Mistrzom parkowania grozi do 300 zł mandatu

Dyskusja dla wiadomości: Mistrzom parkowania grozi do 300 zł mandatu.


 • euuDlS, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja zafsze dobrze parkuj

 • A7wzv2, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze proszę ukarać tych cwaniaków , którzy wprawdzie nie parkują na kopertach , ale albo stają na nich częściowo , np. w 1/3 lub zastawiają wjazd do koperty .

 • AE7sIh, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic nie grozi. SM nauczyła się tylko dawać mandaty pod przychodnia na Piaskowej, a krok dalej przy przejściu do kościoła i do opusa parkuja jak chca- wzdłuż podwójnej ciągłej , przy przejściu i na skrzyżowaniu. Miejscy patrzą i idą dalej pod przychodnie. Jak tumany- nie było rozkazu, nie robię.

 • ANUZzx, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straż Miejska jeszcze powinna ukarać mandatami tych kierowców,którzy na ul Zgorzeleckiej,przy Rossmanie ,parkują po lewej stronie,tuż przed przejściem dla pieszych.Kierując autem,nie można zauważyć osoby,która weszła na pasy,gdyż zasłaniają stojące auta.Proszę,aby SM tam właśnie podjechała i sprawdziła i ewentualnie wlepiła mandaty,aby więcej właściele aut nie parkowali krok przed pasami,swoich aut.

 • eBCdjs, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram jak najbardziej karać mistrzów

 • AE7Y3L, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  najlepszymi mistrzami parkowania są niestety kobiety.............ciągle paplające przez komórkę a spróbuj sie człowieku odezwać to .......takich słów w życiu nie słyszałem .

 • A7w4j8, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Bunzlau za malo parkingow, zamiast nowych galerii moze by tak zwiekszyc ilosc miejsc do parkowania.

 • A7wz7j, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszamy SM na ulice Jana Pawla II jest tam naprawde duzo niesfornych kierowcow, ktorzy maja wszystkich i wszysko w nosie.

 • A81buG, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co do Zgorzeleckiej i aut przed pasami jak ktoś wyżej napisal- przejścia są oznakowane i kierując stosuje sie zasadę szczególnej ostrożności licząc sie z tym ze pieszy może przechodzić po pasach.
  Kobiety jak i mężczyźni jeżdżą z komorka przy uchu, wymuszają pierwszenstwo- ostatnio o maly włos nie bylo by kolizji na skrzyżowaniu obwodnica/ul. Modlowa, potrafia jechać niemal na zderzaku auta przed nim jadącego, wyprzedzenie w miejscu niedozwolonym- podwojna linia ciągła i wiele innych.Jedni jeżdżą przepisowo ale trafią na taką/kiego kierowcę i jest nieszczęście.Myslcie ludzie co robicie poruszając się po drogach!

 • AjWoVh, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może by tak SM zrobiła porządek na Dolnych Młynach . Na wprost dworca autobusowego , gdzie po jego stronie jest przystanek MZK . Po lewej sklepy motoryzacyjne i właśnie tam stoi znak zakazu zatrzymywania , tylko dla dostawców . Cała ta ulica jest po lewej stronie od Zgorzeleckiej zatarasowana autami . Jak podjeżdża autobus pod przystanek , brak zatoki, nie można przejechać . Gorzej jak podjeżdżają dwa lub więcej . Masakra . I jeszcze kupujący bilety . Korek zapewniony .

 • AHedXc, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mysle ze dobrym sposobem byłoby dolozyc do tego naklejke na przednia szybe. W internecie sa takie "Karny k***s za c****e parkowanie". Podobno strasznie sie je zdapuje

 • qf8Bl, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Porobić parkingi bo w Bolesławcu jest ich za mało, szczególnie w soboty nie ma gdzie parkować.

 • AjWoVh, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Gość qf8Bl napisał(a):

  Porobić parkingi bo w Bolesławcu jest ich za mało, szczególnie w soboty nie ma gdzie parkować.

  To nie do końca wina braku parkingów, choć przydałoby się ich więcej. Prawda jest taka, że ludzie zaparkowali by w dużym pokoju jadąc do domu, a jadąc na zakupy w sklepie obok kasy...

 • ePEA7Z, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie wysiądźcie z tych samochodów i zacznijcie chodzić na piechotę. Skończą się wszystkie problemy!

 • qfwKZ, 9 miesięcy temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Gość AjWoVh napisał(a):

  To nie do końca wina braku parkingów, choć przydałoby się ich więcej. Prawda jest taka, że ludzie zaparkowali by w dużym pokoju jadąc do domu, a jadąc na zakupy w sklepie obok kasy...

  Połowicznie winę ponoszą: ilość parkingów, ale również Januszów parkowania, którzy zajmują jedno miejsce x2 lub stają ze skosa. Te miasto jest nieprzyjazne kierowcom.

 • 1
 • 2