Potrącenie na pasach na 1000-lecia

Dyskusja dla wiadomości: Potrącenie na pasach na 1000-lecia.


  • Anonim (ANyWIY), 2016-08-04 08:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AEv8s3) napisał(a):

    W tym miejscu powinna być sygnalizacja świetlna

    ... załóż sobie sygnalizację świetlną w mieszkaniu DZIĘCIOLE z pokoju do pokoju.

  • Anonim (V3aOK), 2016-08-04 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niestety taka kultura jazdy u nas. Co widać zreztą po wpisach. W Czechach jak pieszy się zbliża !!! do przejscia i nie koniecznie jednoznacznie widać ze będzie przechodził to kierowca automatycznie sie zatrzymuje . U nas pieszy poluje na moment przejscia przez jednie. Mam prawo jady juz prawie 40 lat i przejechane grubo ponad pół miliona km i chamstwo w europie na drogach jest większe tylko u południowców z basenu moza sródziemnego ( turcy , włosi , grecy ).

  • Anonim (dzg2Zc), 2016-08-04 09:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Desperacja z powodu PISu emeryci zucaja sie pod motory. Za rzadów PO mieli przyzwolenie na przechodzenie na czerwonym swietle

  • Anonim (ekhv4C), 2016-08-04 09:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sama jestem kierowca i na tym przejscio zawsze zwalniam mialam tako sytulacje kiedy chcialam przepuscic panio i bala sie wejsc nato skrzyzowanie bo z na przeciaka zadne ato sie nie zatrzymalo takie to chamstwo wiec popieram powinno byc sygnalizacja

  • Anonim (qfFA3), 2016-08-04 09:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak samo ludzie nawet nie poczekają aż sie auto zatrzyma tylko odrazu sie pchają bo maja pierwszeństwo , nawet nie patrzą czy cos jedzie odrazu sie ładują na pasy.

  • Anonim (ANbgMG), 2016-08-04 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    gość byłby skasowany jakby to był samochód. dobrze, że tylko noga.

  • Anonim (A81GkM), 2016-08-04 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powinna być sygnalizacja podobna do tej jak przy Szpitalu Psychiatrycznym. A zanim to nastąpi, przydałoby się kilkadziesiąt kontroli prędkości w tamtym miejscu. Gwarantowanych kilkaset mandatów. Niech płacą amatorzy szybkiej i ryzykownej jazdy.

  • Reklama

  • Anonim (A7w5ac), 2016-08-04 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wybudować rondo i wyciąć wszystkie drzewa.

  • Anonim (ALP5vk), 2016-08-04 10:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pamietajcie kierujący,że ktoś może mieć słabszy wzrok,słuch czy w inny sposób być mniej sprawny i dlatego się boi wchodzić i czeka...A potem wejdzie,bo np. żle ocenił odległość lub prędkość nadjeżdżającego.Kierujący zawsze powinien o tym pamiętać,bo ci ludzie też chcą żyć i mają potrzebę gdzieś pójść,coś kupić.

  • Anonim (ALlzZo), 2016-08-04 11:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (ALP5vk) napisał(a):

    Pamietajcie kierujący,że ktoś może mieć słabszy wzrok,słuch czy w inny sposób być mniej sprawny i dlatego się boi wchodzić i czeka...A potem wejdzie,bo np. żle ocenił odległość lub prędkość nadjeżdżającego.Kierujący zawsze powinien o tym pamiętać,bo ci ludzie też chcą żyć i mają potrzebę gdzieś pójść,coś kupić.

    zakupy to bardzo niebezpieczna wyprawa.

  • Anonim (eltCF8), 2016-08-04 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a o tym, że motocyklista nie posiadał uprawnień na ten typ motocykla (125ccm) już nikt nie napisze :)

  • Anonim (AL0j8H), 2016-08-04 13:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (eltCF8) napisał(a):

    a o tym, że motocyklista nie posiadał uprawnień na ten typ motocykla (125ccm) już nikt nie napisze :)

    Rozumiem, że orientujesz się jakie uprawnienia są konieczne ?

  • Anonim (A5ry9E), 2016-08-04 14:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A81GkM) napisał(a):

    Powinna być sygnalizacja podobna do tej jak przy Szpitalu Psychiatrycznym. A zanim to nastąpi, przydałoby się kilkadziesiąt kontroli prędkości w tamtym miejscu. Gwarantowanych kilkaset mandatów. Niech płacą amatorzy szybkiej i ryzykownej jazdy.

    Przy szpitalu nie rzadko sa giganci typu: wciska pstryczek ,patrzy czy nic nie jedzie,przechodzi na czerwonym ,a kiedy juz przejdzie to zapala się czerwone dla kierowców i zielone dla pieszych ,a na pasach juz nikogo .
    Czasem tez się zdarza "uprzejmość" pieszych(szczególnie starsi) ,tj.stoi przy pasach ,ja sie zatrzymuje ,a on mi pokazuje ,zebym jechał ,bo albo chce sobie postać ,albo z kims gada :(
    Innym "elementem" są zapatrzeni w srajfony,zasłuchani co pakuja sie na pasy bez nawet rzucenia okiem na boki aby się rozglądnąć.

    Sam jestem zarówno kierowca jak i pieszym ,i widac że kierowcy sa czasem olewający dla pieszych jak i piesi nierzadko pakują sie przed maske na własne zyczenie.

  • Anonim (elxvBD), 2016-08-04 17:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Konkret?

  • Anonim (d9LxmX), 2016-08-04 19:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A81Gr4) napisał(a):

    Czytam i nie wierzę. Kiedy ja chcę przejść przez te pasy,czekam na odpowiedni moment i kiedy już wreszcie mogę przejść (a przechodzę z dwojka dzieci) to z jednej strony auto czeka a z drugiej, jedzie i nie wiadomo co robić.... czy uciekać,czy modlić się, żeby auto wyhamowało. Na tej drodze auta jeżdżą stanowczo za szybko.

    Spisać numer samochodu i podać na policję! Wspominam incydent: zatrzymałem się przed pasami a obok mnie jakiś imbecyl przejechał nie zatrzymując się! Do tragedii na szczęście nie doszło!

Reklama