Gawron zdradza Platformę, jego pismo „wyciekło” ze starostwa

Dyskusja dla wiadomości: Gawron zdradza Platformę, jego pismo „wyciekło” ze starostwa.


 • Gawronowi się ulało. Niesmaczne to, ale warto śledzić te "zmagania" o starostwo, bo to kawałek żywej lekcji o samorządach i polityce. Patrząc na rozmiar g... wrzucanego do wentylatora, polityka jest na miarę krajową, a nie tylko lokalną. Jutro rano na Wiedzy o Społeczeństwie powinni to w naszych szkołach przerobić z młodzieżą.

 • Anonim (VqCkn), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Gawron jest pan żałosny ,to że synek który dzięki pańskiej protekcji jest zatrudniony w Starostwie dostał od przełożonej naganę to pan dostał ataku furii.

 • Anonim (eTlNNZ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdybyś Pan, Panie Gawron, wcześniej wyskoczył z tymi rewelacjami (wszak to chyba nie jest świeża wiedza?), to byłbyś Pan przekonujący, ale teraz to coś tu śmierdzi...

 • Anonim (AsF3Vo), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żałosne, biadolenie, obelgi i brak pracy. Wstyd przed wyborcami, nikogo z Was, panowie radni i z zarządu powiatu, nie polecam i nie poprę w następnych wyborach. Gracie i kupczycie jak przekupy na targu. Weźcie się wreszcie wszyscy do roboty, a nie liczycie na cwaniactwo i dojenie kasy z budżetu miasta. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Aaaa, przepraszam, zapomniałem, przecież politycy honoru i wstydu nie mają.

 • Anonim (AENvTa), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po lekturze wystapienia starosty i Gawrona mam poczucie ze to wlasnie pan Haniszewski zachowuje sie z klasa. Nikogo nie obraza, a jak sie nie trzyma cisnienia panie Kwasniewski to czas odpuscic. Pan Gawron powiedzial jak bylo...

 • Anonim (A81W60), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję Panu Gawronowi za napisanie tego listu. Teraz do Starostwa winien wkroczyć Prokurator.
  To jest niebywały skandal. Dość tego.
  Nasze ciężko zarabianie pieniądze marnotrawicie. Wszyscy odpowiedzialni na ławę oskarżonych. Budynek Sądu po sąsiedzku. Wstyd, hańba, powinniście od każdego mieszkańca za to dostać najpierw solidnie po pysku, kopa w d..., sąd, konfiskata mienia i wieloletnia tiurma.
  I Wy śmiecie porządnym ludziom pokazywać się na oczy również w Kościele?

 • Anonim (hjNVv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pierwszy w kościele to ten czerwony Chwojniś. Mam obrzydzenie gdy na niego patrzę bo parafrazując przysłowie: Diabłu świeczkę i Panu Bogu świeczkę. Ohydne.

 • Anonim (AN0XOc), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Gawron,powinien Pan w swoim domu zasłonić wszystkie lustra.Po tym co Pan napisał gdy stanie Pan przed lustrem i jeśli ma Pan sumienie ,to ono będzie Panu kazało plunąć.

 • Anonim (A7w5cT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jedna wielka banda misiewiczów, kryminał dla nich to mało, ja jestem za likwidacją starostwa wogóle. patrzeć sie nie da na tych cwaniaków...aahhh cisną się słowa...jak któregos spotkam na mieście to splunę w twarz!

 • Anonim (A81W60), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Gościa. To może Ty sobie zasłon lustra.
  Udowodnij, że Pan Gawron napisał nieprawdę?
  A może w tych opisanych machlojkach i Ty brałeś czynny udział? .- stąd taki jad?

 • Anonim (AjWdjC), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  grażyna napisał(a):

  Gawronowi się ulało. Niesmaczne to, ale warto śledzić te "zmagania" o starostwo, bo to kawałek żywej lekcji o samorządach i polityce. Patrząc na rozmiar g... wrzucanego do wentylatora, polityka jest na miarę krajową, a nie tylko lokalną. Jutro rano na Wiedzy o Społeczeństwie powinni to w naszych szkołach przerobić z młodzieżą.

  Wyjście z takiej koalicji to nie zdrada. Ciekawe co na to starosta, po tym co napisał na Haniszewskiego.... Marian trzyma fason, nie obraża. I tak trzymać.

 • Anonim (A81W60), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zły tytuł artykułu! !!
  Z d r a d z a /?/ Platforme...
  Na tym portalu to zawsze euforia dla PO a be... to PiS.
  Znani jesteście z nieobiektywnosci.

 • (A81W60) napisał(a):

  Zły tytuł artykułu! !!
  Z d r a d z a /?/ Platforme...
  Na tym portalu to zawsze euforia dla PO a be... to PiS.
  Znani jesteście z nieobiektywnosci.

  Jak ktoś przez dwa lata korzysta z układu koalicyjnego, startuje do starostwa z list Platformy, potem dostaje stanowisko, a kiedy koalicja słabnie, zaczyna wylewać swoje prawdo-żale, a do tego jego wewnętrzne pismo "dziwnie" trafia do mediów, to ja mówię ZDRADA i to bardzo niefajna, ale politycy znajdą na to jakąś inną nazwę.

  Swój swoich zdradza, PiS nie ma w tym wypadku nic do rzeczy. Oni kręcą swoje lody, stali się teraz ważnymi dwoma pionkami w tej przedziwnej układance.

  I dodam, nie będę płakać za Platformą w powiecie bolesławieckim, choć zawsze Platformie kibicowałam.Teraz mam ten komfort, że sobie tylko pooglądam tę jatkę. Pozdrawiam.

 • Anonim (A81Xd2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kogo Pani G. broni? A to co napisał starosta o Haniszewskim jest smaczne? Po tym co napisał Gawron nie wierze w ani jedno słowo Kwaśniewskiego. Jedyny ktory nie rzuca publicznie g....em to Haniszewski, a informacjom podanym przez CZLONKA ZARZADU powinna przyjrzec sie prokuratura i inne sluzby.

 • Anonim (A7w5cT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jedyny plus tego wszystkiego że teraz te hieny same się zagryzą.....selekcja naturalna :)