Po co wójt Dutkowski wydaje ponad 33 000 zł na telewizję?

Dyskusja dla wiadomości: Po co wójt Dutkowski wydaje ponad 33 000 zł na telewizję?.


  • Anonim (euu29f), 2016-03-17 23:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Są imprezy - źle, nie ma - jeszcze gorzej. Jest promocja - źle, drogo, nie ma - gorzej. Dziurawa droga do Nowych Jaroszowic, Ocic itp. jest powiatowa; dlaczego wójt z naszych podatków ma łatać nie swoją drogę? Śmieci też mamy najtańsze w powiecie - też źle. Dożynki robią w gminie wiejskiej - dramat. Jak się słucha czegoś takiego to rzeczywiście nóż się w kieszeni otwiera. Szkoda tylko, że ci najwięcej narzekający zazwyczaj w nic się nie angażują, na zebrania wiejskie nie chodzą, do imprez się nie dorzucają choćby własną inicjatywą nie finansowo, a wymagania co do jakości niczym co do opery wrocławskiej... [zmoderowano]

  • Anonim (Ak5rns), 2016-03-18 00:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szef gminy to Wójt a jak ma urzędników na których ludzie się skarżą i nic z tym się nie robi i jeszcze słucha ich rad to trzeciej kadencji może nie być a żeby druga referendum się nie skończyła bo to prawo demokracji, ludzie wszystko widzą. Panie Wójcie więcej odwagi i czas na porządki w urzędzie.

  • Anonim (A8eRzs), 2016-03-18 07:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aGd6) napisał(a):

    Więcej, Kolejna kasa wywalana w błoto to oświetlanie parków boisk przez całą noc!!! Czy jesteśmy tak bogaci???
    Kto przy zdrowych zmysłach siedzi tam np od 23.00 do 6.00 rano. pRoszę redakcję o zbadanie sprawy.

    Większość boisk, a na pewno te co powstały w ostatnich 3 latach ma wyłączniki na słupach. Wystarczy wcisnąć guzik po skończeniu gry i światło się wyłącza.
    Najpierw pomyśl , zanim napiszesz głupoty.

  • Anonim (hjV2S), 2016-03-18 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nasza Gmina to dziadostwo! Pieniadze ide na byle co: oswietlanie lisci w parkach, calonocneoswietlanie boisk, teraz internet wychodzi z kupa kasy wywalona w bloto. I tak sie zbiera... ale co tam ;) Wojt ma parcie na szklo...otumaniona rada gminy i mamy co mamy...
    zaczelo sie od chlopca w teczce przywiezionego do dzis- komuno zyj wiecznie!
    ludzie obudzcie sie za 2,5 roku przy urnach

  • Anonim (AjWoVh), 2016-03-18 09:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skoro gmina promuje się i chce by ją oglądano w internecie , niech dopłaca internautom do internetu na wsiach .

  • Anonim (AjWoVh), 2016-03-18 10:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No tak , mowa o wyrzucaniu naszych gminnych pieniędzy w błoto , i mamy jeszcze dokładać się do imprez ? A co do śmieci to , dwoje lub troje to mają taniej . Ale już 5 -6 osobowa to już przesada . Prorodzinność w naszej gminie jest na dnie . Z tymi osobami rozmawiam i wszyscy są zawiedzeni . Czy na terenie gminy zrobiono coś , by te osoby posiadające kartę dużej rodziny, miały z niej jakiś pożytek ? Ot mają bo mają , ulg zero .

  • Anonim (ekhL55), 2016-03-18 19:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dobrze, że w końcu kończy się medialny paraliż i parasol ochronny dla gminy bolesławiec. Dlaczego nikt do tej pory niczym się nie interesował co robi wójt i rada? Chyba była jakaś nie pisana umowa aby nie ruszać gminy bolesławiec.

  • Reklama

  • Anonim (hjV2S), 2016-03-18 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nasza gmina jest zarzadzana miernie- mierny Wojt i gorsza Rada, nie wspomne o Jasnie Panującym Przewodniczacym Mysliwym...najgorsza dla wszystkich jest jednomyslność narzucona z gory, brak mozliwosci swobodnego myslenia. Ciekawe czy za tej kadencji tez przewodniczacy komisji byli mianowani przed I Sesja? to bylo tradycja ze przewodniczacy byli wybierani duzo wczesniej i nie zawsze byly to trafne wybory- zastepcy przewodniczacego za zaslugi, przewodniczacy komisji nie posiadajacy podstawowej wiedzy w temacie ktorym zajmuje sie dana komisja...paranoja. Ale tak bylo za Gawrona i tak jest teraz..,dziadostwo, kolezenstwo, komuna...jest tylu mlodych i wykształconych ludzi, a mieszkancy ciagle poppieraja emerytow i rencistow.
    POdatki w gore, smieci w gore...ale Skarbnik i tak powie ze mamy najtaniej w okolicy lub podatki obnizyli ( a i tak placimy wiecej)...

    Do Gminy : skoncz Wasc Panie, wstydu oszczedź..!

