Czy jest problem z nocnymi dyżurami weterynarzy w naszym mieście?

Dyskusja dla wiadomości: Czy jest problem z nocnymi dyżurami weterynarzy w naszym mieście?.


 • Anonim (vZihi), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To mają oni obowiązek pełnić dyżur całodobowy czy nie?

 • Anonim (A8eOU2), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taaaa pięknie napisane ale z atakiem padaczki mojego psa pan Nadwodny jednak nie przyjął, bo mój pies nie był jego pacjentem. Nie mam zaufania do tej lecznicy i tego pana. Niech lepiej informacje usunie o dyżurze całodobowym to inni nie będą mieli pretensji.

 • Anonim (AN0seV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem jest z funkcjonowaniem PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ po godz. 18 oraz w dni wolne od pracy w Boleslawcu. Kto był, ten wie. Może któryś z Państwa Radnych Powiatowych zainteresuje się tematem. Proponuję zacząć od grafiku dyżurów

 • Anonim (hjNMv), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bzdury. Lekarz napisał smsa,że można przyjechać dopiero po mojej groźbie,że jeżeli kot zdechnie to on za to odpowie,bo ja stronie jest jasno i wyraźnie napisane DYŻUR CAŁODOBOWY. Wcześniej nie napisał nic,mógł napisać,że mnie nie słyszy i że jeżeli jest potrzeba można przyjechać. A ja,również nie słysząc go kiedy odbierał telefon nie wiedziałam,czy ktoś tam jest,czy mam wiezc kota,czy pocaluje klamkę i na darmo będę stresować kota.

 • Anonim (AE7HfJ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem jak na Lubańskiej, bo nigdy nie byłam, ale raz miałam problem z małym kotkiem, późnym wieczorem i po dwóch innych lecznicach, które były zamknięte, trafiłam do lecznicy pana Piotra Klasy na Kraszewskiego, która również była zamknięta, bo dyżuru nie mieli, ale poświęcił dla nas swój czas prywatny, domowy. Mimo, że nie byliśmy jego wcześniejszymi pacjentami. Zszedł z góry, z domu, i przyjął nas na dole w gabinecie. Uratował maluchowi życie, a było naprawdę kiepsko, ponieważ nawet on nie był pewien, czy kotek dotrzyma ranka.

 • Anonim (A7w4k7), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest problem. DUŻY
  I to z lekarzami dla zwierząt jak i dla ludzi :(

 • Anonim (euQQpw), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klika razy miałam nagłe zdarzenia z moimi zwierzakami w porze wieczornej lub świątecznej. Za wyjątkiem dr Klasy, który odbiera telefony i wyraża chęć pomocy, {chociaż nie korzystam z jego usług na codzień} oraz gabinetu przy ul.Lubańskiej żądna inna lecznica jest niedostępna po godzinach.
  Lecznica przy ul Lubańskiej jako jedyna przyjąła suczkę mojego syna z poważnym uszkodeniem powieki po pogryzieniu i profesjonalnie udzieliła pomocy. Był to mój pierwszy kontakt z tą lecznicą i oceniam ją bardzo pozytywnie. Pomoc była natychmistowa mimo okresu świątecznego.
  Uważam, że tak jak w dużych miastach lecznice powinnyna zmianę pełnić dyżury pod telefonem . Zwierzę to nie rzecz i nie zawsze może czekać na pomoc do rana czy jutra, a nie każdy ma możliwość jechania w nagłych przypadkach np do Wrocławia.

 • Anonim (qfD9A), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja miałem z dwa razy problem z psem i pomogl po godzinach Pan Piotr Klasa z Animals Doctor chociaż nie prowadzi dyżuru nocnego i nie zawsze jest dostępny pod tel. to w tamtym czasie się udało i mojemu psu i mnie. POZDRAWIAM.

 • Anonim (A81GvT), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy naprawdę nie można było umieścić innego zdjęcia do tego tematu?

 • Anonim (AE7HEt), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja korzystam z usług lecznicy na Lubańskiej i dalej będę korzystał bo jestem zadowolony i mój zwierzak także

 • Anonim (Aw3cDF), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja raz chciałem skorzystać z tej lecznicy , sytuacja dotyczyła ptaka który uderzył w auto.Osoba o godzinie 20:00 stwierdziła,że jest juz późno i zaprasza rano.
  Moje zwierzęta domowe leczę u p.Surdyki -świetna obsługa i wiedza.
  Pan weterynarz na ul.Piastów (Rosłoński) też rewelacja ,tez musiałem dwa razy skorzystać z jego wiedzy -super sprawa :)
  Co do reszty to sie nie wypowiem - nie byłem ,nie będę lał wody ;)

 • Anonim (A81GQM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na temat lecznicy na ulicy Lubańskiej słyszałam wiele i to nie koniecznie dobrego.
  Sama też się o tym przekonałam, kiedy w nocy dzwoniłam do lecznicy ponieważ mój piesek strasznie się męczył (ciężko mi o tym mówić) a pan, który powinien pomóc tej istocie powiedział mi, że nas nie przyjmie, bo nie jest naszym lekarzem prowadzącym i żebym do niego się zgłosiła.
  Pana nie interesowało to, że nasz lekarz nie prowadzi nocnych dyżurów. Był bardzo niemiły i kompletnie niezainteresowany daną sytuacją - bez serca, a weterynarz powinien go mieć dla swoich bezbronnych pacjentów.
  Piesek zdechł w ogromnych męczarniach.
  Tej lecznicy zdecydowanie nie polecam, za to jak najbardziej rekomenduje lecznicę na ul. Piastów - pełen profesjonalizm i serce dla zwierzaków.

 • Anonim (euowfe), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dwa razy zdarzylo sie ze potrzebowalam naglej pomocy weterynarza po godzinach. Ok. 10 lat temu suczke potracilo auto i przyjal nas wtedy pan Klasa. Drugi raz pies dostal alergii i zaczal puchnac,bylo to w sobote wieczorem,wtedy po uprzednim telefonie przyjeto nas na Piastow.

 • Anonim (ekhvkA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  LECZNICA PRZY UL.PIASTOW >lecznica czynna calodobowo< TOTALNA bzdura .Onimaja zdrowie zwierzakow gleboko w tyle.Przekonalem sie o tym na wlasnej >skorze< po godz. 23.

 • Anonim (eQPJ4V), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Amicus nie jest czynny całodobowo. Nie mają dyżuru.