Kierowcy jadący na czerwonym świetle

 • ech... (eltC24), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dotyczy to kierowców wjeżdżających na czerwonym świetle . To już jakaś plaga ! Co najmniej 2 - 3 auta wskakują na czerwonym z ul. Kościuszki w ul. Tamka w stronę dworca . Masakra ! Ale taka sytuacja panuje na wszystkich skrzyżowaniach , Najtrudniejsza sytuacja po korekcie sygnalizacji świetlnej i reorganizacji ruchu panuje na skrzyżowaniu ul Grunwaldzkiej z ul. Staszica . Większość aut jedzie na wprost lub w prawo . Obecna organizacja ruchu , wręcz blokuje to skrzyżowanie i wyjazd z ul. Sądowej w Grunwaldzką . Masakra ! Poprzednie rozwiązanie z lewego na wprost i w lewo było lepszym rozwiązaniem .

 • olokolo1 (AE4lOQ), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja, reorganizacja (zmiana świateł nie sprawdziła się) korki znacznie dłuższe. Po 14 Kościuszki zakorkowana od wiaduktu do ronda, nie można czasami zjechać z ronda bo miejsca brak. Nic dziwnego, że ludzie przejeżdżają na czerwonym, jak zamiast szybko wrócić do domu po pracy to sterczą w korkach....

 • zocha (e3abxr), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  o ile ktos czyta te wypociny to trzeba dolozyc jeszcze jeden absurd w postaci przejscia dla pieszych przy lesnym potoku. Mianowicie przejscie jest nieoswietlone i swiatlo zielone dla aut tak mocno wali po gałach wieczorkiem ze nie widac czy czasem ktos nie lezie po pasach. Czy ktos w miescie jest kompetentny od tych spraw z tymi wszystkimi sygnalizacjami ?

 • nie_jestem_robotem (vkPNX), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dziwisz się, że jeżdżą na czerwonym? Przy takiej organizacji ruchu?
  Ehh....

 • kierowiec (AE7pHA), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest nagminne na kazdym skrzyżowaniu ...............wiec żadna rewelacja , sadziłem że po remoncie sygnalizacji zamontują kamerki żeby wyłapać żuli ale gdzie tam ..............po drugie juz niektórym nie jest potrzebny kierunkowskaz wiec co dopiero jakieś tam światła .