Pozdrawiam

 • Anonim (A7wzKs), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezesie więcej pokory,pokory,jeszcze dużo nauki przed tą zbieraniną...

 • Anonim (e3aGAl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wygrywa się meczów bez przyjęcia. Praktycznie każde przyjęcie było nad siebie lub do boku, przez to rozgrywacz nie miał jak dobrze dorzucić piłki.
  Szkoda że nie było więcej grania środkiem. Bierutów nie zagrał niczego wielkiego, poza zawodnikiem z nr. 5 (z dosyć dużą widoczną nadwagą i dosyć posuniętym wieku) nie pokazali. Zawodnik z numerem 11 miał niezłą zagrywkę a poza tym nic więcej. Nasi chyba za bardzo chcieli i to im skrępowało nogi. Bierutów nie wygrał własnymi akcjami ale raczej naszymi błędami. Nie wiem dlaczego trener nie wpuścił zawodnika który wszedł na chwilę w 2 secie i zdobył punkt atakiem na dłużej. Z trybun widać było że podstawowi zawodnicy się zagotowali a nasz zawodnik z nr. 7 zagrał bardzo kiepskie zawody zarówno w przyjęciu jak i w ataku. 2 miejsce w tej lidze jest jak najbardziej realne a Bierutów z zawodnikami którzy w 3 secie przechodzą na zagrywkę stacjonarną ponieważ brzuch daje o sobie znać raczej nie mają czego szukać w wyższej klasie rozgrywkowej. Bo tam wszystkie ich "chwyty" wynikające z doświadczenia tam zostaną bezlitośnie rozbite przez lepszych siatkarzy. O ile w ogóle Bierutów awansuje. Hejterów na BTS proszę o opuszczenie tej strony! Nikt Was tutaj nie chce!

 • Anonim (A7w4jt), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla chłopaków ze walczyli. CIEKAWOSTKĄ było to ze w Bierutowie grał na ataku jeszcze niedawno reprezentant kraju Radek Rybak.

 • Anonim (qfwg6), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głowy do góry i do przodu! Jeszcze będzie okazja do rewanżu a wtedy będziecie górą! Wy dopiero się uczycie siatkówki a w Bierutowie zespół jest oparty na emerytach i młodzieży tam nie widać.

 • Anonim (vZDjB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chłopaki jesteśmy z Wami

 • Anonim (qf82p), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do hejtera co zamieścił dwa pierwsze komentarze, człowieku rozmawiasz sam ze sobą takie rzeczy leczą w Bolesławcu na Tysiąclecia.