Kobiety, nastukajmy sobie dzieci za 500+

Dyskusja dla wiadomości: Kobiety, nastukajmy sobie dzieci za 500+.


  • Anonim (dRj0dd), 2016-04-04 17:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ANyWG7) napisał(a):

    Proszę Pana - proszę odpowiedzieć na pytanie, a nie pisać nie na temat. Od kiedy płód staje się według przyjmowanych przez Pana kryteriów człowiekiem?
    To, że sama natura usuwa 2/3 zarodków to jest zjawisko naturalne i nie mamy na to wpływu. Nie jest to też żaden argument za aborcją.
    Mamy wpływ na decyzję o aborcji czyli zabiciu całkowicie sprawnego do życia człowieka i o tym mówimy.
    Jeżeli pisze Pan o absurdach to proszę je pokazać i wtedy z chęcią podyskutuję i nawet gotów jestem dać się Panu przekonać.
    A temat ten jest dla mnie istotny nie tylko dlatego, że mówimy o zabijaniu, ale przede wszystkim jest to fundament do budowy nieludzkiego świata. Co starałem się wytłumaczyć parę postów wcześniej pisząc między innymi o już krążących pomysłach aborcji pourodzeniowej, jako logicznej konsekwencji akceptacji aborcji.

    Wskazuje pan , że aborcja to " zabicie całkowicie sprawnego do życia człowieka" Czyli sam pan wyłącza z tego kręgu płód nieodwracalnie upośledzony płód albo obarczony nieuleczalną chorobą zagrażająca życiu lub też niezdolny do samodzielnego życia wskutek nieosiągnięcia odpowiedniego rozwoju narządów potrzebnych do życia.

  • Anonim (A7w5cf), 2016-04-04 17:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A czy zdrowy noworodek przeżyje pozostawiony sam sobie? Dyskusja zmierza w stronę absurdu.

  • Anonim (A7w5cf), 2016-04-04 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    A ja się pytam kiedy kończy się traktowanie człowieka jak człowieka, a zaczyna się go traktować jak przedmiot? Jak inkubator? Tuż po zapłodnieniu, czy może trzy dniu po zapłodnieniu, a może sześć dni, bo nie wiem? I dlaczego tylko kobiecie zapłodnionej odbiera się człowieczeństwo, a zapładniającemu ją mężczyźnie już nie? I czy inkubator-kobieta dalej spełnia swoje funkcje jak jest np. popsuta i nie może utrzymać w sobie zygoty, czy trzeba ją naprawiać, czy jednak wyrzucić na śmieci i zastępować nowym inkubatorem? Bo mnie to bardzo ciekawi.

    W którym momencie pani córka zaczęła być dla pani człowiekiem?

  • Anonim (dRj0dd), 2016-04-04 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A7w5cf) napisał(a):

    A czy zdrowy noworodek przeżyje pozostawiony sam sobie? Dyskusja zmierza w stronę absurdu.

    Nie pozostawiajmy zatem zdrowych czy chorych noworodków bez opieki, a nie zajmujmy się tak usilnie problemami rozwoju zygoty.

  • (A7w5cf) napisał(a):

    A czy zdrowy noworodek przeżyje pozostawiony sam sobie? Dyskusja zmierza w stronę absurdu.

    Myślę, że kluczowy jest system nerwowy z działającym mózgiem. Przyjęło się, że śmiercią nazywamy moment, w którym mózg przestaje działać. Podobnie można przyjąć, że życie człowieka, jako jednostki, zaczyna się, gdy mózg zaczyna działać.

  • Anonim (eQ8Zru), 2016-04-04 17:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    żadnemu z naszych polityków będących u władzy mózg nie działa więc co.. nie żyją?

  • (A7w5cf) napisał(a):

    W którym momencie pani córka zaczęła być dla pani człowiekiem?

    Dla Grażyny, podejrzewam, to od samego początku.

    Ale czemu Pan/Pani tak bardzo interesuje się cudzymi dziećmi, cudzymi ciążami, zarodkami czy aborcjami?! Proszę zająć się swoim potomstwem (jeśli w ogóle Pan/Pani ma) i pozwolić innym, by decydowali o swoim. Bo w tej całej sprawie chodzi o wolność kobiet do decydowania o swoim życiu i ciele.

  • Reklama

  • Anonim (e3aWd0), 2016-04-04 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kobiet rodziły rodzą i będą rodzić. W ogóle ten temat jest tak naciągany ze to się w pale nie mieści. Dla mnie osobiście aborcja jest morderstwem i niech będzie karana dożywociem !!!!! :) thug live

  • (e3aWd0) napisał(a):

    Kobiet rodziły rodzą i będą rodzić. W ogóle ten temat jest tak naciągany ze to się w pale nie mieści. Dla mnie osobiście aborcja jest morderstwem i niech będzie karana dożywociem !!!!! :) thug live

    Bóg/Natura abortuje 2/3 zarodków. Ja go/ją ukarać?

  • grażyna, 2016-04-04 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (eQ8Zru) napisał(a):

    żadnemu z naszych polityków będących u władzy mózg nie działa więc co.. nie żyją?

    Piękne porównanie :) Pozdrawiam serdecznie

  • grażyna, 2016-04-04 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aWd0) napisał(a):

    Kobiet rodziły rodzą i będą rodzić. W ogóle ten temat jest tak naciągany ze to się w pale nie mieści. Dla mnie osobiście aborcja jest morderstwem i niech będzie karana dożywociem !!!!! :) thug live

    A jeśli Twoja matka usunęła ciąże, o czym nie masz pojęcia, bo zrobiła to po kryjomu i w tajemnicy i teraz ktoś ją "zakapuje", to też ją wsadzisz do więzienia?

  • Anonim (ANUfBm), 2016-04-04 18:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    taka prawda

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • Anonim (e3aWd0), 2016-04-04 18:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    A jeśli Twoja matka usunęła ciąże, o czym nie masz pojęcia, bo zrobiła to po kryjomu i w tajemnicy i teraz ktoś ją "zakapuje", to też ją wsadzisz do więzienia?

    Zabiła by mi brata lub siostrę nie ma litości dla nikogo odbierając komuś życie. Pani wie jak to brzmi ? "Zabiłem jedną osobę....e tam nic się nie stało ziomek..." Zrozumiała pani aluzje ? Trochę jedzie mi pani matkę :D ale wybaczam tonący łapie się brzytwy :)

  • Anonim (e3aWd0), 2016-04-04 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zabiłaby**** błąd na wstępie sory :D

  • grażyna, 2016-04-04 18:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (e3aWd0) napisał(a):

    Zabiła by mi brata lub siostrę nie ma litości dla nikogo odbierając komuś życie. Pani wie jak to brzmi ? "Zabiłem jedną osobę....e tam nic się nie stało ziomek..." Zrozumiała pani aluzje ? Trochę jedzie mi pani matkę :D ale wybaczam tonący łapie się brzytwy :)

    Nie masz litości dla siebie, bo gdybyś miał, miałbyś i dla innych. Nie "jadę" Ci Matki. Szanuję kobiety bez względu na to jakiego wyboru w życiu dokonały i szanuję Twoją Mamę i Inne Mamy wtedy kiedy usuwają ze swego ciała zygoty i kiedy tego nie robią, dla mnie to ich wybór, nic mi do tego, bo on nie podlega mojej ocenie.
    Nie masz mi czego wybaczać, ale sobie wiele, bo to ty "jedziesz" swoją Mamę.

Reklama