  • Anonim (AE7IbW), 2016-03-18 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widzę, że nieprzychylne autorowi taniej sensacji komentarze są usuwane. Niskich lotów dziennikarstwo

  • Anonim (eQPJ4a), 2016-03-18 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To co w radzie to mały pikuś czy został któryś sołtys rozliczony z kasy robią zabawy festyny sylwestra dożynki zbierają sami pieniądze na różne cele tylko bez żadnej kontroli jak tak można to czy ktoś z rady to po rozlicza, ale jak tu rozliczać jak to jedna klika.

  • Anonim (ANuJXh), 2016-03-18 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zastanawiam się w ogóle czemu ma służyć ten artykuł? Chyba ktoś, komu nie udało się załatwić jakiejś sprawy w Gminie postanowił: no to teraz im pokażę! Osobiście jestem mieszkańcem Gminy Bolesławiec i cieszę się, że nasze gminne miejscowości są takie piękne i nie wiedziałam o tym do chwili, kiedy zaczęłam się przygotowywać do nowej inicjatywy na terenie naszej Gminy, a mianowicie Turnieju Wsi. Poszukując informacji na temat historii Gminy natrafiłam m.in. na filmy promujące Gminę i powiem, że byłam pod ich wrażeniem - szczególnie filmu przedstawiającego gminne miejscowości z perspektywy lotu ptaka! Wcale się nie dziwię, że powstają takie filmy, bo naprawdę jest się czym pochwalić! Poza tym w każdej instytucji znajdują się pieniądze na promocję
    i uważam za uzasadnione to, że w dzisiejszych czasach jako jedną z najlepszych form trafienia do odbiorców, wybiera się promocję za pomocą telewizji, Internetu. Proszę sobie zrobić rachunek sumienia, jak to jest z oglądaniem telewizji w naszych domach? Tak, tak w niektórych domach telewizor, komputer, laptop traktowany jest prawie jak "członek rodziny". Coraz mniej rozmawiamy ze sobą, patrząc bezmyślnie w szklane ekrany. No to jak do Państwa dotrzeć
    i pokazać, ze świat za oknem jest taki piękny i warto wybrać się na rodzinny spacer? Ja i wielu moich znajomych, chociaż nie mamy lokalnej telewizji kablowej w swoich telewizorach, oglądamy ją za pomocą Internetu!!! Powiem szczerze, że jestem jedną z wielu osób, które dzięki filmom produkowanym na zlecenie Gminy postanowiła posłać swoje dziecko do gminnej szkoły (chociaż kiedyś nie dopuszczałam takiej myśli) i namówiłam do tego wielu moich znajomych
    i powiem więcej, z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Brawo Panie Wójcie, brawo Pani Iwono! Czekamy na nowe filmy!!!

  • Anonim (hj5as), 2016-03-18 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Urzednicy pisza posty w wolnym czasie?:) gratuluje ambicji :))

  • Anonim (ANuJXh), 2016-03-18 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja gratuluję jasnowidzowi, ale widzę jakieś przekłamanie na łączach telepatycznych, bo niestety nie jestem urzędnikiem! Widzę, że jest jak to zwykle w naszym kraju bywa. Trudno Polakowi zrozumieć, że można kogoś bezinteresownie pochwalić i powiedzieć coś miłego! Lepiej zionąć jadem
    i poniżać innych, samemu nic nie robiąc. W wolnej chwili proponuję obejrzeć jedną z ostatnich scen filmu "Dzień świra" - scena modlitwy, autor pięknie pokazał naszą polską mentalność. Życzę więcej optymizmu, wiary w ludzi i mniej zawiści!
    P. S. Myślę, że urzędnicy teraz odpoczywają po ciężkim tygodniu pracy, a ja zupełnie przypadkowo trafiłam na to forum. Podejrzewam, że jakbym powiedziała jaki jest mój prawdziwy zawód to pewnie też by się "coś" na mnie znalazło i byłaby kolejna okazja do złorzeczenia! A ja staram się łamać stereotyp wiecznie niezadowolonego, zawistnego Polaka i myślę, że gdyby Pani lub Pan (bo nie wiem kto gratuluje mi tej ambicji?) potrzebowali mojego poparcia
    i przedstawili sensowne argumenty też broniłabym Was. Pozdrawiam!

  • Przed chwilą odnalazłem film opłacony w 2015 roku przez Gminę Bolesławiec o Bluesie nad Bobrem. Jest na YouTube wrzucony przez Azart-Sat. Przez pół roku od publikacji ma, uwaga, 37 wyświetleń. Brawo pani Przybylska! Wśród lokalnych urzędników, jeśli chodzi o skuteczność promocji, zajmuje pani pierwsze miejsce.

    O Gminie Bolesławiec z tego filmiku prawie nic się nie dowiemy. No może tyle, że warsztaty są w Kruszynie, a tubylcy są mili. WOW, na dwadzieścia parę minut jedno zdanie. Zresztą sami obejrzyjcie:

  • Anonim (AE7IbW), 2016-03-18 23:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    komuś się nie skapnęło z tej kasy na promocję i uprawia tanie dziennikarstwo - żałosne

Reklama