Wspólny projekt mieszkańców Bolesławca i Prnjavora

Dyskusja dla wiadomości: Wspólny projekt mieszkańców Bolesławca i Prnjavora.


 • Anonim (AN0OOs), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tytuł winien brzemieć: Wspólny projekt NIEKTÓRYCH mieszkańców Bolesławca i Prnjavora. Pamiętamy bowiem, że trzy czwarte mieszkańców naszego miasta NIE MA korzeni bośniackich.

 • Anonim (vZIIo), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet gdyby wszyscy w Bolesławcu mieli przodków-reemigrantów z Bośni, to przecież nie wszyscy braliby udział w tym projekcie. Tak samo jak nie wszyscy z Prnjavora w nim biorą. Jak Polacy grali w ćwierćfinale euro, to ogromnej większości z nas na boisku nie było, a nikt nie pisał, że tylko niektórzy Polacy są w drużynie narodowej. Jak młodzież z Bolesławca jechała ratować polskie cmentarze na Wschodzie, to też nikt nie musiał pisać, że nie pojechali wszyscy młodzi bolesławianie.

 • Anonim (ANuP22), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biologia sama rozwiąże problem tego jugolstwa w naszym mieście.

 • Anonim (A81G5S), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajne to projekty, w ktorych na wycieczki sobie jezdza radni i urzednicy za nasze, a potem bez zenady wrzucaja opasle, usmiechniete pyski na Fejsa z tychze wycieczek.

 • Anonim (d9LxmX), 3 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znowu plucie jadem?! Mam wielu znajomych, reemigrantów w byłej Jugosławii, mieszkających w Bolesławcu oraz w okolicznych wioskach. Mieszkając w Bolesławcu miałem sąsiadów również reemigrantów! Doprawdy nie rozumiem Gość-ia ANuP22- piszącego o biologii! Moi rodzice mama-przyjechała do Bolesławca z centralnej Polski a tato z Ukrainy. Szczególnie tato miał "duże możliwości" Albo do Polski z całą rodziną albo....gdzieś w stepy Rosji? Spróbuj facio spojrzeć z innej strony: SKĄD TY I TWOI RODZICE POCHODZICIE? Może z Wąchocka lub Koziej Wólki?