Po co wójt Dutkowski wydaje ponad 33 000 zł na telewizję?

Dyskusja dla wiadomości: Po co wójt Dutkowski wydaje ponad 33 000 zł na telewizję?.


  • Anonim (ANuJXh), 2016-03-19 10:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Krzysztofie, jeśli się mylę proszę mnie poprawić, ale o ile pamiętam Pana koleżanka również promowała się na terenie Gminy sprzedając swoje książeczki. Sama kupiłam swojemu dziecku dwie książki. Czy Gmina coś na tym skorzystała? Skąd u Pana takie nagłe zainteresowanie promocją Gminy Bolesławiec? Tyle ciekawych rzeczy dzieje się na świecie. Czy naprawdę brak już tematów do stworzenia mądrych i pożytecznych artykułów, felietonów?

  • grażyna, 2016-03-19 12:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ANuJXh) napisał(a):

    Panie Krzysztofie, jeśli się mylę proszę mnie poprawić, ale o ile pamiętam Pana koleżanka również promowała się na terenie Gminy sprzedając swoje książeczki. Sama kupiłam swojemu dziecku dwie książki. Czy Gmina coś na tym skorzystała? Skąd u Pana takie nagłe zainteresowanie promocją Gminy Bolesławiec? Tyle ciekawych rzeczy dzieje się na świecie. Czy naprawdę brak już tematów do stworzenia mądrych i pożytecznych artykułów, felietonów?

    Gmina nie jest własnością wójta, dlaczego pan Dutkowski miałby korzystać na tym, że napisałam i promuję swoje bajki? To po pierwsze, po drugie z promocji bajek była reklama w gazecie i na portalu, gdzie wymieniałam organizatorów, czyli ludzi, którzy coś w gminie robią oraz radnych gminy, którzy na spotkanie ze mną zechcieli przyjść, bo są stałymi gośćmi wszelkich inicjatyw kulturalnych w gminie jak np. Pani Grażyna Łucka. Wójta nigdy na nich nie było. Jednak kiedy rozmawiałam o tym z p. Przybylską, że piszemy o Domach Ludowych i bibliotekach, w których są spotkania, odpowiedziała mi, że specjalnie ją to nie interesuje, bo tam nie ma wójta właśnie.

  • Anonim (AKcLjz), 2016-03-19 16:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Grażyno a płaciła Pani za wynajem sal na promocję? może ty powinien zainteresować się wójt?

  • grażyna, 2016-03-19 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AKcLjz) napisał(a):

    Pani Grażyno a płaciła Pani za wynajem sal na promocję? może ty powinien zainteresować się wójt?

    Ręce opadają czytając taki chamski, głupi wpis. Specjalnie go podkreślam, niech pracownicy i gospodarze Domów Ludowych – wspaniali, gościnni ludzie – to przeczytają i wyrobią sobie opinię o wójcie i jego poplecznikach.

    Niech wójt zainteresuje się wszystkimi gośćmi, których zaprosili w gminie i na wszelki wypadek wyśle im rachunki za to, że ich goszczono. Wstyd.

  • Anonim (ANujKz), 2016-03-19 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Grażyno, ci wszyscy mili ludzie z Domów Ludowych są właśnie związani z Gminą i Wójtem. Swoją gościnnością promują również Gminę, a przez takie działania Wójt daje także innym ludziom szansę promowania swoich talentów. Dzięki temu Wójt nie musi więcej kasy wydawać na filmy! Oczywiście Gmina nie jest własnością Wójta, ale przecież on nie wydaje pieniędzy na realizację filmów o sobie tylko o Gminie i jej mieszkańcach. Pozdrawiam!

  • grażyna, 2016-03-19 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ANujKz) napisał(a):

    Pani Grażyno, ci wszyscy mili ludzie z Domów Ludowych są właśnie związani z Gminą i Wójtem. Swoją gościnnością promują również Gminę, a przez takie działania Wójt daje także innym ludziom szansę promowania swoich talentów. Dzięki temu Wójt nie musi więcej kasy wydawać na filmy! Oczywiście Gmina nie jest własnością Wójta, ale przecież on nie wydaje pieniędzy na realizację filmów o sobie tylko o Gminie i jej mieszkańcach. Pozdrawiam!

    Materiały zamawiane i produkowane przez gminę, przynajmniej na naszym portalu, zawsze promowały przede wszystkim wójta. Powtarzam, kiedy rozmawiałam o tym z p. Przybylską, że piszemy o Domach Ludowych i bibliotekach, w których są spotkania, odpowiedziała mi, że specjalnie ją to nie interesuje, bo tam nie ma wójta właśnie.

  • Anonim (A81GNQ), 2016-03-19 19:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Grażyno ma Pani rację i tyle w tym temacie.

  • Anonim (AFhtlu), 2016-03-19 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze ze Pani Grazyna odwaznie i prawdziwie opisuje to co dzieje sie w naszych Domach Ludowych! Trzymamy za Pania kciuki!

  • Anonim (e4AzIt), 2016-03-19 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pewnie co tam wojtowi 30 tysiecy. Jemu wisza takie pieniadze przeciez nie ze swojej kieszeni daje. Pomysly pani sekretarz powalajace. Ta jej obrona najpierw gada jedno klamstwo, potem drugie a pozniej trzecim probuje przykryc dwa poprzednie. Ci co z nia pracuja to wiedza dobrze jak jest. Pamietamy wszyscy jszcze sytuacje sprzed poltora roku!

  • Anonim (V3wVz), 2016-03-20 12:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co bylo 1,5 roku temu? Opowiedzcie cos:) bedziemy mieli zalazek kampanii wyborczej ;) cos trzeba zaczac dzialac ;) jak Panstwo myslicie?:)

  • Ma (anwZX), 2021-03-17 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak nasz "wspaniały wójt" wydaje pieniądze na telewizję której mieszkańcy gminy nie oglądają - widać jak dysponuje naszymi pieniędzmi - wydaje na rzeczy nie potrzebne. Sprawa autobusów dalej jest nie rozwiązana tak jak powinna 3 zł za autobus za dziecko z Kruszyna do Bolesławca. No jest super... Czy nie można było dogadać się z prezydentem i aby dopłacić do autobusów miejskich - one wszędzie dojeżdżały i napewno cena by była korzystniejsza. Co wójt robi dla nas mieszkańców?

  • Arkadiusz W. (AN0uyQ), 2021-03-17 21:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Ręce opadają czytając taki chamski, głupi wpis. Specjalnie go podkreślam, niech pracownicy i gospodarze Domów Ludowych – wspaniali, gościnni ludzie – to przeczytają i wyrobią sobie opinię o wójcie i jego poplecznikach.

    Niech wójt zainteresuje się wszystkimi gośćmi, których zaprosili w gminie i na wszelki wypadek wyśle im rachunki za to, że ich goszczono. Wstyd.

    No bajki pisze pani wyśmienite każdy mieszkaniec gminy musi zapłacić za wynajęcie domu ludowego Pani twierdzi ze mili ludzie. Jak minie lockdown pozna Pani z tymi ludźmi chętnie skorzystała bym z ich uprzejmości żeby zrobić tam wesele za darmo. Układy układy układziki.

Reklama