Kobiety, nastukajmy sobie dzieci za 500+

Dyskusja dla wiadomości: Kobiety, nastukajmy sobie dzieci za 500+.


  • Anonim (e3ShUt), 2016-04-06 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam wrażenie że te wypociny powstały po tym jak autorkę chłop z miłości przez łeb walnął ,nic mądrego ,sensownego tylko pis ksieża i gender skąd tyle jadu.

  • grażyna, 2016-04-06 21:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ekhtWC) napisał(a):

    A i tak kasa pojdzie na ciuchy z lumpexu :) I jak tam? brakuje zajec filmowych w BOK? Pozdrowienia od pana doktora i kaplicowego :) Trzymaj sie, bo to nie koniec. Czas na reklamy :)

    Ale mam satysfakcję z tego twojego posta. Dziękuję :) Wiem, że was wkurzyłam aż Wam noskiem poszedł dym. Nie, niczego mi nie brakuje. Nawet nie wiesz, co mi daliście w prezencie :) I cieszę się, że to nie koniec. Ale to ja z wami nie skończyłam.

  • Anonim (e3aGhB), 2016-04-06 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakieś machlojki w Bolesławcu na lewo ?

  • grażyna, 2016-04-06 21:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aGhB) napisał(a):

    Jakieś machlojki w Bolesławcu na lewo ?

    Nie, bardzo legalna kasa, bardzo duża, ale już niedługo usłyszysz, śledź mnie dalej Pimpusiu :)

  • Anonim (e3aGhB), 2016-04-06 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaki Pimpusiu haahaha

  • Anonim (e3aGhB), 2016-04-06 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaki Pimpusiu haahaha

  • grażyna, 2016-04-06 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aGhB) napisał(a):

    Jaki Pimpusiu haahaha

    Z nerwów dwa wpisy? Mogę Cię nazwać jak chcę, w końcu jesteś anonimowy, prawda? Cieszę się, że Ci się podoba, tak mówię do swojej córeczki.

  • Reklama

  • Anonim (e3aGhB), 2016-04-06 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mało rzeczy w Bolesławcu jest robionych legalnie wręcz nielegalnie jak to mówią lepiej smakuje :) starego misia na sztuczny miodek mnie nie wezmą. Oczywiście nie padło z moich słów żadne oskarżenie żebyście się tam w Bolesławcu nie rumienili czasem. MOWA OGÓLNA :)

  • grażyna, 2016-04-06 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aGhB) napisał(a):

    Mało rzeczy w Bolesławcu jest robionych legalnie wręcz nielegalnie jak to mówią lepiej smakuje :) starego misia na sztuczny miodek mnie nie wezmą. Oczywiście nie padło z moich słów żadne oskarżenie żebyście się tam w Bolesławcu nie rumienili czasem. MOWA OGÓLNA :)

    Nielegalnie to ty tylko mowy polskiej używasz. Z polskiego były zwolnienia lekarskie, ale z religii szóstka, zgadłam?

  • Anonim (e3aGhB), 2016-04-06 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ojej nie wiedziałem ze moja pisownia jest taka ważna na portalu nie istotne pl:) .Myli się pani po raz kolejny nic mnie to nie dziwi z polskiego miałem czwórki z religi 4 bo nie prowadziłem zeszytu do religii. Pani hejtuje wszystko co się rusza taki zawód nierzetelny :) Proszę sobie nie brać tego do serca to taka konstruktywna krytyka od Pimpusia

  • Anonim (AjWdje), 2016-04-06 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Są pierwsze podziękowania u konkurencji w spr. zmiany prelegenta edukacji filmowej. Dobry ruch prezydencie.

  • Anonim (A7w5ac), 2016-04-06 23:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Ale mam satysfakcję z tego twojego posta. Dziękuję :) Wiem, że was wkurzyłam aż Wam noskiem poszedł dym. Nie, niczego mi nie brakuje. Nawet nie wiesz, co mi daliście w prezencie :) I cieszę się, że to nie koniec. Ale to ja z wami nie skończyłam.

    Tej wersji się trzymajmy. "Ale to ja z wami nie skończyłam."
    Życzę wytrwałości. Ciemne moce spać spokojnie nie mogą.
    Podobno już zapotrzebowali 3 egzorcystów.

  • Anonim (AE40IR), 2016-04-07 08:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Nie wyrzeknę się, PiSowi na złość :) Te święte pieniążki na dzieciaczki narodzone pójdą na bibułę propagująca dżenderyzm. Pozdrawiam

    Hahahahhaha .... pewnie że Pani weźmie kto by nie wziął. Choć osobiście ja bym się wstydziła pisać artykuły prześmiewczo ironiczne jednocześnie przyznając że się skorzysta z tego programu ;-) Trza mieć trochę honoru albo się po prostu nie odzywać. Wziąć dla dziecka te pieniądze gęba na kłódkę i podziękować tym którzy poszli i zagłosowali na PIS , dzięki którym Pani dzieci mogą teraz z tego programu skorzystać. Mało tego wieszczę ze za 4 lata pójdzie Pani cichcem i zagłosuje na "średniowieczny PIS " bo kto by chciał stracić te 500 zł??? No chyba nikt kto odczuje to w portfelu. A malutko to nie jest choć by na buty , ubrania czy dodatkowe zajęcia.
    Więc niech sobie Pani da spokój z tym ironizowaniem bo to ani śmieszna ani straszne. Zobaczycie za 4 lata z jaką przewaga PIS przejdzie do następnej kadencji.
    No chyba że jest to Pani obojętne czy Pani dzieci te pieniążki dostaną czy nie ;-))))

  • grażyna, 2016-04-07 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A7w5ac) napisał(a):

    Tej wersji się trzymajmy. "Ale to ja z wami nie skończyłam."
    Życzę wytrwałości. Ciemne moce spać spokojnie nie mogą.
    Podobno już zapotrzebowali 3 egzorcystów.

    Dobre z tymi egzorcystami, teraz będą w BOK-MCC pracować i ze wszystkich prelegentów wyganiać demony, ciekawe komu się uda przejść przez to sito? Podobno święcą Forum przed wyświetleniem filmu Smoleńsk, wiedziałeś coś o tym? I masz rację, przeholowałam z tym "to ja z wami nie skończyłam", no jak gówniara się odezwałam :) Głupio mi. Kto by tam z wami kończył, jak nawet zacząć nie ma sensu. Dobrego dnia, z Bogiem.

  • Anonim (AE40IR), 2016-04-07 09:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To jak Pani Grażyno za 4 lata rozumiem idzie Pani z całą stanowczością zagłosować przeciw PIS i nie może się Pani doczekać kiedy wreszcie PIS odejdzie w niebyt z tym swoim 500 + ;-))))) ???

Reklama