„Koperty Życia” będą również w lodówkach bolesławian

Dyskusja dla wiadomości: „Koperty Życia” będą również w lodówkach bolesławian.


 • Anonim (AN0kWz), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomysłodawcy lepiej by zadbali o zdrową żywność w lodówkach emetytów .Teraz w sposób perfidny troszczą się o ich zdrowie. Wstyd panowie!

 • Anonim (AE7rLj), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Pomysłodawcy lepiej by zadbali o zdrową żywność w lodówkach emetytów .Teraz w sposób perfidny troszczą się o ich zdrowie. Wstyd panowie!"
  dodatkowo marnotrawią pieniądze z podatków, bo trzeba zatrudnić więcej urzędasów, kupić papier tusze do druku etc etc :)

 • Anonim (qfwxl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że dopiero teraz będzie to wprowadzone. Kiedy przyjechało pogotowie do mojej mamy, nie potrafiłam powiedzieć jakie ma choroby i jakie leki bierze, właściwie jakich nie bierze, bo miała schowane w szafce leki nasercowe. Zmarła już w szpitalu, ale ja nie mogę dostać świadectwa zgonu, bo lekarze nie wiedzą jeszcze jaka była przyczyna. Gdyby była ta karta, a ja nie roztrzęsiona kiedy 85 letnia mama zemdlała, to wszystko inaczej by wyglądało. Czuję się okropnie, bo pogrzeb wstępnie ustalony na piątek, rodzina przyjedzie z daleka, a ja nadal nie mam tego świadectwa zgonu. Jestem podwójnie przybita. Taka karta to chyba błogosławieństwo, nawet wtedy, gdy się często ze starszą osobą przebywa. Starsi ludzie przestają brać leki, jak trochę im lepiej i mówią że już są zdrowi, a to nieprawda. ela