Nowy hotel będzie w centrum miasta!

Dyskusja dla wiadomości: Nowy hotel będzie w centrum miasta!.


 • anonim (AHCRPx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciekawe gdzie przeniosą BŚC

 • Dany (A7w5DB), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie 4 pokoje "hotelu" a reszta sklepy , nowa galeria i nic więcej . W bolesławcu nie można "wyżyć " z hotelarstwa , nikt rozsądny nie utopi półtorej bańki na ziemie + jakieś 4.5 na budowę czegoś co nigdy się nie zwróci .

 • mieszkanka z okolic (AE7rpV), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedyna zieielen i przestrzen a teraz bedzie typowa betonownia ,beznadzieja

 • Malkon (euuJCG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogłoszenie o przetargu było ;na stronie internetowej UM oraz tablicach ogłoszeniowych przy ratuszu i wieżowcu. Miasto od wielu lat chciało pozbyć się tego placu. Nazywający to kolejnym przekrętem niech podadzą jeden przykład takiego przekrętu. Nie martwiłbym się tym na co inni wydają swoje pieniądze. Ich pieniądze, ich strata lub zysk. Lepsze jest lokowanie pieniędzy w inwestycjach niż kiszenie w skarpecie.

 • anonim (evRifY), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taka działka przelicytowana o 15 tysięcy :) JPRDL. Ogłoszenia o przetargu były wszędzie, ludzie się o nie potykali na chodnikach i w innych miastach...

 • anonim (vBjEo), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko czekamy teraz na beznadziejny projekt. Hotel powinien być doklejony do basenu a na miejscu alejki zrobiony piękny pasaż/ deptak.

 • anonim (ArevQq), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  IBIS - całkiem niezłe hotele. Polecam!

 • tołdi (vZlsu), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo dobry pomysł bo w Bolesławcu nie ma porządnej bazy noclegowej.

 • obserwator (A81IG5), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz nowi właściciele ogrodzą teren na święto ceramiki i dni Bolesławca i powiedzą tak: Damy teren jak miasto zapłaci za wynajęcie tyle i tyle -).

 • Hfhdjd (A7byVG), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomysł beznadziejny , zawsze odbywały się tam dni ceramiki i to była już taka tradycja a teraz postawią jakiświata hotel który nawet nie będzie go przypominał to 1 , 2 dlaczego miasto nie zainwestuje i nie wybuduje czegoś naprawdę przydatnego i konkretnego mamy 2 pseudo galerie , skatepark który miał być rozbudowany i sprawa ucichla został jedynie coś tam pomalowany . Na dworcu wschodnim miał być sklep budowlany baseny i jeszcze inne pomysły do żadnego nie doszlo . Plac pks kolejne sprzedane dla poznania i powstanie galeria 3 lub market lub hala sportowa . Pieniądze są wydawane tam gdzie nie trzeba tak naprawdę bo po pewnym czasie te sklepy i tak i tak się zamykają . Dlaczego nie wybuduje galerii takiej jak cuprum patrząc tak z innego punktu widzenia gdyby nie zostały wybudowane 2 galerie i inne nie potrzebne rzeczy miasto mogłoby wybudować . Niestety miasto nie myśli wgl patrzą aby sprzedać działki dostać kasę ale i tak i tak nie wykorzystać jej dobrze tylko utopić . Proszę dworzec pkp ładnie odremontowany był a teraz melina wstyd po prostu .

 • ww (ANx2re), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hotel w tym miejscu jest złym pomysłem, nie utrzyma się. Kto zagwarantuje ze ten hotel powstanie a nie kolejna galeria, z tego co sobie przypominam tak się stało z galerią na ul. Asnyka. Kto zabroni nowemu właścicielowi sprzedać tą działkę a nowy wybuduje tam co będzie uważał. W tym miejscu powinien powstać park dla mieszkańców, pamiętajmy że to jest centrum miasta.

 • anonim (ALlzYl), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
  Dany (A7w5DB) napisał(a):

  Pewnie 4 pokoje "hotelu" a reszta sklepy , nowa galeria i nic więcej . W bolesławcu nie można "wyżyć " z hotelarstwa , nikt rozsądny nie utopi półtorej bańki na ziemie + jakieś 4.5 na budowę czegoś co nigdy się nie zwróci .

  Twoja "wiedza" jest powalająca! Skąd ją powziąłeś?

 • Mirosław (qehnx), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to jeszcze można sprzedać tzw. Park Waryńskiego. Też ładna działka. Miasto nie ma miejsca, żeby organizować imprezy, to trzeba się pozbyć ostatnich i kłopot z głowy. Po co komu Dni Ceramiki? ;)

 • genius (ANbpWM), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja się ciesze, teraz będzie gdzie w weekendy z rodziną spędzać czas. Za dnia na orce, a tam moc atrakcji, a na wieczór do hotelu i weekend zleci :)

 • bolecnauta (AE40yE), 2 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie jest to specjalnie duża kwota.